ריחו"ל

נשבע לך לא בוגד: טראוויס מכחיש כי בגד בקיילי

טראוויס סקוט ניצל את האינסטגרם כדי לשבור שתיקה ולהגיב לשמועות הטוענות כי הוא בגד בבת זוגו בשנתיים האחרונות, הגברת קיילי ג'נר. "הסיפורים האלה שקריים וממש לא נכונים"

"בחייאת עיוני לא בוגד". קיילי ג'נר וטראוויס סקוט (צילום: Gettyimages)
"בחייאת עיוני לא בוגד". קיילי ג'נר וטראוויס סקוטצילום: Gettyimages

 

יממה לאחר שהחלו לצוץ שמועות בדבר רומן שניהל מאחורי הגב, הראפר טראוויס סקוט, בן זוגה לשעבר של המיליארדרית קיילי ג'נר, שובר שתיקה ומכחיש כל קשר לבגידה. "זה מאוד משפיע כשאתה רואה פרסומים שקריים עליך", כתב סקוט בסטורי שהעלה לחשבון האינסטגרם, והוסיף: "שוב פעם, הסיפורים האלה עליי ועל זה שבגדתי בקיילי פשוט לא נכונים. הבחירה להתמקד בחיי, במוזיקה שלי ובמשפחה שלי ברגעים אלה, זה מה שנכון" .

 

לטובת מי שבמקרה פספס: ביממה האחרונה אתרי הרכילות בעולם גועשים בעקבות בחורה בשם רוג'ין קאר, שעל פי הדיווחים ניהלה רומן עם סקוט ולמעשה הייתה הסיבה האמיתית לפרידה מג'נר. קאר, מצידה, מיהרה לנצל את הרשתות החברתיות כדי להכחיש כל קשר לרומן, וכתבה: "הכל שמועות ושום דבר לא נכון. בבקשה תפסיקו להפיץ שקרים ותניחו לנו, זה משפיע על החיים האמיתיים".

היו ימים (AP)
היו ימיםAP

 

השמועות על הרומן של סקוט וקאר הגיעו שעות ספורות לאחר שהחלו לצוץ דיווחים כי ג'נר בילתה לילה עם בן זוגה לשעבר, טייגה, מה שגרם לכוכבת הריאליטי לשבור שתיקה ולהבהיר שזה מעולם לא קרה. "טראוויס ואני ביחסים מצוינים ואנחנו מתרכזים בעיקר בסטורמי כרגע. האינטרנט הופך כל דבר לפי מאה יותר דרמטי ממה שהוא באמת. לא היה שום דייט עם טייגה, כל מה שראיתם זה אותי, מקפיצה שני חברים, לסטודיו שטייגה במקרה היה בו". יש לנו תחושה שיש פה מספיק חומרים לפחות לעוד 3 עונות של הקרדשיאנ'ס. רק אומרים.

זה אומר שלא יהיה קאמבק? (צילום: Gettyimages)
זה אומר שלא יהיה קאמבק?צילום: Gettyimages

 

הפילגש, לכאורה. רוג'ין קאר (צילום: אינסטגרם)
הפילגש, לכאורה. רוג'ין קארצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018