ריחו"ל
חזקים מתמיד: הכוכבים ההוליוודים שהתקרבו השנה ליהדות
חג שמחת תורה הגיע וזו הזדמנות מצוינת לבדוק מי הם אותם כוכבים שניצלו את השנה החולפת כדי להתקרב ליהדות. מדמי לובאטו והחיבור לישו ועד במאי העל, קוונטין טרנטינו. חזק ואמץ!

מתחזקים! (צילום: Getty Images)
מתחזקים!צילום: Getty Images

 

רגע לפני שאנחנו נפרדים סופית מעונת החגים (וסופרים ימים עד החופש הבא, שיהיה רק בפסח, שלא נדע) החלטנו לבדוק גם השנה, כמדי שנה, מי הם אותם כוכבים שניצלו את השנה החולפת כדי להתחבר לדת - וגם קצת לעצמם. מנעמי קמפבל והחיבור החזק לרבי מלובביץ', דרך דמי לובאטו - שכנראה עדיין מתחרטת על הרגע שבו כף רגלה דרכה בישראל, ועד קוונטין טרנטינו, שהתחתן עם כיפה על הראש. שאו ברכה ובואו נתחיל.

 

ד"ש לרבי מלובביץ': נעמי קמפבל

הולכת בעקבות הרבי מלובביץ'. נעמי קמפבל (צילום: Gettyimages)
הולכת בעקבות הרבי מלובביץ'. נעמי קמפבלצילום: Gettyimages

 

קרוב לשני עשורים חלפו מאז טרנד הקבלה הפך לדבר הכי חם בהוליווד ומשך אליו שלל סלבס, החל ממדונה ורוזי אודונל ועד דמי מור ואשטון קוצ'ר (שבאותם ימים היו עדיין נשואים, אך כפי שלמדנו לאחרונה - לא בהכרח מאושרים). חלק מהסלבס נטשו את הטרנד עם הזמן, אך יש גם כאלה שעדיין עוקבים אחריו באדיקות – ביניהם דוגמנית העל נעמי קמפבל, שבתשע השנים האחרונות לומדת את הקבלה ונוהגת לדבר בשבחה בראיונות.

 

בחודש יולי האחרון, קמפבל אף שיתפה עם עוקביה רגע אישי, תמונה שלה מתפללת על קברו של הרבי מלובביץ' בניו יורק, ביום השנה ה-25 למותו. עוד קודם לכן, היא פרסמה פוסט המוקדש לזכרו, כתבה שלמדה ממנו הרבה והבטיחה: "היום אני מקדישה עצמי שוב למשימת החיים של הרבי, ליצור יותר אור וטוב בעולם, ולייצר עתיד טוב יותר לעצמנו ולאנושות כולה".

 

מתחביביה: להצטלם ליד קבר (צילום: אינסטגרם)
מתחביביה: להצטלם ליד קברצילום: אינסטגרם

 

לא ויתר על הכיפה: קוונטין טרנטינו

אנחנו עדיין בהיי מהחתונה. טרנטינו ודניאלה פיק (צילום: Mega)
אנחנו עדיין בהיי מהחתונה. טרנטינו ודניאלה פיקצילום: Mega

 

בנובמבר 2018, אחרי שנים של "און אנד אוף" הבמאי המוערך בתבל, קוונטין טרנטינו, נישא לבת זוגו הישראלית, הכוכבת דניאלה פיק. מה שריגש אותנו אפילו יותר מהעובדה שזה סוף סוף קרה, היה לגלות שטרנטינו לא ויתר על חופה, רב רפורמי ואיך לא - כיפה. השניים נישאו בטקס אינטימי בביתם שבבוורלי הילס ולאחר מכן המשיכו למסיבה חגיגית שהתקיימה במסעדה הסינית Mr. Chow.

 

וזה לא נגמר בזה, אם לרגע היה ספק. חודש לאחר מכן פיק וטרנטינו הגיעו יחד לישראל וציינו את חג החנוכה, יחד עם אביה של הכוכבת הישראלית, הזמר הגדול מכולם - מר צביקה פיק. אז נכון, טרנטינו שיתף פעולה, לקח חלק פעיל בהדלקת הנרות, התחתן עם כיפה וביקר בישראל מספר פעמים מאז - ועם כל זה - לא נשכח לו את האצבע המשולשת שהוא הפנה לכיווננו באחד הביקורים, ההוכחה הסופית לכך שיש בו מן המנטליות הישראלית!

איך אפשר בלי הדלקת נרות בחנוכה? (צילום: אינסטגרם)
איך אפשר בלי הדלקת נרות בחנוכה?צילום: אינסטגרם

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

גילתה את ישו: דמי לובאטו

 

טובלת ומתחברת. דמי לובאטו (צילום: אינסטגרם)
טובלת ומתחברת. דמי לובאטוצילום: אינסטגרם

 

בהחלט הופתענו כשבדיוק לפני חודש, גילינו את הזמרת דמי לובאטו מסתובבת לה בכותל וברחובות ירושלים. אחרי זה, נמסנו מהביקור שלה ב"שלווה", המרכז לטיפול באנשים עם מוגבלויות, שם גם נפגשה עם להקת "שלווה" שכיכבה בעונה האחרונה של "הכוכב הבא". שמחנו עוד יותר כשלאחר שחזרה לארה"ב, היא העלתה פוסט עם תמונות מהביקור וסיפרה כמה נהנתה וכמה מרגש היה לה כאן. "אני זמרת אמריקנית, חונכתי כנוצרייה וכמה מאבותיי היו יהודים. כשנתנו לי את ההזדמנות המדהימה לבקר במקום שקראתי עליו בתנ"ך, מיד אמרתי כן", כתבה לובאטו, ובאמת שאם רק הסיפור היה נגמר בשלב הזה, היינו מכתירים את הכוכבת כאורחת של כבוד. אבל פחות.

 

כמו שאתם בטח זוכרים, הסוף היה מאכזב ומר. לובאטו הוצפה בהודעות נאצה מגולשים אנטי ישראלים, נבהלה והתנצלה בפניהם שהגיעה לכאן לביקור. וגם זה לא היה הסוף – אחרי זה כנראה נזכרה שהביקור שלה כאן כלל גם תשלום נאה ביותר (150,000 דולר ליתר דיוק) שקיבלה בתנאי שתפרגן לישראל לאחר שתעזוב. לובאטו מחקה את ההתנצלות, חסמה את האפשרות להגיב לה על הפוסטים שקשורים לישראל ובסופו של דבר הצליחה לעצבן את כולם כולל כולם. מיותר לציין שלא נצפה לראות אותה כאן שוב בזמן הקרוב.

 

היא כנראה כבר לא תחזור לכאן (צילום: אינסטגרם)
היא כנראה כבר לא תחזור לכאןצילום: אינסטגרם

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

סליחה, איך מגיעים לכותל? שרה ג'סיקה פרקר

ברוכה הבאה לישראל! שרה ג'סיקה פרקר (צילום: אמיר מאירי)
ברוכה הבאה לישראל! שרה ג'סיקה פרקרצילום: אמיר מאירי
 
בחודש מאי האחרון התרגשנו לגלות כי הכוכבת ההוליוודית שרה ג'סיקה פרקר, לנצח קארי בראדשו מ"סקס והעיר הגדולה", הגיעה לביקור בישראל. כמובן שלא הצלחנו לעצור את עצמנו ומיד שלחנו צוות שלם של צלמי פפראצי כדי לתעד אותה ברחובות תל אביב. מיותר לציין שצלחנו את המשימה וכמו כן - שלא הסתפקנו רק בזה.
 
כמה ימים לאחר שנחתה בארץ הקודש, הכוכבת קפצה לביקור בירושלים וכמובן שלא פסחה על הכותל, אתם יודעים, מה זה שווה להגיע לישראל בלי לדחוף איזה פתק או שניים בחריצי הקיר החשוב בתבל, ולטייל במנהרות הכותל? עבור פרקר, בת לאב יהודי, זו הייתה הנקודה החשובה ביותר בטיול הראשון שלה לישראל, ואנחנו התמוגגנו מאושר.
 
"אמן ויהיה איחוד של סקס והעיר הגדולה" (צילום: משה מזרחי)
"אמן ויהיה איחוד של סקס והעיר הגדולה"צילום: משה מזרחי
 
צילום : משה מזרחי

צילום : משה מזרחי

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

לא ויתר על הגמל: נואה שנאפ

לא נשקר, אנחנו התרגשנו. נואה שנאפ (צילום: אינסטגרם)
לא נשקר, אנחנו התרגשנו. נואה שנאפצילום: אינסטגרם

 

כבר סיפרנו לכל מי שמעוניין (ולא מעוניין) לשמוע, שאחת ההתמכרויות שלנו בשנים האחרונות היא לסדרה "דברים מוזרים" של נטפליקס. אז תארו לעצמכם כמה התרגשנו כשאחד מכוכביה הצעירים של הסדרה, נואה שנאפ (14), שחקן אמריקאי-יהודי, הגיע לכאן לחופשה משפחתית. שנאפ הגיע לכאן עם הוריו ואחותו התאומה, ועשה את כל האטרקציות המתבקשות, כולל התמרחות בבוץ בים המלח ואיך לא, רכיבה על גמל. בפעם הבאה תביא איתך גם את אילבן וסטיב בבקשה.

לא בלי גמל (צילום: אינסטגרם)
לא בלי גמלצילום: אינסטגרם

לקחתם קצת בוץ הביתה? (צילום: אינסטגרם)
לקחתם קצת בוץ הביתה?צילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018