ריחו"ל

מסיבה בפירמידות: קייטי פרי ואורלנדו בלום חוגגים במצרים

קייטי פרי החליטה שאת גיל 35 צריך לחגוג בגדול - ולכן לקחה איתה את בן הזוג, אורלנדו בלום, ועוד 60 חברים לנופש במצרים. היתה לה מהם רק דרישה אחת

רומנטיקה במצרים. אורלנדו בלום  וקייטי פרי (צילום: אינסטגרם)
רומנטיקה במצרים. אורלנדו בלום וקייטי פריצילום: אינסטגרם

 

יש כאלה שחוגגים יום הולדת במסעדה, ויש כאלה שלוקחים איתם את כל החברים לטיול בחו"ל - כמו למשל הזמרת קייטי פרי, שציינה בשבוע שעבר את יום הולדתה ה-35, ולכבוד המאורע לקחה את בן הזוג, אורלנדו בלום (42), ועוד לא פחות מ-64 חברים וקרובי משפחה לטיול מעבר לים – אצל השכנים שלנו במצרים.

 

בסוף השבוע פרי העלתה לאינסטגרם שלה תמונות שלה ושל בלום מחובקים על רקע הפירמידות וכתבה: "המצרים הקדמונים האמינו שלאחר מותך, היו שוקלים את הלב שלך, והיה עליו להיות קל יותר מנוצה כדי לעבור את המסע לחיים שאחרי. אמא שלי קראה לי מאז ומתמיד בכינוי 'נוצה', ואני מקווה שאחרי שהכל יסתיים, הלב שלי יהיה קל כמו נוצה. זה גיל 35". אוקיי, מחשבות קצת מורבידיות עבור גיל כל כך צעיר.

למישהו יש משקל ללב? (צילום: אינסטגרם)
למישהו יש משקל ללב?צילום: אינסטגרם

 

הבוקר (א'), פרי העלתה תיעוד שלה ושל בלום רוכבים על גמלים. הפעם היא נשמעה כבר יותר אופטימית כשכתבה: "אלה החיים. מצריים 2019" (קייטי, אנחנו ממש קרובים! מה לגבי ישראל 2019?).

 

הם נהנים, הגמלים קצת פחות (צילום: אינסטגרם)
הם נהנים, הגמלים קצת פחותצילום: אינסטגרם

 

כאמור, פרי ובלום ויתרו הפעם על טיול רומנטי ואינטימי, ולקחו איתם כמה עשרות של חברים קרובים, ביניהם אמא של בלום, סוניה קופלנד, שחגגה גם היא לאחרונה את יום הולדתה. השחקן העלה לאינסטגרם שלו תמונה שלו איתה, וגם תמונה רומנטית שלו עם פרי, וכתב: "זה כמו להשקיף על היקום כולו, הקסם המצרי גרם ללב שלי להיפתח לקבלת אהבה משתי נשות הפלא שלי, שחוגגות יום הולדת".

 

מזל טוב, גברת בלום! אורלנדו ואמו  (צילום: אינסטגרם)
מזל טוב, גברת בלום! אורלנדו ואמו צילום: אינסטגרם

 

אחד מחבריהם של בני הזוג שיצא איתם לטיול כתב קצת על חוויותיהם ועל הבקשה המיוחדת של כלת יום ההולדת: "איך לבנות קשר חזק ב-10 ימים: לקחת 64 אנשים שנבחרו על ידי אלילת המוזיקה קייטי פרי לחיות על ספינה ששטה בנהר הנילוס, עם בקשה אחת בלבד: שכל אחד מאיתנו ייצא מאיזור הנוחות שלו ובכל ארוחה נשב לצד מישהו שונה". נשמע כמו מתכון לקירוב לבבות, או לחילופין, לארוחה מלאה בשתיקות מביכות.

 

האירוע הגדול הבא בחייהם של פרי ובלום עתיד להתרחש ממש בקרוב – הזוג שהתארס בפברואר האחרון, צפוי להינשא בחודש הבא.

 

טיול יום הולדת, מצרים 2019 כבוד! (צילום: אינסטגרם)
טיול יום הולדת, מצרים 2019 כבוד!צילום: אינסטגרם

נראה קצת כמו רקע מזויף, לא? (צילום: אינסטגרם)
נראה קצת כמו רקע מזויף, לא?צילום: אינסטגרם

"איך הם בנו את זה לעזאזל?!" (צילום: אינסטגרם)
"איך הם בנו את זה לעזאזל?!"צילום: אינסטגרם

אולי תקפצו גם אלינו? אנחנו מעבר לפינה! (צילום: אינסטגרם)
אולי תקפצו גם אלינו? אנחנו מעבר לפינה!צילום: אינסטגרם

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018