ריחו"ל

בדרך לקאמבק? ג'ניפר ובראד מתקרבים

אחרי שבילו יחד במסיבת חג המולד, מקורבים של ג'ניפר אניסטון ובראד פיט חושפים פרטים חדשים על הקשר שלהם. "הם החליטו להסתכל קדימה ולא להתעסק בעבר", סיפר מקור אלמוני וגרם לנו לתקווה אמיתית

מתפללים לתמונה מעודכנת! בראד פיט וג'ניפר אניסטון (צילום: Gettyimages)
מתפללים לתמונה מעודכנת! בראד פיט וג'ניפר אניסטוןצילום: Gettyimages
 

 

אומרים שתקופת החגים גורמת לניסים, ותראו מה זה - כנראה שזה ממש נכון. שבוע לאחר שבילו במסיבת חג המולד יחד, מקורבים לג'ניפר אנסיטון ובראד פיט חושפים פרטים חדשים ומסעירים על מערכת היחסים של השניים, וקצת גורמים לנו להאמין שהקאמבק קרוב מתמיד.

 

"בראד וג'ניפר ביחסים מצוינים והסיבה לכך היא שהם הסכימו לקבור את העבר ולהפסיק לנתח מה השתבש ביניהם", סיפר מקורב לזוג למגזין us Weekly, והוסיף: "הם החליטו שהגיע הזמן להסתכל קדימה ולא להתעסק במה שהיה בעבר".

 

על שער המגזין, שייצא לאור בתחילת חודש ינואר, ישנה תמונה של אניסטון, כשעורכי המגזין בחרו לתת את הכותרת "הצ'אנס השני של בראד", ואם נהיה כנים, אנחנו מתפללים שהוא לא יהרוס את זה. שוב. "בראד עבד מאוד קשה כדי לגרום לג'ניפר להאמין בו שוב, הוא לקח אחריות מלאה על מה שקרה. הוא מנסה לתקן את מה שקרה, הוא לא הבין את גודל הפגיעה שהוא גרם לג'ניפר באותה תקופה. הוא כל כך נסחף אחרי אנג'לינה שהוא פשוט לא הצליח לראות כלום מעבר לזה".

 

הלוואי ויהיה קאמבק!
הלוואי ויהיה קאמבק!
 

 

וחכו, יש עוד: "תמיד היה איכפת להם אחד מהשנייה", הוסיף מקור נוסף למגזין, ואמר: "הם חושבים דברים חיוביים על העבר שלהם, יחד. בשביל ג'ן, לפגוש את בראד זה כמו לפגוש חבר ותיק ויקר, יש להם קשר אמיתי וחזק".

 

לוהטת! אניסטון (צילום: Gettyimages)
לוהטת! אניסטוןצילום: Gettyimages

 

ועכשיו לפינתנו האהובה, מסע בזמן: מכיוון שהעניינים בין ג'ן לבראד מתחממים, מן הראוי שנתן תזכורת קצרה למערכת היחסים של השניים. בשנת 1998, קצת לאחר שנפרדה ממי שהספיק להיות ארוסה לתקופה קצרה, טייט דונובן, מנהליהם האישיים של אניסטון ופיט הכירו ביניהם ושנתיים לאחר מכן, ביולי 2000 השניים נישאו בחתונה סודית במאליבו. זמן קצר לאחר החתונה השניים רכשו יחד בית, סליחה – אחוזה, בבוורלי הילס, כזו שמוערכת בשווי של 13.5 מיליון דולר.

 

אניסטון ופיט נחשבו לאחד הזוגות היציבים והזוהרים ביותר בהוליווד, עד שהכל התפוצץ, במכה אחת. בינואר 2005 הודיעו הכוכבים כי הם מתגרשים, אחרי שבע שנות זוגיות, מתוכן 5 כזוג נשוי. שמועות סביב סיבת הפרידה האמיתית, רומן עם אנג'לינה ג'ולי, ששיחקה באותו זמן לצידו של פיט בסרט "מר וגברת סמית'" החלו להציף את האתרים מעבר לים, ותראו מה זה. זו אכן הייתה הסיבה.

בשנת 2006 התראיינה אניסטון לצהובון News of the World והצהירה כי למרות הכל היא "אינה מצטערת על הקשר עם בראד", והוסיפה כי "היו להם שבע שנים מאוד אינטנסיביות יחד וזו הייתה מערכת יחסים יפה אך מסובכת".

 

הצליח לדפוק הכל. פיט (צילום: Gettyimages)
הצליח לדפוק הכל. פיטצילום: Gettyimages

בחודש פברואר האחרון אתרים מעבר לים דיווחו כי פיט הגיע לחגיגיות יום הולדתה ה-50 של אניסטון, ומקורבים לשניים שנכחו בחגיגה סיפרו כי כלת השמחה הייתה מאושרת. "ג'ן התלבטה מאוד האם להזמין אותו או לא, אבל היא הייתה מאושרת מכך שהוא הגיע. הם התחבקו ופטפטו אך ג'ן הקדישה תשומת לב גם לשאר האורחים".

 

ואם זה לא זרע מספיק תקווה בליבנו לקאמבק, אז ממש לפני שבוע פורסם כי אניסטון הזמינה את פיט לחגיגות המוקדמות של חג המולד שהתקיימו בביתה. "ג'ניפר מאוד אוהבת את המסיבות המקדימות לחג המולד וכמו תמיד היא הזמינה את כל חבריה הקרובים". וול, תרשו לנו להאמין שלא מדובר רק בחברות. נמשיך לעקוב!

 

עד שיהיה לנו סלפי עדכני שלכם יחד (צילום: Gettyimages)
עד שיהיה לנו סלפי עדכני שלכם יחדצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018