בית המשפט קבע: טענותיה של מייגן מרקל אינן רלוונטיות

הדוכסים מסאסקס הפסידו בדיון הראשון של תביעתם נגד שני כלי תקשורת בריטיים, זאת לאחר ששופט בית המשפט העליון דחה את טענותיה של הדוכסית ואף קבע כי הן "אינן רלוונטיות"

הפסד ראשון. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
הפסד ראשון. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

הנסיך הארי ומייגן מרקל הפסידו בדיון הראשון בתביעתם נגד התקשורת הבריטית, כך פורסם היום (ו') באתרים מעבר לים. על פי הדיווחים, מארק וורבי, שופט בית המשפט העליון, דחה את טענותיה של מרקל על כך ש"התקשורת פועלת בצורה זדונית נגדה" והוסיף כי מרבית הטענות של הדוכסים מסאסקס "אינן רלוונטיות". ואם זה לא מספיק, השופט הוסיף ודחה את טענותיה של הדוכסית מסאסקס לפיהן "התקשורת הבריטית גרמה לקרע ביחסים בין מרקל לאביה".

 

בסיבוב הראשון של התביעה הפסידה הדוכסית לשני העיתונים Associated Newspapers ו-Mail on Sunday, אותם תבעה מייגן על כך שלטענתה שיחזרו קטעים נבחרים מהמכתב שכתבה לאביה באוגוסט 2018.

 

"תוכנו של מכתב פרטי פורסם שלא כדין ובאופן הרסני כדי לתעתע בכם, הקוראים. בנוסף לפרסום האסור של המכתב, העיתונות הטעתה אתכם בכוונה על ידי חשיבה אסטרטגית והשמטה של פסקאות נבחרות, משפטים ספציפיים ואפילו מילים בודדות, רק כדי להסתיר את השקרים שפורסמו במשך למעלה משנה", כך אמר הנסיך בהצהרה הרשמית בחודש אוקטובר האחרון.

 

"מאמי, מה עכשיו?" (Getty images)
"מאמי, מה עכשיו?"Getty images

 

לטובת מי שפספס נזכיר כי במהלך השנה האחרונה הדוכסים מסאסקס החליטו לתבוע כמה אתרי תקשורת מובילים וכמו כן לנתק את היחסים עם ארבעה כלי תקשורת בריטים, בהם: "דיילי מייל", "דיילי אקספרס", "דיילי מירור" ו"הסאן", בטענה כי התקשורת מפרסמת באופן קבוע דיווחים שקריים וזדוניים ואף "חיבלו והחסירו מידע משמעותי" מהמכתב שכתבה מייגן לאביה, תומס מרקל.

 

מטעמם של עורכי דינה של מייגן נמסר כי המכתב, שנכתב בכתב ידה של מייגן, היה פרטי ואינטימי, מכתב שנכתב מבת לאביה. "זכויותיה של הדוכסית מסאסקס הופרו". כמו כן, נזכיר כי הדוכסית אמרה בעבר כי במידה ותנצח בתיק היא תתרום את כל הסכום לעמותה נגד בריונות. נמשיך לעקוב!

 

אכלת אותה, חמודה (צילום: Gettyimages)
אכלת אותה, חמודהצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018