רכילות+

שירי ולירן מ"חתונה ממבט ראשון" נפרדים

רגע לפני סיום העונה הנוכחית של "חתונה ממבט ראשון", הזוג הגדול של העונה הקודמת הפתיע אותנו עם הודעת פרידה. בפוסט באינסטגרם כתבה שירי קופפרברג: "אני יוצאת לדרך חדשה. לא מצטערת על כלום, מברכת על מה שהיה ומייחלת לטוב שיהיה"

כבר לא. לירן ושירי (צילום: ענת מוסברג)
כבר לא. לירן ושיריצילום: ענת מוסברג

העונה של "חתונה ממבט ראשון" עוד רגע נגמרת, ומשבוע לשבוע מתבהר לנו מי מהזוגות שרדו ומי זוגות נפרדו - אבל אנחנו עוד לא שכחנו את הזוג ששרד את העונה הקודמת, לירן לוי ושירי קופפרברג. היום (שבת), בזמן שהמדינה כולה מחכה לשמוע האם ניר והגר מהעונה הנוכחית של "חתונה ממבט ראשון" יישארו ביחד, קופפרברג החליטה לנפץ את האשליה לכולנו, והודיעה כי השניים החליטו להיפרד. מקרי או מתוכנן?

 

בפוסט שהעלתה קופפרברג בחשבון האינסטגרם שלה היא כתבה: "לפניי שנתיים וחודשיים קיבלתי החלטה אמיצה ויצאתי למסע מטלטל ומשוגע, לעיני מצלמות וצופים רבים, בתקווה להגשים את החלום שלי - למצוא אהבה וזוגיות." היא הוסיפה: "בדרך נס ועם סיפור מרגש ומקסים נמצאה לי התאמה שהובילה לאהבה גדולה ולזוגיות אדירה. במסגרת החלום האישי שלי, זוגיות טובה היא כזו שמחזקת את שני הצדדים, אמיתית, עוצמתית, בריאה, אוהבת ומאושרת, וחשוב לא פחות - כזו שיכולה ומסוגלת להתפתח ולהיות בסיס להקמת בית ומשפחה".

 

נתגעגע. לירן ושירי (צילום: אינסטגרם)
נתגעגע. לירן ושיריצילום: אינסטגרם

 

"לאחרונה נאלצנו שוב לקבל החלטה, אמיצה לא פחות וקשה ביותר - לשחרר. בחרתי לזכור מהם החלומות שלי, להיות נאמנה לעצמי ועם כל הקושי והחששות שיש בכך, ללכת ולנסות להגשים אותם... אז אני יוצאת לדרך חדשה. לא מצטערת על כלום, מברכת על מה שהיה ומייחלת לטוב שיהיה. התמונה נלקחה ביום מרגש והיא פה כדי להזכיר לי כמה נחושה ואמיצה אני יכולה להיות, לומדת ללכת, תחזיקו לי אצבעות".

 

כזכור, מהרגע הראשון שלהם יחד על המסך, הזוגיות של השניים הייתה רצופת קשיים ומכשולים - אבל הרבה כוונות טובות. למרות שהם החליטו להמשיך יחד, לאחר מספר חודשים הודיעו כי הם מפרקים את החבילה ויוצאים לדרך חדשה. הקאמבק לא איחר לבוא, והם הצליחו לגרום לכולנו להאמין שהפעם זה לנצח.

 

תעדכנו אם תחזרו? שירי ולירן (צילום: ענת מוסברג)
תעדכנו אם תחזרו? שירי ולירןצילום: ענת מוסברג

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018