רכילות+

טיילור מלכוב שלחה מכתב התראה על הגשת תביעה לאקס בן זיני

מלכוב טוענת שבוולוג החדש של כוכב הרשת הוא מתייחס אליה ולשיחות האינטימיות שקיימו במהלך הזוגיות שלהם ודורשת להורידו. "בן זיני בחר לסרב בהתרסה לכל בקשותיה, וכעת אין מנוס מנקיטת הליכים משפטיים נגדו", אמרו עורכי דינה

 

חיבוקים אתם כבר לא תראו שם. טיילור  מלכוב ובן זיני (צילום: ענת מוסברג)
חיבוקים אתם כבר לא תראו שם. טיילור מלכוב ובן זיניצילום: ענת מוסברג

 

הצמד בן זיני וטיילור מלכוב אמנם נפרדו כבר לפני מספר חודשים וכל אחד המשיך לדרכו, אבל מסתבר שהדרמה סביב הזוגיות של השניים לא עומדת להסתיים בקרוב. ולא, אנחנו ממש לא מדברים על מערכת היחסים החדשה של זיני עם עמית קבילי .

 

הבוקר (א'), שיגרו עורכי הדין של טיילור מלכוב, גיא אופיר ורועי בן דוד, מכתב התראה על הגשת תביעה נגד בן זיני על פגיעה בפרטיות. במכתב, מתייחסים עורכי הדין לוולוג החדש של זיני - "מחשב מסלול מחדש", בו, לדבריהם, הוא לא מפסיק להתייחס למלכוב, לשיחות אינטימיות שקיים איתה ולדברים נוספים הקשורים ביחסים שניהלו. בנוסף, זיני מכר את הפורמט לערוץ הילדים ולטענתם "מתפרנס על שמה של טיילור ללא הסכמתה". כעת הדרישה של האקסית היא שזיני ימחוק את הוולוג ויבטל את שידוריו בערוץ הילדים.

 

טיילור מלכוב, למה ככה?

עו"ד גיא אופיר, מטעמה של מלכוב מסר: "לא נשארה לטיילור ברירה, זה הדבר האחרון שרצתה, היא פנתה אישית לבן בבקשה להוריד ולכבד את מקומה, פנתה למנהלת התוכן ועוד גורמים ואמרה את דברה בנושא. בן זיני בחר לסרב בהתרסה לכל בקשותיה, וכעת אין מנוס מנקיטת הליכים משפטיים נגדו".

 

בן זיני, ככה יפה?

מטעמו של בן זיני נמסר: "אין תגובה".

נשיקות בטח שלא (צילום: אמיר מאירי)
נשיקות בטח שלאצילום: אמיר מאירי

בימים טובים יותר (צילום: ארן חן)
בימים טובים יותרצילום: ארן חן

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018