רכילות+

בשעה טובה: קורין גדעון בהיריון

סמסו מזל טוב למגישת הטלוויזיה ולבעלה חילי סורוצקין, שחשפו כי הם מצפים לבייבי קטן שיצטרף למשפחה. בריאיון שקיימה לפני כמה חודשים, הודתה אמה, ורדה: "לפעמים אני שואלת איך הילדים שלה יגדלו?"

הוכחה מרשיעה! קורין גדעון וחילי שלה
הוכחה מרשיעה! קורין גדעון וחילי שלה
 

 

אחרי כמעט שנתיים של נישואים, מגישת הטלוויזיה קורין גדעון ובעלה חילי סורוצקין הודיעו היום (ד') באינסגטרם שהם מצפים לבייבי ראשון. "סוף סוף אפשר לספר, מתרגשים כל כך", כתבה גדעון וצירפה תמונה בה היא מחזיקה את ההוכחה בדמות סטיק.

 

גדעון (27) הגישה בעברה את "אנשים", "האח הגדול" ו-"2025", ואף עשתה סרט על חתונה עם סורוצקין (36), שגדל בבית חרדי עם עוד 12 אחרים ויצא בשאלה. השניים התחתנו בכפר חב"ד מול מאות אורחים, ביניהם לא מעט פיגורות מהתקשורת כמו ארז טל, חיים אתגר, גיא פינס, לירון ויצמן ואפילו יאיר נתניהו. בשנה האחרונה השניים פתחו במיזם אוכל יהודי.

 

השניים הכירו לפני כארבע שנים דרך חברים משותפים ומהר מאוד איחדו כוחות ועברו לגור יחד. בחודש פברואר 2018, במהלך חופשה באמסטרדם, סורוצקין שלף טבעת והשניים נישאו באוקטובר של אותה שנה. בריאיון שהעניקה ל"פנאי פלוס" עם אמה, ורדה, לפני שלושה חודשים, סיפרה גדעון שהן חברות הכי טובות, אך אמה הודתה כי היא שואלת את עצמה לפעמים איך הם יגדלו את הילדים שלהם.

 

מזל טוב חמודים! (צילום: מורן מעיין)
מזל טוב חמודים!צילום: מורן מעיין

 

תשכחו מדייטים ליליים מעכשיו (צילום: ענת מוסברג)
תשכחו מדייטים ליליים מעכשיוצילום: ענת מוסברג

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018