ריחו"ל

השיחה הסתיימה בבכי סוער: קים וקניה סוף סוף נפגשו

לאחר רצף הציוצים של קניה ווסט והשמועות על גירושים, קים קרדשיאן הגיעה לחווה בה הוא שוהה בימים אלו. השניים שוחחו ברכב כשלפתע פרצה הכוכבת בבכי סוער - ותועדה על ידי הפפראצי. זו הפעם הראשונה מזה כמה שבועות בה השניים ראו אחד את השנייה

השיחה הסתיימה בבכי. קים קרדשיאן וקניה ווסט (צילום: GettyImages)
השיחה הסתיימה בבכי. קים קרדשיאן וקניה ווסטצילום: GettyImages

 

לאחר שבוע סוער במיוחד, קים קרדשיאן וקניה ווסט סוף סוף נפגשו – וזה לא נגמר טוב. קרדשיאן (39) הגיעה אתמול (ב') מלוס אנג'לס לחווה של ווסט (43) בוויומינג, לאחר מספר שבועות בהם לא נפגשו. במקום להיכנס הביתה ולדבר זה עם זו בפרטיות, השניים נסעו למסעדה מקומית, וכשחזרו נשארו לשוחח בתוך הרכב. צלמי פפראצי שהיו במקום הצליחו לתעד את השניים, ובעיקר את קים – שבמהלך השיחה פרצה בבכי סוער.

 

 

מקורב לבני הזוג הסביר ל-Entertaiment Tonight: "קים טסה לוויומינג לפגוש את קניה לאחר שבועות בהם ניסתה להשיג אותו והוא סירב לראותה. הפגישה הייתה מלאת אמוציות, היה להם הרבה על מה לדבר, ובעיקר על שאלת הבריאות של קניה. קים מאוד כועסת על קניה אבל היא יודעת שעליה להתרכז בלעזור לו להבריא. היא מתכננת לעשות כל מה שביכולתה".

 

מקורב אחר סיפר ל-E! שלמרות השיחה הדרמטית, הכל בסדר בין בני הזוג, לפחות לעת עתה: "נראה שמצבו של קניה השתפר בימים האחרונים. הוא התנצל בפני קים באופן פומבי ופרטי. היא סלחה לו, אבל עדיין לא בטוחה לגבי המשך הדרך". כזכור, השמועות טענו כי קרדשיאן פנתה לעורך דין לענייני גירושים על מנת לשקול את צעדיה.

 

 

המפגש הטעון מגיע בעקבות שבוע מלא אירועים עבור בני הזוג. זה התחיל בעצרת הבחירות שקניה ערך בניו אורלינס שם סיפר בבכי שדרש מקרדשיאן לעשות הפלה בזמן שהייתה בהיריון עם בתם הראשונה נורת'. לאחר מכן הוא הציף את חשבון הטוויטר שלו בציוצים בהם תקף אותה ואת אמה, והאשים אותן כי הן מנסות לכלוא אותו. היא בתגובה, הסבירה לעוקביה שהוא מתמודד עם הפרעה דו קוטבית ורמזה שאיננו מעוניין לקבל טיפול או עזרה: "כפי שרבים מכם יודעים, לקניה יש הפרעה דו קוטבית. כל אחד שמתמודד עם המחלה, או אחד מקרוביו, יודע עד כמה המצב הזה מסובך וכואב להבנה… אלו שבקיאים בעניין, יודעים שאלא אם מדובר בקטין, המשפחה חסרת אונים. אותו אדם צריך לרצות בעצמו לקבל עזרה".

 

לפני מספר ימים ווסט התנצל בפני אשתו בטוויטר וצייץ: "אני רוצה להתנצל בפני אשתי קים על כך שחשפתי בפומבי עניין פרטי. לא הגנתי עליה כמו שהיא הגנה עליי. לקים, אני רוצה להגיד שאני יודע שפגעתי בך. בבקשה סלחי לי. תודה על כך שאת תמיד לצידי".

 

מקורב לראפר סיפר לאחר מכן למגזין "פיפל": "קניה בהחלט מבין שהוא פגע בקים ומרגיש מאוד רע בגלל זה. הוא אוהב את קים ומתחרט ששיתף פרטים אינטימיים עם העולם". מקורב אחר סיפר: "קים והמשפחה שמחים שקניה התנצל, אבל בסופו של דבר, מה שחשוב להם הוא שהוא יקבל את העזרה שהוא צריך. קניה אמר דברים פוגעניים לקים ולמשפחה. עם הזמן זה יעבור, אבל הבריאות של קניה היא דאגתם העיקרית".

 

קים קרדשיאן, קניה ווסט והילדים, נורת', שיקאגו, סיינט ופסאלם (צילום: אינסטגרם)
קים קרדשיאן, קניה ווסט והילדים, נורת', שיקאגו, סיינט ופסאלםצילום: אינסטגרם

 

לפני שקים הגיעה לחווה, לווסט היו מבקרים נוספים - ג'סטין ביבר ואשתו היילי, שהיו באזור וקפצו לדרוש בשלומו. חבר משותף מספר: "ג'סטין עבר משהו דומה ונתן לקניה עצות. זה הרגיע את קניה ועשה לו טוב לשמוע את החוויות של ג'סטין. היה ביניהם חיבור טוב, בהתחשב בזה ששניהם אמנים המתמודדים עם בריאותם הנפשית. ג'סטין הכניס בו קצת אופטימיות". יחד עם זאת, אתר "הוליווד לייף" מדווח שבני הזוג לא טרחו לנסות לעודד גם את קרדשיאן: "ג'סטין התנתק מהעולם בשבועות האחרונים. הוא מתרכז בלהיות עם אשתו וליהנות איתה בזמן הטיול שהם עושים כעת", הסביר אחד ממקורביו.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

שוקלת את צעדיה, אבל הבריאות שלו לפני הכל. ווסט וקרדשיאן (Gettyimages)
שוקלת את צעדיה, אבל הבריאות שלו לפני הכל. ווסט וקרדשיאןGettyimages

קים קרדשיאן וקניה ווסט (Gettyimages)
קים קרדשיאן וקניה ווסטGettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018