רכילות+

אחרי שכינו אותה "אתיופית מסריחה", תקווה גדעון זכתה בתביעה

זוכת "האח הגדול" בישרה בחשבון האינסטגרם שלה כי אחרי שלוש שנים של הליך משפטי היא זכתה בתביעה נגד לקוח, שכינה אותה "אתיופית מסריחה" כשעבדה כמנהלת מסעדה. "בית המשפט הטיל על הנתבעת פיצוי כספי בסך 55,000 ש"ח והוצאות משפט בסך כ-15,000 ש"ח"

"אני ניצחתי". תקוה גדעון (צילום: ענת מוסברג)
"אני ניצחתי". תקוה גדעוןצילום: ענת מוסברג

 

זוכת "האח הגדול" תקוה גדעון זכתה בתביעה נגד לשון הרע שהגישה לפני כשלוש שנים נגד אחת הלקוחות במסעדה שניהלה, שכינתה אותה "אתיופית מסריחה". היום (ו') בישרה גדעון על הזכייה בעמוד האינסטגרם שלה: "'מי נתן לכושית לנהל מסעדה?' אחרי אחרי מסע ארוך של שלוש שנים, לילות ללא שינה, חרדות, עלבון, משטרה ובתי משפט. הצדק יצא לאור!!! הצדק ניצח!!!".

 

גדעון הוסיפה: "בתביעת לשון הרע שהוגשה על ידי באמצעות משרד עורכי דין אוהד כהן ושות', בית המשפט עשה צדק כאשר קבע באופן חד משמעי כי אין מקום יותר לגזענות: 'האמירות של הנתבעת הינן אמירות קשות ובלתי נסלחות. הנתבעת בחרה לעלוב בתובעת ברצף של אמירות גזעניות, אמירות אשר כל מטרתן הייתה להשפיל ולבזות את התובעת לאור מוצאה האתיופי. הנתבעת לא בחלה להשתמש ברפרטואר גזעני נרחב, לרבות שימוש במילת הגנאי כושי ובצירוף הפוגעני אתיופית מסריחה זאת ועוד, אמירות אלו לא נאמרו בדלת אמות או במפגש חברתי מצומצם, אלא במקום העבודה של התובעת, בפני קהל גדול, לרבות חבריה ועובדיה של התובעת. ואם לא די בכך, הנתבעת הוסיפה מעשה לדיבור וזרקה על התובעת דבר מאכל'. בית המשפט הטיל על הנתבעת פיצוי כספי בסך 55,000 ש"ח והטיל עליה הוצאות משפט בסך כ-15,000 ש"ח. אפס סבלנות לגזענות!!!!"

 

 

חיוך של ניצחון (צילום: ענת מוסברג)
חיוך של ניצחוןצילום: ענת מוסברג

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018