רכילות+

אסי בוזגלו על השורדים: "אנשים מתנשאים, באו עם סטיגמות"

העונה הנוכחית של "הישרדות VIP" מסתיימת בקרוב, ויכול מאוד להיות שאסי בוזגלו יסיים אותה בתור הזוכה הגדול. רגע לפני, פגשנו אותו לשיחה על היחס המזלזל שקיבל מחלק מהשורדים, המריבות עם אשתו לאחר שחזר ועל המייקאובר הגדול שעשתה. וגם, האם הוא שוקל לעשות בוטוקס בעצמו?

 

צילום: ליהי קרופניק

צילום: ליהי קרופניק

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

אסי בוזגלו חזר מהאי, רזה ב-11 ק"ג ומאושר להצטופף בחיק משפחתו. עשרה ימים נמשכה החגיגה אבל אז משהו השתנה. הוא הסתגר, התרחק וביקש להיות לבד. אשתו עדי, שחיכתה חודשיים לבואו של השייח', קרסה בעקבות המשבר, והגיעה לבית החולים.

 

"בהתחלה הייתי נורמלי", הוא מספר עכשיו, "עדי אפילו התלהבה ואמרה לי, 'תראה, אין לך שום תופעות לוואי', אבל אחרי כמה ימים קיבלתי בום. זה התבטא ברצון להיות לבד, לברוח, להתרחק, לא לרצות להיות בקרבת המשפחה. באי רק רציתי להיות איתם, אבל גם התרגלתי לשקט וללבד שלי ופתאום כולם רצו ממני עוד ועוד. באיזשהו שלב אשתי ואחי אוהד ביקשו שאערב פסיכולוג, אבל לא רציתי. ידעתי שזה יחלוף, כי אני מכיר את עצמי. היו פיצוצים, הגזמתי ברמות, ובסופו של דבר היא התמוטטה. היא עבדה משמרות בביטוח ישיר, תקתקה את הילדים, ונפלה.

 

"כנראה היא הרשתה לעצמה לשחרר אחרי שבמשך כל הזמן שהייתי על האי היא החזיקה את עצמה. בסופו של דבר היא התאשפזה לכמה ימים, הרופאים לא ידעו מה יש לה, אבל לא הסכימו לשחרר אותה. לא ידעו אם זה התקף חרדה או מה זה, אבל היא פשוט הייתה מותשת. אני הייתי בטוח שאני חוזר ומקבל את החום והחיבוק שאני צריך, ובסופו של דבר אני מוצא את עצמי מגיע ומטפל בה. לא הייתה ברירה. כשיש לך שלושה ילדים, וענייני פרנסה, אין זמן לשבת להתבודד ולחשוב על מה שעברת, אתה צריך להתאפס, והתאפסתי".

 

השייח'! אסי בוזגלו (צילום: איתן טל)
השייח'! אסי בוזגלוצילום: איתן טל

 

כבר אפשר להכריז על בוזגלו, 37, כעל הליהוק הטוב ביותר של עונת "הישרדות VIP". מתחילת המשחק היה ברור שמדובר באסטרטג, שמנהיג את שבט אנטינג אנטינג ביד חזקה ובזרוע נטויה וקובע מהלכים. כשהיה צריך לעבור צד, ולכרות ברית עם מנהיג הצד השני, עידן חביב, הוא לא חשב פעמיים, ועדיין נותר אהוב על חבריו, שנשרו אל וילת המודחים בזה אחר זה.

 

"זו הייתה החלטת ההחלטות", הוא אומר בגאווה על הברית הזו, "ברית העונה! הערוץ שפתחתי עם עידן עזר לשנינו וזה היה בינגו. כשהמשחק נמצא בשלבים האחרונים שלו זה כבר לא מעניין מאיזה שבט הגעת ומה הדירוג שלך בו, צריך להילחם בכל פעם כאילו זו ההזדמנות האחרונה שלך, וזה מה שעשיתי".

 

אבל לאלינה לא סלחתם על מהלך דומה, ולבני קראתם כבד אווז.

"עם בני יש לי מערכת יחסים מורכבת. אין ספק שהוא נכנס לי ללב והוא מילא אצלי תפקיד משמעותי על האי, כי הוא מזכיר לי את עדי. אמנם זה בגלל בעיית השמיעה שיש לשניהם אבל לא רק, הלב שלי יצא לבני. אבל היום אני כועס עליו, כי חסרה לו מודעות עצמית, לדעתי אין לו מספיק. אם אתה לא משימתי ולא אסטרטג ועושים בשבילך את העבודה, לפחות תודה על זה. לא שאני צריך את התודות, אבל אנשים רואים. על אלינה כעסתי כי עם כל האג'נדות והכוח הנשי והעקרונות שלה, יום אחרי זה לא היה שווה כלום. אם היא הייתה אומרת, 'אני משחקת את המשחק' הכול היה טוב, אבל היא הסתתרה מאחורי כל האג'נדות האלה. גם היום אני חושב שהיא לא הייתה צריכה לעשות מה שהיא עשתה, היא נתנה חרב לליטל".

 

הליהוק הטוב של העונה! (צילום: איתן טל)
הליהוק הטוב של העונה!צילום: איתן טל

 

בוזגלו נולד עם כדור ביד. כבן של כדורגלן העבר יעקב בוזגלו, לא נראה שהייתה אופציה אחרת, וכל ארבעת הבנים, אוהד, אסי מאור ואלמוג, הלכו על הקריירה הנוצצת. "בגיל ארבע כבר ידעתי שאני אהיה כדורגלן. לא כפו את זה עליי, פשוט אבא שלי היה כוכב וכשהסתובבתי איתו בירושלים, וראיתי את היחס שקיבל, ידעתי כמה זה טוב. אלו היו החיים שלנו, היינו שמים את הילקוט בבית אחרי בית ספר ורצים למגרש".

 

מי שאינו בקיא בכדורגל, מכיר אותו מהאי או מסדרת הדוקו ריאליטי "הבוזגלוס" שמתעדת את חיי המשפחה כבר ארבע עונות, ובקרוב תעלה עונתה החמישית, אבל בוזגלו מחזיק בכמעט 20 שנות קריירה בעמדת המגן הימני, בהן שיחק ב-16 קבוצות שונות, בקריירה מלאת תהפוכות שברקע שלה כל הזמן הצלחתו של מאור, אחיו הצעיר ממנו בחמש שנים ושנחשב לעילוי.

 

"כשאני ואוהד התחלנו אבא שלי ראה המון דברים שהוא לא אהב: פרוטקציות ודברים לא מקצועיים, שמקדמים בנים של ואחים של, המון 'עסקונה' קוראים לזה, והוא חווה את הדברים האלה איתנו. כשמאור נכנס לתמונה והוא ראה שהוא כל כך כישרוני הוא סימן אותו ככוכב ולא נתן שהדברים האלה יקרו. גם אנחנו היינו כוכבים, אבל הוא לא עשה איתנו את זה, הוא למד מהניסיון. היינו מאוד מוכשרים, אבל ברגע שהוא ראה ששמו לנו מקלות בגלגלים, הוא הלך על מאור אול־אין ובאמת בגיל 20 קנו אותו ב־20 מיליון".

 

זה אולי מאוד מקצועי כסוכן, אבל בתור אבא זה גם מכאיב, לא?

"בסופו של דבר אני יודע לומר שמה שאני קיבלתי מאבא שלי זה הרבה יותר אבא ממאמן. כשמאור היה מקבל בראש אחרי משחקים, אנחנו לא קיבלנו את זה. מבחינת ליווי כן, הוא היה מלווה אותו לכל מקום והוא ויתר על החיים שלו למען הילד הזה. אבל הוא ניסה עם כולנו, הוא היה קורא לעצמו 'מלטש יהלומים'".

 

לפני שנתיים נגמרה הקריירה אחרי פציעה קשה, ובוזגלו מצא את עצמו מובטל ואבוד. "קרעתי את הרצועה הצולבת לפני ארבע שנים. הייתי בליגת העל בהפועל אשקלון ושיחקתי במשך שנתיים עם רצועה קרועה, שרק שלושה אחוז בעולם עשו את זה לפניי. ידעתי שהזמן שלי הולך ואוזל והתכחשתי לזה. שיחקתי הכי טוב שיש. הייתה לי תחילת קריירה מדהימה וסוף קריירה מדהים, האמצע לא היה להיט. כשזה נגמר הרגשתי אבוד. לא ידעתי מי אני. מה עושים כל בוקר חוץ מלהניע את האוטו ולנסוע לאימון. למזלי בדיוק הגיעה ההצעה לעשות את 'הבוזגלוס'. אף אחד, כמובן, לא חשב שזה יגיע לחמש עונות, אנחנו לא שחקני קולנוע הרי. בינתיים עשיתי קורס מאמנים, פרשנתי ספורט ואימנתי אימונים אישיים ואז הגיעה 'הישרדות'".

 

הילד ענק! (צילום: איתן טל)
הילד ענק!צילום: איתן טל

  

במה יותר קשה לצפות - בריבים שלך עם אשתך ב"הבוזגלוס" או בריבים שלך עם אלינה ב"הישרדות"?

"בשניהם זה לא נעים לצפות. ב'הישרדות' אף אחד לא יכול לשפוט אותי, כי התנאים שם באמת הופכים אותך לקיצוני אבל גם ב'בוזגלוס' יש לי תירוצים. יש קטע בעונה הרביעית שצולם כשכבר חזרתי מ'הישרדות', שאני רב עם עדי, כשהיינו בסוצ'י. כולם אמרו לי, 'ככה אתה מתנהג לאשתך?', אבל היום אחרי שהם ראו 'הישרדות' והם מבינים מה עברתי, הם כבר סולחים לי. היום עדי מאוד מצטערת על זה, כי היא מבינה באיזה מצב הייתי, היא מחברת פתאום. היא אמרה לי שהביקור שלה על האי היה היממה הכי קשה שהייתה לה בחיים".

 

מערכת היחסים שלו ושל אשתו ידעה כבר עליות ומורדות. כיאה לכדורגלן, הוא הכיר אותה כשהוא רק בן 21 והיא בת 17 וחצי ומאז הם יחד. יש להם שלושה ילדים (אייר, 12, לאו, 8, ומילאן, 6) ובעברם כבר שתי פרידות שהסתיימו בקאמבק.

 

כשדיברת על הקשיים עם אשתך על האי, היה נדמה שאתה רומז שהרקע לפרידות היו בגידות.

"מה פתאום בגידות? שתי הפרידות שהיו לנו לא היו על הרקע הזה, כי אם זה היה על רקע כזה היא לא הייתה חוזרת אליי. הם היו על רקע הלנות שכר שהיו לי בכדורגל שיצרו המון מתחים בבית. לא הגיע כסף, והיא רצתה שאני אלך ואעבוד במשהו אחר, ואני לא הסכמתי. לאנשים יש מחשבות בראש שהכדורגלנים מרוויחים מיליונים, אבל זה רק קומץ, הרוב מרוויחים ממש מעט, גם שש, שבע ושמונה אלף שקל בחודש".

 

לא רק אסי השיל קילוגרמים בשנה האחרונה. אשתו נכנסה לפני חודשיים לניתוח מורכב שכלל שאיבת שומן ומתיחה של הבטן, הרמת סנטר, ניתוח להרמת חזה ו"בודי טייט" לידיים ורגליים. כל זה הגיע אחרי שחשפה ב"הבוזגלוס" את האישיו שלה עם עודף המשקל והפרעות אכילה שכוללות הסתרת אוכל והתקפי אכילה בלתי נשלטים, שאותם שמרה בסוד גם מבעלה.

 

"מאוד פחדתי מהניתוח", מתוודה אסי, "כי היא לא עשתה ניתוח בחיים וזה ניתוח קשה, וגם הטיימינג היה בעייתי. זה היה תוך כדי הטירוף. 'הישרדות' הייתה באוויר ואני צריך לעשות קאט ולטפל בה ובילדים. החלטתי לשים הכול בצד, העיקר שהנפש שלה תהיה רגועה ומחייכת".

 

ורזה.

"לחשוק בה אני חושק בה תמיד, לא משנה באיזה משקל. זה עשה לה שינוי מטורף בביטחון העצמי. פעם היא הייתה מתארגנת לפני אירוע שעתיים וחצי, ואז בוכה ומורידה את הכול. היום לוקח לי יותר זמן להתארגן מלה. זה שהיא קורנת עכשיו, זה מה שעושה לי את זה. היא העיפה את כל הארון שלה, קנתה בגדים צבעוניים, השאירה רק לי את השחור, זה שווה לי את כל העולם".

 

הביטחון גם הוריד את מפלס הקנאה? כשהיא הגיעה לביקור באי היא בדקה שלא ישנת כפיות עם אף אחת.

"גם היום יש קנאה, זה טבעי. תמיד הייתה סביבי הילה והערצה והיום יש כפול. אבל אם פעם רק היו עושים לי מבט והיא הייתה מקבלת את זה קשה, היום זה פחות. על האי אמרתי לה שישנתי כפיות עם אלה אבל באמת שלא היה לי חשק מיני וזה גם לא היה לי נוח. כי כפיות זה על הצד ואני רגיל לישון על הגב, עם הפנים לאלוהים. אחר כך ישנתי רק עם רגב. הוא היה קורא לי ואומר, 'המצעים מוכנים'.

 

"תקשיבי, הוא מעלף. הוא נשאר נאמן לי עד הסוף והוא אח שלי, אני אוהב אותו. 'הישרדות' אולי פחות התאימה לו, אבל יש הרבה אנשים בקאסט שהיו מתים להגיע לרבע ממנו. אני מרגיש שאני מכיר אותו 20 שנה. אנחנו נפגשים ועושים סופ"שים יחד, והלן ועדי חברות, והילדים בני אותו גיל ומסתדרים ביניהם, לא הרבה זוכים לדבר כזה".

 

הריאיון המלא עם אסי בוזגלו וכתבות נוספות - עכשיו בגיליון בחדש של "פנאי פלוס"

 

רוצו לדוכנים! (צילום: איתן טל)
רוצו לדוכנים!צילום: איתן טל

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018