פפראצי

אחרי הדרמה בגמר "הישרדות": ישראל אוגלבו מתחמק מהמצלמה

ניסינו לקבל תשובות מכוכב הריאליטי על ההפסד לאסי בוזגלו, אבל אוגלבו העדיף להתעלם משאלות המדור. חשבנו שאתה לא מפחד מכלום ישראל

 

לאן אתה הולך? ישראל אוגלבו לא שמח לראות אותנו (צילום: מוטי לבטון)
לאן אתה הולך? ישראל אוגלבו לא שמח לראות אותנוצילום: מוטי לבטון

 

בין אם עקבתם אחרי העונה האחרונה של "הישרדות VIP" ובין אם לא, אי אפשר להכחיש כי הריאליטי הצליח במקום בו אחרים נכשלו והפך למדורת השבט, כשכולם מדברים על המתמודדים - לטוב ולרע. לכן, לא מן הנמנע שהדרמה שהתרחשה בערב הגמר ונחשפה ב-ynet, הפכה לנושא הכי חם במדינה. כזכור, העיתונאי רן בוקר חשף כי הפיינליסט ישראל אוגלבו הציע למושבע בני ברוכים מאה אלף שקלים תמורת הקול שלו בכד ההצבעה. הטענה נבדקה על ידי ההפקה ולפי רשת אף הועברה להכרעת יוצרי הפורמט ובסופו של דבר, ההצבעה הראשונית של בני בוטלה ואסי בוזגלו הוכרז כזוכה הגדול.

 

רגע אחרי שהגמר הסתיים, היו מי שטענו כי הניצחון היה צריך להיות של ישראל ונלקח ממנו בדקה ה-90. חגית ברוכים, אשתו של בני, אף סיפרה בשיחות סגורות כי בעלה קיבל ביקור לילי מבוזגלו ובן בריתו רגב הוד, שרצו לדעת למי הוא הצביע ולפי החשד גם הקליטו את ברוכים.

 

אתמול (ב'), הדרמה עלתה שלב כשאוגלבו ובוזגלו הגיעו לאירוע של חברת yes, והשניים, שבמשך שבועות ארוכים על האי היו בני ברית קרובים במיוחד, לא החליפו ביניהם מילה ואפילו לא הסכימו להצטלם יחד. היום, בניסיון להבין איפה החברות שלהם עומדת, האם הוא מרגיש שלקחו לו את המיליון ומה יש לו להגיד לאסי, חיכינו לאוגלבו מחוץ לביתו. אלא שהשורד שאמר בעבר כי הוא לא מפחד משום דבר, עשה אחורה פנה ברגע שראה את מצלמת המדור, וסירב לענות על השאלות שלנו. טוב, כנראה הוא כבר התעייף מהבאזז שנוצר סביבו.


לפחות הוא עם מסכה תקנית (צילום: מוטי לבטון)
לפחות הוא עם מסכה תקניתצילום: מוטי לבטון

אה, רגע (צילום: מוטי לבטון)
אה, רגעצילום: מוטי לבטון

לא רוצה להגיב (צילום: מוטי לבטון)
לא רוצה להגיבצילום: מוטי לבטון

סימסת לאסי? (צילום: מוטי לבטון)
סימסת לאסי?צילום: מוטי לבטון

אתה יכול להוציא לנו קפה בינתיים? (צילום: מוטי לבטון)
אתה יכול להוציא לנו קפה בינתיים?צילום: מוטי לבטון

 

צילם ורק רצה לשאול שאלה קטנה, טוב נו, לא באמת: מוטי לבטון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018