פפראצי

איזה סגר? אייל גולן מבלה על החוף

הזמר ואשתו דניאל גרינברג צולמו על אחד מחופי הים באיזור קיסריה כשהם משתעשעים על החול יחד עם בנו של גולן, יאן. במקום נצפו גם חיים ושגית רביבו יחד עם ילדיהם. מליאם הפקות נמסר: "אייל גולן עשה החלפת מגורים לקיסריה קרוב לחוף הים למהלך הסגר על פי החוק, ולכן לא הפר את ההנחיות בכך שיצא אל החוף שממוקם כ-20 מטר מהמקום בו הוא שהה"

זה לא נראה כמו ספורט ימי. דניאל גרינברג, אייל גולן ויאן (-)
זה לא נראה כמו ספורט ימי. דניאל גרינברג, אייל גולן ויאן
 

 

לא רק חברי הכנסת והשרים מצפצפים על הנחיות משרד הבריאות שמגבילות את תושבי המדינה להישאר במרחק של קילומטר מביתם: ל-Pplus נודע כי אייל גולן ואשתו, דניאל גרינברג בילו אתמול (ג') על אחד מחופי הים באזור קיסריה. השניים, שהיו יחד עם בנו של גולן, יאן, נצפו על ידי גולשים שמיהרו לדווח לנו כי השניים מבלים על חוף הים ובפירוש לא נראים כאילו הם עוסקים בספורט ימי או נמצאים במרחק של קילומטר מביתם שברחובות. על מסיכות בכלל אין על מה לדבר.

  

עוברי אורח שהיו במקום סיפרו כי השניים לא היו לבד וחגגו יחד עם חבריהם הטובים, חיים ושגית רביבו וילדיהם. ככל הנראה גם ליאם ואלין גולן, ילדיו הגדולים של הזמר, היו עימם. אמו של יאן, רוסלנה רודינה, העלתה אמש סטורי ותייגה את אילנית לוי וכתבה: "אחרי שאני ואת בחופש לכמה ימים מהילדים...".

 

מליאם הפקות נמסר: "אייל גולן עשה החלפת מגורים לקיסריה קרוב לחוף הים למהלך הסגר על פי החוק, ולכן לא הפר את ההנחיות בכך שיצא אל החוף שממוקם כ-20 מטר מהמקום בו הוא שהה".

 

משיחה של Pplus עם בעלי המקום, עולה כי בכוונת המשטרה לסגור את פעילותו. "המשטרה כנראה סוגרת אותנו. היה לנו אישור מהמועצה, אבל המשטרה לא מתה על זה, היו הפרות בים", נמסר לנו היום. איילן גולן ובני משפחתו עזבו את המקום.

 

חברים ונהנים. אייל גולן וחיים רביבו בחוף הים
חברים ונהנים. אייל גולן וחיים רביבו בחוף הים

 

מתוך הסטורי של שגית רביבו    (צילום :אינסטגרם)

מתוך הסטורי של שגית רביבו    (צילום :אינסטגרם)

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

מתוך הסטורי ששגית רביבו העלתה מהחוף (צילום: אינסטגרם)
מתוך הסטורי ששגית רביבו העלתה מהחוףצילום: אינסטגרם

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018