רכילות+

בר ברימר על הנשיקה עם נועה קירל: "המעריצות של מרגי כעסו"

הוא זכה בתחרות הגבר הסקסי לשנת 2020 אבל עמוק בלב הוא עדיין מרגיש ילד. שאלנו את בר ברימר על הזכייה בתואר, בדקנו אם יש בת זוג בתמונה, שמענו איך הקורונה השפיעה על הקריירה שלו וגילינו מה המעריצות של מרגי אמרו על הנשיקה עם נועה קירל. צפו

 

 

תחרות הגבר הסקסי של Pplus הפכה בשנים האחרונות למסורת שכל גברברי הביצה רוצים לקחת בה חלק (גם אם הם מכחישים, תאמינו לנו, אנחנו מקבלים את השיחות מהסוכנים), והשנה הגיע משום מקום בר ברימר, פישר במונחי התעשייה, ועשה מחטף מתחת לאפם של בוגרים ומנוסים ממנו. "תקשיב, אני לא מבין אפילו מה קרה פה, אני עדיין בהלם. מבחינתי אני עדיין ילד בן 16 ומה לי ולגבר הסקסי?", הוא אומר ומיד מבהיר: "אבל אני אסיר תודה לכל מי שהצביע ובחר, ולפיפלוס שהכניסו אותי לרשימה מלכתחילה, זה בכלל לא מובן מאליו".

 

עם יד על הלב, גם אנחנו הופתענו שברימר זכה, ועוד יותר הופתענו שבמקום השני, הרבה לפני מאור שוויצר, דור רפאלי, סטפן לגר וצחי הלוי, התמקם לו בבטחה שר התקשורת, יועז הנדל. יותר מזה, לרגעים, היה נדמה כי הוא ייקח את המקום הראשון, אך המצביעות של ברימר לא נתנו לזה לקרות.

 

עם כזה חיוך, לא פלא שהוא זכה. בר ברימר (צילום: ערן לוי)
עם כזה חיוך, לא פלא שהוא זכה. בר ברימרצילום: ערן לוי

הגבר הסקסי של ישראל לשנת 2020 (צילום: ערן לוי)
הגבר הסקסי של ישראל לשנת 2020צילום: ערן לוי

 

"הקהל שלי זה ילדים ונוער והם מאוד 'על זה', הם חיים את הרשתות, חיים את האינסטגרם, אז אני משער שזו הסיבה שהיו לי יותר הצבעות, כי האחרים שהיו בתחרות הם קצת יותר מבוגרים והקהל שלהם יותר מבוגר", הוא אומר בצניעות.

 

למי היית נותן את הקול שלך?

"אני סטרייט, אז קצת קשה לי לבחור את הגבר הכי סקסי אבל אני יכול להבין למה יועז הנדל כאילו... אני מבין את הבחורות שבחרו בו".

 

טוב, נמסנו, מה זה החיוך הזה? ברימר (צילום: ערן לוי)
טוב, נמסנו, מה זה החיוך הזה? ברימרצילום: ערן לוי

 

אז כבודו של הנדל במקומו מונח, וברימר כאמור קטף את המקום הראשון, רק שבוע אחרי יום הולדתו ה-23, במה שמסתמנת כשנה הטובה ביותר בחייו עד כה – ובניגוד מוחלט לכל שאר העולם: הוא קטף תפקיד ראשי ב"כפולה" לצד נועה קירל, משחק בעונה השנייה של "אבא מטפלת" לצד יובל סמו, מגלם את פיטר פן בהפקה חדשה וכאמור, הטייטל החדש.

 

"אני מקבל הרבה תגובות כאלה שאני היחיד ששנת 2020 עשתה לו טוב", הוא צוחק במבוכה. "שמע, קודם כל אני אסיר תודה לאלוהים שנתן את הדבר הזה, למשפחה שלי, לכל מי שהיה חלק מזה ונתן לי את ההזדמנות", הוא אומר ומדגיש כי הקורונה בכל זאת לא פסחה עליו. "עכשיו קיבלתי את התפקיד של פיטר פן במחזמר, אבל אין תיאטרון. אנחנו יושבים ומחכים שיפתחו, עושים חזרות, אבל אין מופע". עם זאת הוא יודע שמצבו שפר עליו הרבה יותר מאשר אנשים אחרים בתעשייה.

 

מעבר טבעי מכדורגלן לשחקן (צילום: ערן לוי)
מעבר טבעי מכדורגלן לשחקןצילום: ערן לוי

 

איך בכלל הגעת לתעשיית הבידור? היית שחקן כדורגל.

"נכון, מגיל שש ועד הצבא הייתי כדורגלן וזה כל מה שאני מכיר. אבל כשהתגייסתי זה התחרבש לי עם הצבא וגם פציעה שמנעה ממני לשחק. עולם המשחק תמיד דיבר אלי, היה לי מין ג'וק בראש שנורא רציתי את זה, אבל זה היה רחוק ממני כי הייתי מאוד מפוקס בכדורגל. מה אני אגיד לך, התמזל מזלי. בזמן הצבא הפסקתי לשחק והתחלתי לחקור את העולם הזה, פתאום צלמים פנו אלי ורצו לצלם אותי וככה התגלגלתי לזה".

 

מבחור אנונימי קיבלת תפקיד ראשי ב"כפולה".

"זה מטורף לגמרי וזה לא מובן מאליו בכלל. אני אסיר תודה לאלה שנתנו לי את ההזדמנות. זה להגיע מכלום ולקבל תפקיד ראשי בסדרת נוער שיש לה המון צופים ולשחק לצד אנשים שיש להם המון מעריצים - אתה לא מעכל את זה, אני חושב שאני עדיין לא מבין את זה".

טוב נו, גם את יועז הנדל לא היינו מעיפים מהמיטה (צילום: ערן לוי)
טוב נו, גם את יועז הנדל לא היינו מעיפים מהמיטהצילום: ערן לוי

 

איך זה להיות כוכב נוער?

"זה היה בהדרגתיות. התחיל לאט ורגוע ולא כל כך הרגשתי את זה בהתחלה, כי זה היה בתקופת הקורונה. אבל אמא שלי הרגישה, היא שמעה מחברות שלה ומתגובות ברחוב, ובי זה היכה בפעם הראשונה שיצאנו מהסגר, הלכתי לשחק כדורגל עם חברים כמו שאני עושה כל שבוע בספורטק ופתאום אני קולט איזה 50 ילדים מסביב לגדרות צורחים לי 'איתמר! איתמר!' ושרים את השירים של 'כפולה'. אז הבנתי מה קורה בחוץ".


מגדיר את עצמו בחור רגיש. ברימר (צילום: ערן לוי)
מגדיר את עצמו בחור רגיש. ברימרצילום: ערן לוי

 

טוב, אתה יודע מה השאלה הבאה.

"ברור נו, חיכיתי לזה. שאל את השאלה הזאת ובוא נגמור עם זה. 'אז איך היה להתנשק עם נועה קירל?' (צוחק). כולה נשיקה, מה הסיפור, כולם משגעים אותי על זה. גם המעריצות של מרגי כעסו, אבל אני שמחה שהן לקחו את זה ללב כי זה אומר שהייתי טוב".

 

אז המעריצות של נועה קירל ויהונתן מרגי יכולות להיות רגועות, השחקן היפיוף ממש לא מתכוון להיכנס ביניהם, ולמעשה הוא אפילו מצהיר כי הוא רווק נכון לכרגע.

 

לא מחפש את האחת. ברימר (צילום: ערן לוי)
לא מחפש את האחת. ברימרצילום: ערן לוי

נשים מתחילות איתך?

"כן. זה קורה בעיקר באינסטגרם, אבל קרה לי גם שהתחילו איתי ברחוב".

 

שולחות לך הודעות מגונות או חמודות?

"הרוב זה 'אתה נראה חמוד' או 'בא לי שנכיר', אבל שמע, 90 אחוז מההודעות אני בכלל לא קורא. מעדיף לא להיכנס לאינבוקס הזה. לא נעים לי לענות לאחת ולעשר לא, אז מעדיף בכלל לא".

 

בר ברימר (צילום: ערן לוי)
בר ברימרצילום: ערן לוי

נשים מחזרות אחריך, אתה מקבל תפקידים בטלוויזיה, זוכה בגבר הסקסי. איך נשארים על הרגליים על הקרקע עם כל הבלגן הזה?

"קודם כל משפחה, הבית זה משהו שמאוד מחזיר אותך לקרקע. אני עוד גר עם ההורים אז בכלל... חוזר הביתה ופתאום אתה הבר הרגיל של אמא ואבא. וגם חברים שלי מבית הספר היסודי, אני יכול להיות הבחור הכי מצליח והכי מפורסם בעולם ואז אני בא לשבת איתם ואם טיפה יעלה לי אז זה שתי סטירות. אלה דברים ששומרים אותך, זה ואמונה גם. אני בן אדם מאוד מאמין".

 

איך זה בא לידי ביטוי?

אני מאוד מאמין באלוהים, אני מניח תפילין כל יום וכל שישי אני בבית הכנסת עם אבא שלי ואח שלי. גם בנושא זוגיות אני מאמין שבסוף הוא (מצביע למעלה) מכוון עבורנו את הטוב ביותר. אני לא מחפש את האחת ואני לא רודף אחרי שום דבר, אבל אני מאמין שכשהבחורה הנכונה תבוא, זה יקרה".


מגדיר את עצמו אדם מאמין (צילום: ערן לוי)
מגדיר את עצמו אדם מאמיןצילום: ערן לוי

 

"המעריצות של מרגי לא צריכות לדאוג" (צילום: ערן לוי)
"המעריצות של מרגי לא צריכות לדאוג"צילום: ערן לוי

חלומות פז (צילום: ערן לוי)
חלומות פזצילום: ערן לוי

 

צלם: ערן לוי

סטיילינג: תומר אלמוזנינו ל"סולו"

איפור: ספיר סבג ל"סולו"

שיער: שניר אהרון מ"שניר ומאיר" barbershop. ע. שיער: שלומי פרחן

הפקה: שרון אלימלך

צולם במלון דייב גורדון מקולקציית מלונות בראון, גורדון 17, תל אביב

 

בגדים:

לוק חליפה על המיטה: ארמני לפקטורי 54

לוק על ספה אדומה: ליוויס לפקטורי 54

לוק על רקע הספריה: טישרט ck, ג'ינס ליוויס לפקטורי 54

לוק ללא חולצה: ג'ינס ליוויס לפקטורי 54

לוק על ספה קאמל: חולצה ck, סריט טומי הילפיגר, מכנס הוגו בוס לפקטורי 54

לוק שחור חליפה עם מעיל: חולצה ck, מעיל ומכנס הוגו בוס לפקטורי

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018