ריחו"ל

קרלי קלוס ניסתה לשכנע את איוונקה טראמפ להרגיע את המהומות

דוגמנית העל וגיסתם של ג'ארד קושנר ואיוונקה טראמפ, הגיבה בטוויטר על המהומות בוושינגטון וכתבה שמדובר באקט "אנטי אמריקני". כשהגולשים ביקשו ממנה להפנות את דבריה לבני משפחתה, קלוס הפתיעה וסיפרה שניסתה

ניסתה, באמת שניסתה. קרלי קלוס (צילום: GettyImages)
ניסתה, באמת שניסתה. קרלי קלוסצילום: GettyImages

 

בעקבות המהומות והאירועים האלימים אמש (ד') בוושינגטון, כוכבים ומובילי דעה רבים הגיבו על המתרחש ברשתות החברתיות, ביניהן הייתה גם הדוגמנית קרלי קלוס, שכתבה: "קבלת תוצאות בחירות לגיטימיות ודמוקרטיות הוא מעשה פטריוטי. לסרב לקבל אותן ולפעול כתוצאה באלימות, זה אנטי אמריקני".

 

הגולשים מיהרו להזכיר לקלוס שהיא לא סתם עוד כוכבת, אלא כזו ששייכת לאחת המשפחות הבכירות של המפלגה הרפובליקנית – אחיו של בעלה ג'ושוע הוא ג'ארד קושנר, הנשוי לאיוונקה טראמפ ויועצו של אביה, הנשיא היוצא דונלד טראמפ . עוקביה של קלוס הציעו לה שתגיד את הדברים האלה בדיוק לגיסה ולגיסתה, וקלוס הפתיעה כשענתה לאחד מהם: "ניסיתי". היא לא הוסיפה מעבר ולא הגיבה יותר, אך לפי המילה שבה בחרה להשתמש, נראה שניסיונותיה לא זכו להצלחה רבה או לאוזן קשבת.

דמוקרטית במשפחה רפובליקנית (צילום: GettyImages)
דמוקרטית במשפחה רפובליקניתצילום: GettyImages

 

איוונקה טראמפ צייצה אמש: "אמריקנים פטריוטים, כל פגיעה בביטחון או חוסר כבוד לאנשי החוק הוא לא מקובל. האלימות חייבת להיפסק". הרשת זעמה על כך שטראמפ פנתה אל המתפרעים כ"פטריוטים". היא מיהרה למחוק את הציוץ, והגיבה לאחת הגולשות שביקשה ממנה להבהיר: "האם את טוענת שהאנשים האלו הם פטריוטים?". טראמפ ענתה: "לא. מחאה שלווה היא פטריוטית. אלימות לא מקובלת ועלינו לגנות אותה בכל האמצעים הקיימים".

 

 
צייצה ומחקה. איוונקה טראמפ וג'ארד קושנר (צילום: GettyImages)
צייצה ומחקה. איוונקה טראמפ וג'ארד קושנרצילום: GettyImages
 
קלוס קיבלה גם היא מאות תגובות לציוץ שלה, חלקן אוהדות אך רובן כועסות מעצם השתייכותה למשפחת קושנר. בין התגובות נכתב: "את נשואה למשפחה הנוראית הזו. אני בטוחה שכוונותייך טובות, אבל את חלק ממנה מבחירה". אחר כתב: "האחים קושנר עובדים יחד והיא מרוויחה מזה". אחרים לעומת זאת, ניסו להרגיע את הרוחות, ואחד הגולשים שאל: "אף אחד מכם לא שייך למשפחה שמצביעה אחרת מכם?".

 

ואכן, בניגוד לבני משפחת קושנר, קלוס היא ליברלית. לפני כשנה היא התארחה בתוכנית Watch What Happenes Live, ואמרה: "אני בטוחה שאני לא היחידה במדינה שלא בהכרח מסכימה עם המשפחה שלה על פוליטיקה. הצבעתי כדמוקרטית ב-2016 ואעשה כך גם ב-2020". בבחירות לנשיאות ארה"ב שנערכו בנובמבר האחרון, היא אף פירסמה תמונה של עצמה עם מסכת "ביידן-האריס" וכתבה "הצביעו כחול", צבע המפלגה הדמוקרטית.

 

קלוס וקושנר בישרו לפני כחודשיים כי הם מצפים לילדם הראשון. הם נישאו לפני כשנתיים לאחר שקלוס התגיירה עבורו, והשניים אף ביקרו בישראל כמה חודשים לפני כן.

 

מצפים לילדם הראשון. קרלי קלוס וג'ושוע קושנר (צילום: splashnews)
מצפים לילדם הראשון. קרלי קלוס וג'ושוע קושנרצילום: splashnews

קרלי קלוס בישראל
קרלי קלוס בישראל

 

איוונקה טראמפ וקרלי קלוס (צילום: GettyImages)
איוונקה טראמפ וקרלי קלוסצילום: GettyImages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018