פפראצי

פרופיל נמוך: ישראל אוגלבו מסתתר מאחורי הקסדה

מצלמת הפפראצי שלנו נתקלה בישראל אוגלבו שנסע על האופנוע שלו לעבר יעד לא ידוע. בתחילה הקשתה עלינו הקסדה לזהות במי מדובר, אך עד מהרה הבנו שמדובר בזוכה ה"אח הגדול" ופיינליסט "הישרדות VIP", שכבר זמן מה שלא ראינו

 

לא רגילים למראה הלבוש. ישראל אוגלבו (צילום:  מוטי לבטון)
לא רגילים למראה הלבוש. ישראל אוגלבוצילום: מוטי לבטון

 

מאז סיומה של העונה האחרונה של "הישרדות VIP" כמעט ולא יצא לנו להיתקל באחד הפיינליסטים שלה, ישראל אוגלבו. לכן שמחנו כשמצלמת הפפראצי שלנו הבחינה בו בזמן שנסע על האופנוע שלו, בלוק שחור ועם קסדה על ראשו. אמנם היה מעט קשה לזהות אותו בתחילה, אבל העיניים ותווי הפנים המוכרים שהציצו מבעד לקסדה רמזו לנו היטב במי מדובר. אוגלבו נסע לו לדרכו, ואנחנו חייבים להודות שקצת התגעגענו. יאללה, מתי ריאליטי נוסף?

 

נזכיר שאוגלבו לא סיים את העונה בה כיכב באווירה חיובית. בשבוע שעבר סיפר בראיון ל-ynet המנצח של התוכנית, כדורגלן העבר אסי בוזגלו, על יחסיו אוגלבו, שעל האי היה בן בריתו: "למחרת הגמר היינו באותו חדר במסיבת עיתונאים, הוא התראיין לידי ולא החלפנו מילה. גם אני העדפתי לא לדבר. איך שאתה לא הופך את זה, זה לא פשוט. ביום כיפור שלחתי לו הודעה. שאלתי 'איך אתה? מאחל לך גמר חתימה וטובה וצום קל'. הוא אפילו לא החזיר לי תשובה. בגלל זה הורדתי לו עוקב באינסטגרם. אגב, הוא לא הוריד לי".

תמיד משדר סקסיות (צילום:  מוטי לבטון)
תמיד משדר סקסיותצילום: מוטי לבטון

בורח לנו (צילום:  מוטי לבטון)
בורח לנוצילום: מוטי לבטון

ירידה בטוחה לכביש (צילום:  מוטי לבטון)
ירידה בטוחה לכבישצילום: מוטי לבטון

 

צילם והקפיד על אמצעי הבטיחות: מוטי לבטון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018