רכילות+

אורטל עמר מודה שהאמון בגברים התערער: "עכשיו אני יודעת מה אני רוצה"

בשנים האחרונות היא הפכה לאחת הכוכבות הבולטות בביצה, בזכות פרויקטים בהם היא מעורבת - אבל בעיקר הודות למערכת היחסים עם בן אל תבורי, אבי בנה תו פרינס. עכשיו היא מספרת לנו מה היא מחפשת בבן הזוג הבא, איך מסתדרים בהורות משותפת והאם יש סיכוי לקאמבק כמו בסיפורי אגדות. צפו

 

 

"יצאתי לאחרונה לכמה דייטים, אבל אני לגמרי רווקה", אומרת לנו אורטל עמר בצילומי השער שלה לוולנטיינ'ס דיי, ושולפת שלושה טיפים לדייט מוצלח במיוחד: "שיהיה בבית, עם יין טוב כדי לשחרר את האווירה, ושימו את הטלפון בצד כדי שתוכלו להיות מרוכזים".

 

סקס בדייט הראשון?

"נראה לך? מה פתאום!".

 

מסמסת ביום למחרת?

"ברור, להרגיש חופשי לסמס אם בא לך, לא לשחק משחקים".

 

אורטל עמר בכתבת הוולנטיינ'ס של Pplus (צילום: פיני סילוק)
אורטל עמר בכתבת הוולנטיינ'ס של Pplusצילום: פיני סילוק

 

אז אורטל עמר לא משחקת משחקים, וכמי שנמצאת בתעשייה הזו לא יום ולא יומיים, היא יודעת בדיוק מה מעניין את התקשורת, ואפילו לא מתרגזת כשממציאים לה רומנים שאין להם קשר למציאות. השמועה האחרונה גרסה שהיא בזוגיות טרייה עם השחקן בר ברימר, הגבר הסקסי ביותר לשנת 2020 לפי הצבעות הגולשים. "קראתי על זה בדיוק כמוך", היא אומרת ומבהירה: "אנחנו רק ידידים טובים, הוא מתוק, מוכשר וחתיך, אבל לא".

 

הוא צעיר מאוד.

"צעיר זה לא העניין. מי שיהיה איתי צריך להיות גבר גבר, כי זה להכיל אישה עם ילד וחשוב לי שלבן הזוג שלי יהיה קשר טוב עם הבן שלי. חשוב לי גם שזה יהיה בן אדם שקם בבוקר ועובד, שיש לו מוסר עבודה, לא כלומניק".

 

תצאי שוב עם מישהו מהביצה?

"אם אכיר מישהו מהתעשייה זה יהיה טבעי, כי שם אני נמצאת ומסתובבת, אבל זה לא אומר שבן הזוג הבא שלי לא יהיה אנונימי. בכל מקרה, עד שאין משהו רציני אין סיבה לצאת עם זה החוצה. קודם כל להכיר בשקט, להתחבר, להתאהב, ואז לעוף על זה. ותראה מה זה, שנתיים אחרי ועוד לא קישרו את השם שלי עם אף אחד".

 

לא משחקת משחקים. אורטל עמר (צילום: פיני סילוק)
לא משחקת משחקים. אורטל עמרצילום: פיני סילוק
 

 

עמר (30) מתכוונת כמובן למערכת היחסים המתוקשרת שניהלה עם בן אל תבורי. השניים היו בזוגיות במשך שלוש שנים, ואחרי שנפרדו - כשבנם תו פרינס בן חודש וחצי בלבד - הסיקור רק הסלים. ריבים פומביים, השמצות הדדיות ברשתות החברתיות ואפילו דיונים בבתי משפט היו נחלת השניים, עד שמצאו דרך לנהל הורות משותפת שמקובלת על שניהם. ומאז? הכל טוב, תודה. עמר אמנם מפוכחת מדי בשביל לצייר תמונה בוורוד אופטימי, אבל היא בהחלט עושה כל שביכולתה כדי ליהנות מרגעים קטנים של שלווה. "זה מאחורינו אני חושבת. נכון, הייתה דרמה, היו רגעי משבר וריבים, אבל עברו למעלה משנתיים. ושמנו את זה מאחורינו, הכל בשביל תו. בסופו של דבר אנחנו מגדלים ילד במשותף".

 

מה המצב ביניכם כיום?

"יש עליות וירידות כמו כל זוג גרוש. עכשיו אנחנו בסבבה. אפילו היום בבוקר הוא שלח לי תמונה כשהוא שם את הילד בגן. אנחנו בטוב".

 

מבחינתך עשית הכל בשביל הזוגיות עם בן אל?

"עזוב אותי. אני כל כך הרבה קדימה. אנשים תמיד שואלים את זה וצריכים להבין שסיפור הסינדרלה הזה לא ייגמר כמו בחלומות, אנחנו לא נחזור להיות ביחד. שנינו הבנו את זה. יש לנו ילד משותף, נגדל אותו הכי טוב שאפשר. למדנו לרכך את הכעסים והרגשות חלפו. אנחנו רק רוצים לגדל את תו בטוב".

 

שמו את הדרמה מאחוריהם כדי לגדל את תו פרינס (צילום: פיני סילוק)
שמו את הדרמה מאחוריהם כדי לגדל את תו פרינסצילום: פיני סילוק

 

עמר אמנם כבר לא חולמת לחזור למערכת יחסים עם תבורי, אבל היא בהחלט רוצה אהבה משלה. "אני רוצה זוגיות, אבל לא בלחץ. לאט לאט, כשזה יבוא, זה יבוא. אין לי לחץ להתחתן, אבל זה יכול להיות נחמד. מה שבטוח, זה לא יהיה המוני עם 1,000 איש. רוצה משהו קטן ואינטימי, בבית כנסת עם חברים ומשפחה".

 

מה את עושה בנידון?

"בהתחלה, אחרי הפרידה והלידה היה לי קשה מאוד להיפתח. בשנה הראשונה לא הייתי פנויה רגשית. אבל אחרי שלמדתי להיות אמא, יש לי פתאום זמן לעצמי, ואני פתוחה להכיר ואם צריך אני גם מתחילה. אני רוצה שהוא יהיה חבר שלי, שיהיה לי כיף לראות איתו סדרה. לא רק התשוקה והמשיכה - שזה ממש חשוב - אבל שיהיה לי כיף לדבר איתו, שאני אוכל לפרוק בפניו את הלב ושההורים שלי יאהבו אותו".

 

האמון בגברים לא התערער?

"זו שאלה מעניינת. טיפה, כי עכשיו אני ממש יודעת מה אני לא רוצה, ומה אני כן רוצה. גיבשתי לעצמי דמות של הגבר שאני רוצה".

 

"לא חשבתי שאני אהיה פרודה עם ילד" (צילום: פיני סילוק)
"לא חשבתי שאני אהיה פרודה עם ילד"צילום: פיני סילוק

 

איך נראו החיים שלך בשנתיים האחרונות?

"היה מאפס למאה. אחרי הפרידה רמת הפרסום והעניין רק עלו. בואו, לא נתייפייף, ברור שזה פתח לי דלתות, אבל אני רוצה את זה יותר בזכות העבודה שלי, פחות בגלל מערכות היחסים".

 

העבודה של עמר אכן נתנה קפיצה בשנתיים האחרונות, חברת מערכת "ערב טוב עם גיא פינס" הפכה לכוכבת רשת עם מאות אלפי עוקבים באינסטגרם ובטיקטוק, היא מגישה ברדיו ירושלים עם ירון אילן, מדגמנת הלבשה תחתונה והפרזנטורית של מד אופ. בנוסף לכל אלה, היא משתתפת בעונה החדשה והמדוברת של "גולסטאריות" שצולמה כבר ותעלה בהמשך השנה.

"היה אש!", היא אומרת ועיניה נדלקות. "הקאסט היה פצצה. הייתי בטוחה שכולן יריבו איתי אבל זה לא קרה. כולם אמרו לי 'בטוח תריבי שם', אבל היה כיף".

 

"סיפור הסינדרלה הזה לא ייגמר כמו בחלומות" (צילום: פיני סילוק)
"סיפור הסינדרלה הזה לא ייגמר כמו בחלומות"צילום: פיני סילוק

 

מי הצליחה להפתיע אותך?

"תקוה. בהתחלה כולנו לא הבנו לאן הגענו, ולא הסתדרנו, אבל אחכ התחברנו. עם רוסלנה ישנתי כפיות. היא קמה בבוקר כמו בובת ברבי".

 

אז אולי בשנה הקרובה זוגיות עם אישה?

"לא פוסלת שום דבר. אף פעם אסור להגיד לא. לא חשבתי למשל שאני אהיה פרודה עם ילד".

 

איזה באמת ילד הוא תו?

"אני חולה עליו. יש לו מלא ביטחון. הוא ממש עושה הופעות בבית, מבין במוסיקה. הוא ילד שמח, מתולתל מאוד. הוא גבוה. הוא שילוב של שנינו. יום אחד תראו אותו זה לא תלוי רק בי. אם קים קרדשיאן מראה את הילדים שלה, אז למה שאני לא אראה אותו? ב-2021 זה לא סיפור לחשוף ילדים, אבל זו הבחירה של בן אל ואני איתו".

 

"מחשבה יוצרת מציאות" (צילום: פיני סילוק)
"מחשבה יוצרת מציאות"צילום: פיני סילוק

 

יש לך מסר לנשים במצבך?

"שאם הן נקלעות למצב שלי שנשארות עם ילד קטן והזוגיות נגמרה, הן צריכות לתפוס יכולת כלכלית עצמאית, לא לבנות על אף אחד. בסופו של דבר זה מתאזן - הילד ישן לילה שלם, והילד מדבר איתך. חייבים לשמור על אופטימיות, זה אפשרי. יש לי גם הרבה חברים קרובים שעזרו לי לא ליפול. מיכל הקטנה הייתה סביבי המון, תמכה בי מאוד ועזרה לי. ההורים שלי עטפו אותי בחום ואהבה - שלא תחשוב, היו רגעים שהיה להם קשה מאוד, שהם לא רצו ללכת לעבודה. הם לא שייכים לעולם הזה והם התבאסו כי הם לא ידעו איך להתמודד עם הביקורות הרעות שהם חטפו. עכשיו אנחנו במקום טוב יותר, אנחנו משפחה חמה ומלוכדת והם בעיקר שמחים שיש להם נכד. תו קורא לאבא שלי 'סבא קובי' ואני מחכה שהוא יילך איתו לבית הכנסת כמו שאני הלכתי כשהייתי קטנה".

 

מילה לסיום?

"בפעם האחרונה שהתראיינתי לשער 'פנאי פלוס', הייתי בת 27 ואמרתי שעד גיל 30 אני אהיה אמא, וזה קרה. עכשיו אני אגיד שעד שנה הבאה יש מצב שאהיה בהיריון שני, זה מה שאני מאחלת לעצמי. מחשבה יוצרת מציאות".

  

"ההורים שלי לא שייכים לעולם הזה והם חטפו" (צילום: פיני סילוק)
"ההורים שלי לא שייכים לעולם הזה והם חטפו"צילום: פיני סילוק

ישנה כפיות עם רוסלנה רודינה. אורטל עמר (צילום: פיני סילוק)
ישנה כפיות עם רוסלנה רודינה. אורטל עמרצילום: פיני סילוק

 

צילום: פיני סילוק

סטיילינג: נדב אליהו

איפור: טלי מואס

שיער: לידור חדידה

הפקה: ערן רחמני, פיני סילוק

ע.צלם: שרון אטיאס

ע. סטיילינג: ירין אפשטיין

 

לבוש:

שמלה אדומה: דרור גבע

שמלה וכתר: kimkassascoutur ,doryaakov

עגילים: קרן וולף

פאות: רבקה זהבי

לוקיישנים: Star Studio, שוקן 27 ת"א

‏Nura Gallery - שוקן 27 ת"א

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018