ריחו"ל

"כשאוסאמה בן לאדן חוסל, האם עשית אהבה עם בעלך כדי לחגוג?"

מישל אובמה התארחה אצל ג'ימי קימל במטרה לקדם את הסדרה החדשה שלה בנטפליקס, אבל כל מה שעניין את המגיש זה אם היא קיימה יחסי מין עם בעלה בלילה שבו אוסאמה בן לאדן חוסל. צפו

שווה צפייה! מישל אובמה וג'ימי קימל
שווה צפייה! מישל אובמה וג'ימי קימל
 

 

מישל אובמה, אשתו של נשיא ארצות הברית לשעבר ברק אובמה, התארחה בזום בתוכנית הלילה של ג'ימי קימל במטרה לקדם את התוכנית החדשה שלה בנטפליקס, "וואפל ומוצ'י", סדרת ילדים חדשה. למרות שקימל באמת ניסה להתעניין לרגע וחצי בסדרה של האובמה'ס, מה שיותר עניין אותו זה לקבל תשובה לשאלה ששאל את מישל בעבר - האם היא ובעלה קיימו יחסי מין בלילה שבו אוסאמה בן לאדן חוסל.

 

"זה נראה כאילו זה היה לפני מאה שנה, אבל לפני כמה שנים ראיינתי אותך ושאלתי אותך שאלה, האמת ששאלתי את בעלך את אותה השאלה, אבל שאלתי האם באותו הלילה כשאוסאמה בן לאדן חוסל, בפקודתו של בעלך, האם עשיתם אהבה באותו הלילה כדי לחגוג?", שאל קימל. מישל, שלא הצליחה להתאפק, צחקה וענתה: "אתה יודע, אני חייבת להגיד לצופים שלך שמסיבה חולנית מאוד, אתה מאוד אובססיבי לאותו אירוע היסטורי. בצורה כזו שאף אחד אחר, אף אחד בהיסטוריה של כל השיחות שאי פעם ניהלתי, לא חפר בנושא הספציפי הזה כמוך, ג'ימי קימל".

 

 

אגב, כשאובמה אמרה לקימל שהוא מאוד אובססיבי לגבי אותו לילה, היא בהחלט צדקה. בחודש נובמבר האחרון ברק אובמה התארח אצל קימל, שלא פספס את ההזדמנות לנסות לדלות את אותו מידע אינטימי מנשיא ארצות הברית לשעבר. "אז יש לי שאלה אישית, כזו ששאלתי את אשתך כשראיינתי אותה לפני שנה והיא אמרה לי שבפעם הבאה שאראה אותה היא תגלה לי את התשובה - אבל לא ראיתי אותה מאז", אמר קימל, והמשיך לשאלת השאלות: "אז בלילה שבו חיסלת את בן לאדן, האם אתה ומישל עשיתם אהבה?".

 

ברק, שניסה להבין האם אשתו באמת הבטיחה לקימל את התשובה לשאלה, ענה: "אני חושב שהיא ישנה. למען האמת, ברוב במקרים עד שהייתי חוזר הביתה מהעבודה, היא הייתה די עייפה. מישל הולכת לישון בסביבות 21:00 בלילה". יש לנו הרגשה שקימל לא ינוח עד שהוא לא יקבל תשובה לאותה שאלה מטרידה. נעדכן!

 

היה או לא היה מין? מישל וברק אובמה (צילום: Gettyimages)
היה או לא היה מין? מישל וברק אובמהצילום: Gettyimages

הזוג המלכותי! (צילום: Gettyimages)
הזוג המלכותי!צילום: Gettyimages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018