במצח נחושה: מייגן מרקל נתפסה בשקר

לאחר שהדוכסים מסאסקס סיפרו כי נישאו בסתר שלושה ימים לפני החתונה המלכותית, פקיד משרד הרישום חשף כי הם שיקרו. "מייגן התבלבלה לגמרי וללא ספק נתנה מידע שגוי בנוגע לחתונה שלהם"

איזה יום זה היה! הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
איזה יום זה היה! הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

שבועיים עברו מאז הריאיון הסנסציוני של הנסיך הארי ומייגן מרקל לאופרה ווינפרי, והרוחות לא נרגעות. במהלך הריאיון סיפרה מרקל כי היא והארי נישאו בסתר שלושה ימים לפני החתונה המלכותית, בחצר ביתם, ומי שחיתן אותם היה הארכיבישוף מקנטרברי. כעת, משרד הרישום הכללי חשף לראשונה את תעודת הנישואים של הזוג והוכיח כי לא הייתה חתונה סודית והשניים אכן נישאו ב-19 במאי 2018.

 

"מייגן התבלבלה לגמרי וללא ספק נתנה מידע שגוי בנוגע לחתונה שלהם", אמר סטיבן בורטון, לשעבר פקיד ראשי במשרד הרישום, לאתר ה"סאן", והוסיף: "הם לא התחתנו שלושה ימים לפני החתונה עם הארכיבישוף. תעודת הנישואים המיוחדת שעזרתי בהכנתה מוכיחה שהם התחתנו בקפלה של סנט ג'ורג' בטירת ווינדזור וכל מה שקרה שם היה לעיני מיליוני אנשים ברחבי העולם. אני חושב שמה שהיה זה שהם החליפו נדרים פשוטים, כנראה כאלה שהם כתבו בעצמם, משהו שנהיה מאוד אופנתי, ואמרו אותם בפני הארכיבישוף. או שאפילו יותר הגיוני שזו הייתה חזרה בלבד".

 

כדי לא להשאיר ספק לכך שאין אמת בדבריה של מרקל, בורטון המשיך להסביר מדוע אין שום סיכוי שמה שמרקל מספרת אכן קרה. "זה לא היה אפשרי מבחינת הארי ומייגן להתחתן בשטח ביתם מכיוון שזה אינו מקום מורשה. בנוסף לא היו מספיק עדים כדי להפוך את הטקס לרשמי. על מנת לאפשר את נישואיהם יצרנו רישיון מיוחד עם נוסח של הוד מלכותה המלכה אליזבת".

 

לדבריו של בורטון הצטרף גם הכומר מארק אדוארדס, שחיזק את טענתו של הפקיד. "כשהתקשרתי לארמון על מנת לברר נודע לי כי הארכיבישוף ג'סטין וולבי לא עורך חתונות פרטיות. מייגן היא אמריקנית, היא פשוט לא מבינה".

 

כאילו זה היה אתמול  (צילום: AFP)
כאילו זה היה אתמול צילום: AFP

 

נזכיר כי במהלך הריאיון אצל אופרה ווינפרי מרקל "חשפה" כי השניים ערכו טקס אינטימי ולדבריהם, איש לא ידע על החתונה - גם לא בני המלוכה. "את יודעת שהארי ואני התחתנו שלושה ימים לפני החתונה הגדולה? צלצלנו לארכיבישוף – ג'סטין וולבי - ואמרנו לו 'תראה, הדבר הזה, המחזה הזה, נועד לעולם כולו, אבל אנחנו רוצים את האיחוד שלנו פרטי, בינינו'". עוד הוסיפו השניים כי את הנדרים שהחליפו ביניהם, בחצר ביתם, הם מסגרו ותלו בחדר השינה שלהם.

חמודים אך שקרנים?  (צילום: gettyimages)
חמודים אך שקרנים? צילום: gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018