רכילות+

קארין עליה: "לקח לי זמן לאהוב את מה שאני רואה במראה"

אחרי שהגיעה לגמר ויצאה מבית "האח הגדול" במקום הרביעי, קארין עליה מספרת לנו על הרגעים הלא קלים שעברו עליה בבית, מסבירה למה לא הפסיקה לבכות, איך הרגישה כשג'וזי זירה בישר לה שעלתה במשקל, ומה קורה בינה ובין דניאל?

 

 

כמעט שבועיים חלפו מאז שקארין עליה יצאה מבית "האח הגדול", אבל היא עוד לא התאוששה לגמרי מהחוויה. "לאט לאט", היא אומרת בצילומי השער שלה ל-Pplus, "מיום ליום זה נהיה יותר טבעי". עליה חושבת עוד רגע ומוסיפה: "זר לא יבין זאת. מי שלא היה בפנים, אין, כמה שאני לא אספר זה לא יעזור. עד שאתה לא שם, עד שאתה לא בבית, אתה לא מבין מה הולך שם".

 

עליה תחגוג בשבוע הבא יום הולדת 23. צ'ק על סך מיליון שקלים היה יכול להיות מתנה מדהימה, אבל היא לא מצטערת לרגע על החוויה ומרגישה שהמקום הרביעי הוא נצחון בפני עצמו. "הוכחתי לעצמי שאני יכולה. בשביל זה נשארתי, בשביל זה נלחמתי. אך ורק בשביל עצמי ועשיתי את זה. היו מי שהאמינו בי ויש גם את אלו שלא פירגנו, כמו כל דבר בחיים, אבל בסופו של דבר אני הייתי שם ואני הייתי צריכה להגיד לעצמי 'כל הכבוד לך, הגעת למקום הרביעי'".

 

קארין עליה שער Pplus פסח חג שני (צילום: אור דנון)
קארין עליה שער Pplus פסח חג שניצילום: אור דנון
 

 

למה נכנסת בכלל ל"האח הגדול"?

"להראות מי זו קארין עליה. אחרי 'מלכות היופי' החלטתי שאני רוצה להביא יותר מקארין, ואני חושבת שזה מה שעשיתי. אני שמחה מאוד שנכנסתי, אבל אף אחד לא ידע איזה עוצמות יש לבית הזה. כל דבר קטן הופך למשהו ענק ואתה מאבד פרופורציות בלי לשים לב".

 

מתי איבדת פרופורציות?

"אני חושבת שאיבדתי פרופורציות בשלב שהתווכחתי עם דרור. הדיירים היו בהלם מכמה שהייתי עצבנית".

 

דיברת עם דרור מאז?

"אנחנו מדברים, לבשתי שמלה שלו, הכל בסדר. היינו חברים מאוד טובים ומשהו פשוט נפל בין הכסאות, אבל גם כשהוא הלך כאב לי, מאוד אהבתי אותו".

 

לא ידעה איזה עוצמות יש לבית. עליה (צילום: אור דנון)
לא ידעה איזה עוצמות יש לבית. עליהצילום: אור דנון

 

למי שלא צפה באדיקות, נספר שעליה וקונטנטו היו ביחסים טובים מאוד, עד לשיחה שניהלו בנוגע ליהודה יצחקוב. מלכת היופי במיל' העמידה את הדייר הפרובלמטי (שהוצא מהבית בהמשך העונה) להדחה כמעט מדי שבוע, אך כמה ימים לאחר כניסת הדיירים החדשים (וביניהם אלמוג חדד), היא שיתפה את חבריה שהיא פיתחה כלפיו רגשות. המעצב לקח אותה לשיחה והטונים בין השניים עלו. בהמשך, קונטנטו המשיך לדבר על עליה עם הדיירים האחרים, והאח הגדול הקרין את השיחה המדוברת לעליה – בלי ידיעתו. "זה לחיות עם אנשים שאתה לא מכיר, אין לך רגע אחד לבד, אין לך לאן לברוח בבית. קשה? צריך להתמודד עם זה".

 

"בבית אתה אף פעם לא לבד אבל תמיד מרגיש לבד" (צילום: אור דנון)
"בבית אתה אף פעם לא לבד אבל תמיד מרגיש לבד"צילום: אור דנון

 

ועם הביקורת.

"כן. הביקורת גם בבית וגם החיצונית, כלומר, העולם החיצון - הקהל, הצופים. זו חוויה מטורפת, הלוואי וכל אחד היה יכול לעבור אותה, אבל היא לא מתאימה לכל אחד. אל תנסו את זה בבית!"

 

מאיפה הכוחות?

"לא לוותר ולהאמין בעצמך שאת מגיעה עד הסוף, זה מה שהחזיק אותי בעיקר".

 

מה היה הכי קשה?

"אצלי זה בעיקר היה זה שאתה נורא בודד. אתה מול כל כך הרבה אנשים, לכאורה אתה אף פעם לא לבד אבל תמיד מרגיש לבד".

 

היום היא שלמה עם איך שהיא נראית. עליה (צילום: אור דנון)
היום היא שלמה עם איך שהיא נראית. עליהצילום: אור דנון

 

הרגשת פעם בודדה?

"לא ברמה כזאת, בחיים לא הייתי מנותקת מהעולם ככה. אתה מרגיש שאתה אחד האנשים היחידים שחיים על פני כדור הארץ".

 

עליה חושבת עוד רגע ומוסיפה: "בכיתי כל הזמן, בלי הפסקה. אמרתי שבטח הצופים בבית רואים אותי בוכה כל כך הרבה ולא מבינים מה אנחנו עוברים פה בכלל. צריך לדעת להתמודד עם המון דברים, עם אנשים שאתה לא מכיר, אבל שוב, זו חלק מהחוויה ומהבית, ונלחמתי".

 

"אין לך רגע אחד לבד, אין לך לאן לברוח בבית" (צילום: אור דנון)
"אין לך רגע אחד לבד, אין לך לאן לברוח בבית"צילום: אור דנון

 

נזכיר שבתחילת העונה, עליה הייתה דיירת שקטה יחסית שחבריה הודחו אחד אחרי השנייה - דיוויד דימוס, מור לרמן ועוד. לקח לה קצת זמן להתאושש אך לאורך הזמן היא השתלבה יפה בבית "האח", עד שלקראת הסיום הפכה לזו שמושכת הכי הרבה אש – לעיתים גם ללא ידיעתה. אחד הקטעים הזכורים היו כשג'וזי אמר לה שהיא לא מעניינת אותו והתוכן האנושי שלה לא מספק אותו. ברגע אחר, כשצפו בתעודות הזהות, הוא אמר לה שהיא השמינה ונראה שעלתה במשקל. עליה טוענת שזה לא מפריע לה מה אנשים אחרים אומרים. "בסופו של דבר, מה שחשוב זה מה שאתה מרגיש ואם אני שלמה עם איך שאני נראית ואין לי בעיה להעלות במשקל ולאכול מה שאני רוצה, אז מה זה משנה מה הוא אומר לי? זה לא נוגע בי".

 

היום כשאת מסתכלת במראה, את אוהבת את מה שאת רואה?

"מאוד".

 

כשנבחרת למלכת היופי גם חשבת שאת יפה?

"לא, אני מודה. לקח לי זמן, למדתי להסתכל במראה ולאהוב את מה שאני רואה אבל זה קרה בסופו של דבר. גם אני עברתי את מה שלינור (סביניק) עברה בתוך הבית - מהבחינה של להיות עם איפור. זה מסכה, זה להרגיש עירום כשמורידים את האיפור. הבנתי אותה, עשיתי את התהליך הזה בדיוק לפני שנתיים".

 

"היו מי שהאמינו בי ויש גם את אלו שלא פירגנו" (צילום: אור דנון)
"היו מי שהאמינו בי ויש גם את אלו שלא פירגנו"צילום: אור דנון

 

כאמור, עליה זכתה בתואר "מלכת היופי של ישראל" לשנת 2016, כשהייתה בת 18 ותלמידת כיתה י"ב. בשעתו, סיפרה עליה כי המחנכת שלה אמרה לה כי זה הייעוד שלה, והקדישה את הניצחון להוריה ולקריית גת. "הם עשו הכל בשביל שאני אזכה", אמרה רגע אחרי ההכרזה. גם עכשיו, הוריה זהבית ואיטו הם חלק בלתי נפרד ממנה. "דיברתי עליהם ואליהם כל הזמן. הם מאוד היו חסרים לי. הם מאוד גאים בי. כל כך חיכיתי לשמוע אותם מדברים ומה הם אומרים, זה שהם לא ידעו כמה אני חזקה, איך שרדתי את זה והתהליך שעברתי בבית – הם היו גאים בי שלא הרמתי ידיים ושנלחמתי".

 

איך התגובות של אנשים ברחוב?

"מהממות. אומרים לי שהייתי מאוד חזקה, שאהבו אותי מההתחלה. זה מאוד נעים שאתה הולך ברחוב ואנשים אומרים לך דברים כאלה, זה ברמה אחרת לגמרי".

 

"לא הרמתי ידיים ונלחמתי!" (צילום: אור דנון)
"לא הרמתי ידיים ונלחמתי!"צילום: אור דנון
 

 

הפכתם לחלק מהחיים של אנשים, הם הלכו לישון איתכם בלילה וקמו איתכם בבוקר.

"נכון ואני בקשר עם אנשים מהבית, עם רוב הדיירים אפילו כי זה קשר מיוחד. יושב מולך מישהו שיודע בדיוק על מה אתה מדבר. יש לנו קבוצות ווטסאפ, אנחנו מדברים אבל לא יותר מדי. אנשים חושבים שכשאתם יוצאים אחרי שעברתם חוויה של פעם בחיים, שומרים על קשר כל יום. לא! אחרי שלושה וחצי חודשים רוצים לראות משפחה, לצאת החוצה, צריך קצת שקט".

 

בואי נדבר תכלס, לזהבה הגיע לזכות?

"חיים שלי, הכי מגיע לה בעולם. באמת. היא בשלב בחיים שזה מהמם. אני אוהבת אותה ואת בן ברמות. אני חושבת שהיא עשתה דרך מאוד יפה העונה, וממש מגיע לה".

 

יותר מלג'וזי?

"אני חושבת שהיא בשלב אחר בחיים. ג'וזי בשלב אחר, הוא ימשיך לעשות את הכסף שלו בעזרת השם אני מאחלת לו רק טוב וזה משהו שיקדם אותו וכן, למה לא".

 

"החלום - לפתח את עצמי בתחום המשחק" (צילום: אור דנון)
"החלום - לפתח את עצמי בתחום המשחק"צילום: אור דנון
 

 

ואם אנחנו כבר מדברים על הגברים בבית האח, מה היה עם דניאל?

"הוא חבר טוב מהבית. גם פה הוא חבר טוב. אני אוהבת אותו, הוא נסיך. לא מעבר".

 

יש סיכוי למשהו רומנטי?

לא נראה לי. אני כרגע רווקה.

 

מה הלאה מבחינתך?

"דבר ראשון - לקחת אוויר. אחרי זה, החלום שלי זה לפתח את עצמי בתחום המשחק. טלוויזיה, קולנוע, תאטרון, ולהמשיך לדגמן. זה לא הסוף מבחינתי, זו רק ההתחלה".

"לזהבה בן הגיע לזכות, היא בשלב אחר בחיים" (צילום: אור דנון)
"לזהבה בן הגיע לזכות, היא בשלב אחר בחיים"צילום: אור דנון

 

"דניאל הוא נסיך. לא מעבר" (צילום: אור דנון)
"דניאל הוא נסיך. לא מעבר"צילום: אור דנון


"זה לא הסוף, זו רק ההתחלה" (צילום: אור דנון)
"זה לא הסוף, זו רק ההתחלה"צילום: אור דנון

 

ייצוג קארין עליה: סוכנות רוברטו

יחסי ציבור: נטע הר-לב

צילום: אור דנון

סטיילינג: כינרת מנור

איפור: מתן סבג

שיער: שחר משה

הפקה: ערן רחמני

ע.סטיילינג: ליאור בוהדנה

 

צולם במרכז פרס לשלום ולחדשנות

קדם 132,יפו

 

לבוש: 

GONG

משכית

באמוס סקוור

לאב מי טו טיימס

אילנה תכשיטים

שחר אבנט

לילו תכשיטים

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018