רכילות+

מלכת היופי תייצג אותנו עם שמלה ממסכות במיס יוניברס: "בלי הכתר אני לא חוזרת"

תהילה לוי ניצלה את החודשים הארוכים בהם נדחתה התחרות העולמית כדי להתכונן לכל תרחיש ולכל שאלה. וגם - איך נראית השמלה הלאומית שעשויה מעשרות מסכות? צפו

 

 

חודש מאי הקרוב יהיה מעניין במיוחד עבור שתי נציגות ישראליות שיטוסו לייצג אותנו בתחרויות מעבר לים. בזמן שעדן אלנה תנסה לצלוח את שלב חצי הגמר ולהגיע למקום הראשון בתחרות האירוויזיון שתתקיים ברוטרדם שבהולנד (אחרי דחייה של שנה), במרחק כמה אלפי קילומטרים משם, בפלורידה שבארצות הברית, תנסה מלכת היופי של ישראל - תהילה לוי - לחזור הביתה עם הכתר והתואר "מיס יוניברס". 

 

לוי, שהוכתרה בחודש יולי האחרון למלכת היופי של ישראל, ניצלה את הדחייה של התחרות כדי להתכונן היטב לרגע החשוב: "אני עובדת על האנגלית שלי כל הזמן, מתאמנת על הליכה על מסלול. נראה לי שאני מוכנה מכל הכיוונים והזוויות". היא מספרת לנו על סט הצילומים בו נחשפה לראשונה השמלה הלאומית שתייצג אותנו במיס יוניברס, פרי עיצובו של המעצב שי שלום.

 

מלכת היופי תהילה לוי בחשיפה ראשונה לשמלה איתה תצעד במיס יוניברס בעיצובו של שי שלום (צילום: עמיר צוק)
מלכת היופי תהילה לוי בחשיפה ראשונה לשמלה איתה תצעד במיס יוניברס בעיצובו של שי שלוםצילום: עמיר צוק

שמלת המסכות או בשמה הרשמי "שמלת אחרי קוביד-19" . מלכת היופי תהילה לוי והמעצב שי שלום על סט הצילומים (צילום: עמיר צוק)
שמלת המסכות או בשמה הרשמי "שמלת אחרי קוביד-19" . מלכת היופי תהילה לוי והמעצב שי שלום על סט הצילומיםצילום: עמיר צוק

 

עבור שלום זוהי השנה השלישית בה הוא מעצב את הבגד הלאומי, והוא כבר עשה היסטוריה בתחרות מיס יוניברס 2018, כשהנציגה הישראלית ניקול רזניקוב הייתה המתמודדת הראשונה בהיסטוריה שצעדה על המסלול עם מכנסיים בחלק שמוקדש לבגדי ערב. וכן, נדמה שגם השנה השמלה שהוא עיצב לתחרות הולכת לעשות לא מעט באזז תקשורתי.

 

שלום בחר לעצב שמלה שעשויה כולה ממסכות בד שהיו חלק בלתי נפרד מחיינו בשנה החולפת וזכתה לשם "שמלת אחרי קוביד-19" (After Covid-19). עבור המעצב זה היה ברור שזו השמלה שאיתה הוא רוצה לשלוח את לוי לתחרות העולמית: "מאחר ואנחנו אחת המדינות הראשונות שעושה סימנים שהיא יוצאת מזה, החלטתי שנעצב דגם שמקפל את הסיפור של השנה האחרונה בביטוי של הרפיט שכולנו השתמשנו בו – המסכות. לנתק מהשימוש המקורי שלשמו נוצרו ולהפוך לסוג של מיצג חי".

 

השמלה שמורכבת מלמעלה מ-300 מסכות בצבע לבן ושחור צפויה כאמור לעשות לא מעט עניין ברחבי העולם. "אני מקווה שכך יהיה", הוא אומר, בזמן שלוי מצטלמת לראשונה עם הפיס המדובר. "יש מסר מעבר לזמן ולמקום, מעבר לישראל, מסר עולמי. לא שלום עולמי אבל מסר שאם רוצים אפשר וכדאי ואחרי זה אפשר לעשות מזה פרטי אופנה". צפו בוידיאו המלא בראש הכתבה.

 

 

"לא חוזרת הביתה בלי הכתר". מלכת היופי של ישראל תהילה לוי  (צילום: עמיר צוק)
"לא חוזרת הביתה בלי הכתר". מלכת היופי של ישראל תהילה לוי צילום: עמיר צוק

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018