רכילות+

בן זיני על הזוגיות של טיילור מלכוב ולירן דנינו: "אני גיבור על ששרדתי את זה"

הוא מככב בימים אלו בריאליטי "זוג מנצח VIP" לצד האקסית המיתולוגית שהמשיכה הלאה מהר מהצפוי, אך זיני מבהיר שאין משקעים. מאחורי הקלעים של צילומי השער שלו, הוא מספר על הקריירה הפורחת ("אני לא מתבייש להיות 'כוכב רשת'"), מה הסטטוס עם טיילור ("עשינו קאט מוחלט") ואם יש סיכוי לעוד בת זוג מפורסמת? צפו

 

 

"אני לא מפחד להיות 'פליט ריאליטי'. אני יודע שהמכלול של מה שאני מייצר מדי יום והתשוקה שלי למקצוע ולעשייה, גדולים יותר מלהיות שותף בביטוי הזה, 'פליט ריאליטי'", אומר בן זיני נחרצות. "אני משתתף בסדרה, אני לוקח שיעורי משחק, התפתחתי מוזיקלית, הוצאתי חצי אלבום, אני מייצר ברשת, ביוטיוב והקהל שלי הולך איתי כבר חמש שנים. הם לא זוכרים אותי מהריאליטי. מבחינתי, זו פשוט עוד פלטפורמה להראות צדדים שלי שיכולים לעזור לי להיחשף לקהל ולגרום לו להתחבר למה שאני מייצר".

 

כמו שאתם קוראים, בן זיני מודל 2021 כבר לא מתנצל על כלום. לא על הזוגיות עם טיילור מלכוב שעוררה הרבה מאוד סימני שאלה בזמנו, לא על הפרידה המתוקשרת, לא על יכולותיו הווקאליות ובטח לא על זה שהוא משתתף בעוד תוכנית ריאליטי - "זוג מנצח VIP" (ראשון, רשת).

 

בן זיני ל-Pplus (צילום: אור דנון)
בן זיני ל-Pplusצילום: אור דנון

 

"בחודשים האחרונים קרה משהו", הוא אומר בסיפוק, "אני חושב שהתחלתי לקבל את כל הקבלות על העשייה שלי בשנה האחרונה. התקבלתי לסדרת נוער בתפקיד ראשי, צילמתי את 'צומת מילר' עם אדיר מילר, סברי מרנן, אני פרזנטור של המותג וואן פרוג'קט, יש לי דואט עם הזמר מאור אדרי ובקליפ שאני ביימתי משתתפת גם גל גברעם", הוא מונה את הפרוייקטים שיש לו על הפרק, ומבהיר: "אם הייתי רוצה להישען רק על תוכניות הריאליטי שאני מצלם, באמת הייתי רק פליט ריאליטי. אנשים שיוצאים מתוכניות ולא מממשים את הפוטנציאל של ההכרה הזאת, של התודעה הכלל ארצית הם 'פליטים'. אני מאמין בתוכן".

 

מה השאיפות שלך קדימה?

"ברמה מקצועית? יש לי תוכנית חומש בשני מסלולים שאני רואה לעצמי. הראשון, להיות בקדמת הבמה, והשני מאחורי הקלעים. מצד אחד אני רוצה להמשיך לעשות מוזיקה, להופיע, לתפעל רשתות חברתיות – ואגב, אני ממש לא מתבייש במושג 'כוכב רשת'. למה זה פחות מלהיות זמר או שחקן? אני כוכב רשת ואני הכי טוב בזה. אני עושה מזה כסף, יש לי מזה סיפוק, זו העשייה שלי וזה מסלול אחד. השני זה ביזנס. בן זיני הפקות. להקים חברה שמייצרת פרסומות וקליפים, גם לאנשים אחרים. הגב הכלכלי של הביזנס יאפשר לי להגשים את עצמי ברמת היצירה".

 

"היום אני יודע לזהות אם מישהי יוצאת איתי כי אני מפורסם" (צילום: אור דנון)
"היום אני יודע לזהות אם מישהי יוצאת איתי כי אני מפורסם"צילום: אור דנון

 

כמה באמת קשה המעבר מ"כוכב רשת" לטלוויזיה?

"אני לא חושב שקשה זאת המילה, כי בסופו של דבר חשיפה היא חשיפה. מבחינתי חצי מיליון צפיות באינסטגרם, או 400,000 צפיות בטלוויזיה זה אותו הדבר. אולי חתך הגילאים שונה, אבל הפידבקים שאתה מקבל ברחוב הם דומים".

 

כאמור, זיני מככב בפריים טיים של רשת בתוכנית הריאליטי "זוג מנצח VIP", לצידה של האקסית טיילור מלכוב. הסיפור ידוע לכולם: השניים היו צמד מצליח במיוחד, עד שנפרדו – ממש אחרי צילומי התוכנית בברזיל. העלייה לאוויר התעכבה בכמעט שנה בגלל הקורונה, ועכשיו, בעודם מככבים על המסך ונראים מאוהבים מתמיד, מלכוב אוחזת בזוגיות יציבה של שמונה חודשים עם הזמר לירן דנינו, ואילו זיני רווק, והקשר ביניהם נראה רחוק מאי פעם.


"אם הייתי רוצה להישען רק על תוכניות הריאליטי שאני מצלם, באמת הייתי רק פליט ריאליטי" (צילום: אור דנון)
"אם הייתי רוצה להישען רק על תוכניות הריאליטי שאני מצלם, באמת הייתי רק פליט ריאליטי"צילום: אור דנון

 

"אני חושב שזה שהיה את הקורונה והתוכנית עלתה רק שנה אחרי - עשה רק טוב", הוא אומר ומבהיר את כוונתו: "עכשיו אנחנו באמת במקומות אחרים בחיים, אין מטענים, אין רגשות מעורבים שיכולים ליצור אינטריגות. אנחנו יכולים לצפות בזה ולצחוק ולא להתבאס, ואם זה היה עולה חודשיים אחרי הפרידה, כנראה זה מה שהיה קורה. יותר כיף לי לצפות בזה עכשיו".

 

ואיך זה באמת לצפות בעצמך?

 "ראיתי מישהו אחר, לא את עצמי. ראיתי ילד בן 23 שמתנהג כמו ילד בן 17 ואני מרגיש שאני במקום אחר בחיים היום. כולם יודעים שכשחזרנו מהתוכנית – בלי קשר ישיר אליה – נפרדנו, ואני חושב שאני מצליח לזהות את זה כשאני צופה בפרק, שזה היה שם, שזה כבר לא זה. לא היינו 'זוג מנצח'. הייתי רוצה לדבר עם אותו ילד בטלוויזיה ולהגיד לו 'אחי, תעשה את זה'".

 

"אמא שלי קוראת לי בנצי כי אני מתאהב מהר" (צילום: אור דנון)
"אמא שלי קוראת לי בנצי כי אני מתאהב מהר"צילום: אור דנון
 

 

אתה לא צריך להגיד לו, הוא עשה את זה.

"נכון, היום אנחנו במקומות אחרים וטובים. היא בקשר יציב ובזוגיות טובה ואני רוצה לאחל לה בהצלחה, שתמשיך לפרוח ולהגשים את עצמה ולהכיל ולאהוב. למדתי בשנה הזאת שקארמה היא דבר שחוזר אליך ומה שאתה נותן אתה מקבל".

 

בהשקה שבוע שעבר כולם דיברו על זה שטיילור לא הגיעה.

"אני אגיד לך מה, בגלל שאני כבר לא חלק מהחיים שלה בשום צורה שהיא, אז באמת לא היה לי מושג אם היא תגיע או לא. הזמינו אותי, אני ילד טוב, אני חלק מההפקה ומהדבר הזה, אז ברור שאני בא. אם היא הגיעה או לא הגיעה - זו החלטה שלה, אני אפילו לא שמתי לב".

 

"חצי מיליון צפיות באינסטגרם, או 400,000 צפיות בטלוויזיה זה אותו הדבר" (צילום: אור דנון)
"חצי מיליון צפיות באינסטגרם, או 400,000 צפיות בטלוויזיה זה אותו הדבר"צילום: אור דנון
 

 

יצא לכם לדבר לפני העלייה של התכנית?

לא לא, אנחנו לא בקשר בכלל, כל השנה הזאת לא דיברנו בכלל. בגלל שהיינו מאוד קרובים, היינו זוג מאוד דביק ועובדים ביחד והכל אז לא הייתה לנו אופציה אחרת אלא לעשות קאט מוחלט. אפס אסמסים, אפס טלפון, אפילו בעבודה, קאט, אין הופעות ביחד. עשינו קאט וזה מה שגרם לנו לצלוח את הדבר הזה בצורה הטובה ביותר".

 

הפריע לך באיזשהו מקום שטיילור התקדמה מהר כל כך?

"לא היה לי ספק שזה יקרה, טיילור נקשרת מהר וגם אצלנו זה קרה תוך שניה. אני זוכר שאבא שלי אמר לי איזה משפט לפני שנפרדנו: 'תעשה את הצעד כשאתה יודע שאתה מספיק חזק שיום אחרי יש לה מישהו אחר'. ורק באותו יום שהרגשתי שלם שאני יכול לעשות את זה, ואני יודע שאני יכול לשרוד את זה, רק אז עשיתי את זה. ויאמר לזכותי ששנה אחרי אני קורא לעצמי גיבור על בקטע הזה. זה קרה כל כך מהר והיה לה מישהו כל כך מהר. הצלחתי לשרוד את זה ועברתי את זה כמו גדול ואני איתן וחזק. אני חושב שזה שנתתי לעצמי לכאוב את הפרידה שלושה חודשים אחרי, וחשפתי את זה והייתי הכי כן שיש, זה מה שגרם לי להיות היום סלע איתן ולדעת ששום דבר לא יכול לשבור אותי".

 

יש לו תוכנית חומש. זיני (צילום: אור דנון)
יש לו תוכנית חומש. זיניצילום: אור דנון
 

 

אתה מחפש עכשיו משהו רציני?

"אני יכול להגיד לך שיש המון הצעות. אני בוחר בקפידה, אני שומר על עצמי, אני לא עכשיו רוצה להתפזר כי אני... תשמע אמא שלי קוראת לי בנצי כי אני מתאהב מהר. אבל בשנה הזאת קרה לי משהו מאוד מוזר, אני כבר לא מתאהב כזה מהר. אבל אני מחכה לה והיא תבוא, אני לא רודף אחרי זה. כשזה יגיע זה יגיע".

 

יש סיכוי למישהי מפורסמת?

"אני לא מחפש מישהי מהתעשייה אבל אני גם לא שולל. כאילו, בוא. מי אני שאגיד 'בגלל שאת מפורסמת אנחנו לא נצא'. למה שאני אעשה דבר כזה? אני חותך לעצמי הרבה מהאופציות כי הסביבה שלי היא באמת של אנשים מוכרים. אני פשוט יודע לבחון מראש ולזהות אם מישהי יוצאת איתי כי אני מפורסם, או כי היא מתחברת לאופי ולאישיות שלי. אני כבר מצליח לזהות את זה".

 

"רק באותו יום שהרגשתי שאני יכול לשרוד את זה, רק אז עשיתי את זה" (צילום: אור דנון)
"רק באותו יום שהרגשתי שאני יכול לשרוד את זה, רק אז עשיתי את זה"צילום: אור דנון

"אני כבר לא חלק מהחיים שלה בשום צורה שהיא" (צילום: אור דנון)
"אני כבר לא חלק מהחיים שלה בשום צורה שהיא"צילום: אור דנון

בן זיני כתבת שער Pplus (צילום: אור דנון)
בן זיני כתבת שער Pplusצילום: אור דנון

 

יח"צ בן זיני: זאביק דרור אסטרטגיה תקשורתית - עדי יואל

ניהול בן זיני: רון טרויאן

 

צילום: אור דנון

סטיילינג: זוהר מאירי

איפור: אלכס סיבקוב

הפקה: ערן רחמני

ע.סטיילינג: ליאת ביטן

 

קרדיטים לבוש:

לוק 1

ג׳ינס Lee X hm

שרשרת be sembol

 

לוק 2

חולצת כפתורים ניוד ומכנס מחוייט חום Mirza by Naor

תכשיטים be sembol

נעליים

Convere

לone project

 

לוק 3

חולצת פסים, מטפחת וחגורה Story

מכנס Mirza by Naor

נעליים Vans ל one project

 

לוק 4

חולצה מכופתרת עם הדפס : Story

מכנס Mirza by Naor

 

לוק 5

חולצה ורודה ומכנס סגלגל Mirza by Naor

נעליים Convere ל One project

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018