רכילות+

"הזוגיות שלנו לא מחליקה בגרון להרבה אנשים"

אחרי ארבע שנים של זוגיות עמוסת קשיים והתנגדות מצד ההורים, כוכב "הישרדות" אמיר פחר כרע ברך והציע נישואים לאופל ענבר. אז איך צפויה להיות החתונה, מה גרם למשפחות לשנות את דעתן ומה הם חושבים על הטוקבקים ברשת? צפו

 

 

קרוב לארבע שנים עברו מאז שכוכב "הישרדות", אמיר פחר ובת זוגו אופל ענבר נאלצו להיפרד מכיוון שהוריה סירבו לקבל את מערכת היחסים ביניהם. מה שהתחיל כסיפור אהבה עמוס קשיים, ממשיך לשמחתנו עם טבעת יהלום והצעת נישואים מרגשת. ההוכחה לכך שלאהבה אין דת, גזע או צבע.

 

בתחילת החודש ואחרי שנים של פרידות, חזרות, שמועות ושוב פרידות, פחר כרע ברך והציע נישואים לענבר, שענתה לו "כן". כוכב "הישרדות" פרסם תמונה משותפת פלוס דגש על טבעת האירוסים העצומה, וכתב: "מהפעם הראשונה שנפגשנו כבר ידעתי". התגובות היו מעורבות, חלקם שמחו, חלקם תהו מתי אמיר ואופל הספיקו לחזור וכמובן שהיו גם תגובות מודאגות על התבוללות.

 

פגשנו השבוע את פחר והארוסה הטרייה באירוע של מותג הבירה "גולדסטאר", שהשיק הבר המקצועי שלהם, וכמובן שלא פספסנו את ההזדמנות לבדוק איך תהיה החתונה - האם יהיה רב או שבכלל חתונה אזרחית, איך התגובות ברשתות החברתיות וחשוב מכל האם אביה של ענבר, שהתקשה מאוד לקבל את הזוגיות בעבר, חי איתה בשלום. צפו!

 

מזל טוב! אמיר פחר ואופל ענבר (צילום: רפי דלויה)
מזל טוב! אמיר פחר ואופל ענברצילום: רפי דלויה

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018