בלי חולצה

לוהטים, אבל בנפרד: אדם לוין ואשתו מורידים בגדים

אדם לוין ואשתו, הדוגמנית בהאטי פרינסלו, נתפסו על ידי מצלמת הפפראצי כשהם נהנים, מחויכים ובלי הרבה בגדים, אבל בנפרד: לוין לאחר שסיים אימון כושר ופרינסלו בזמן שבילתה בחוף הים

מרוב קעקועים לא רואים את היער. כלומר, את העור. אדם לוין (צילום: Splashnews)
מרוב קעקועים לא רואים את היער. כלומר, את העור. אדם לויןצילום: Splashnews

 

לרוב אנחנו מעדיפים תמונות פפראצי משותפות של פאוור קאפלז, אבל מדי פעם בני הזוג מספיק לוהטים גם על מנת לקבל פפראצי משלהם. קחו לדוגמה את אדם לוין (42) ואשתו, הדוגמנית בהאטי פרינסלו (33), שבילו אתמול (שבת) בנפרד במיאמי, כל אחד בעיסוקיו, אבל עוררו מספיק עניין, בעיקר הודות לעור החשוף שהפגינו.

 

לוין נתפס בעודו יוצא מאימון כושר, כשלצידו המאמן האישי אוסטין פולן ושומר הראש שלו, פסקל דובייה (שעבד בעבר עבור קים קרדשיאן ונתבע על ידה בטענה שלא הגן עליה כשנשדדה בפריז ב-2016). בשלב מסוים, לוין נכנע לשמש היוקדת, הוריד חולצה והזכיר לנו שמרוב קעקועים, כמעט ולא רואים את העור עצמו.

 

פרינסלו לעומת זאת, לא הייתה במצב רוח ספורטיבי כנראה והעדיפה לבלות בחוף הים, שם נכנסה מדי פעם למים אבל בעיקר ישבה על החוף, שתתה משקאות ונהנתה מהחברה, שכאמור הפעם לא כללה את בעלה.


העדיפה את חוף הים על פני מכון הכושר. פרינסלו (צילום: Backgrid)
העדיפה את חוף הים על פני מכון הכושר. פרינסלוצילום: Backgrid

 

אם מתעורר בכם החשש שייתכן והשניים מעדיפים לקחת קצת מרחק אחד מהשנייה, נזכיר שרק לפני כחודש בני הזוג בילו בחופשה משפחתית בהוואי יחד עם שתי בנותיהם והיה נראה שגם כעת, לאחר שבע שנות נישואים, הם עדיין מאוהבים מעל הראש.

כן, הפפראצי תמיד בסביבה (צילום: Backgrid)
כן, הפפראצי תמיד בסביבהצילום: Backgrid

החיים הטובים (צילום: Backgrid)
החיים הטוביםצילום: Backgrid

שרירים ונהנים (צילום: Splashnews)
שרירים ונהניםצילום: Splashnews

לוין והפמלייה (צילום: Splashnews)
לוין והפמלייהצילום: Splashnews

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018