ריחו"ל

ג'יג'י חדיד מבקשת מצלמי הפפראצי: "טשטשו את הפנים של בתי"

דוגמנית העל יודעת שבמוקדם או במאוחר יצוצו תמונות של בתה התינוקת ברשתות החברתיות, ולכן מקדימה תרופה למכה ומבקשת מהצלמים, מהתקשורת ומהמעריצים שלא לפרסם תמונות בהן רואים את פניה

גם התינוקת רוצה לראות עולם. ג'יג'י חדיד (צילום: אינסטגרם)
גם התינוקת רוצה לראות עולם. ג'יג'י חדידצילום: אינסטגרם

 

הסלבס בעולמנו יודעים שהפפראצי הוא לרוב חלק בלתי נפרד מהמקצוע שבו בחרו לקחת חלק. יש כאלו שמקבלים אותו בהשלמה, יש כאלה שסולדים ממנו מאוד ויש את אלו שמתקשרים בעצמם לצלמים כדי לעדכן אותם איפה יהיו ומתי. יחד עם זאת, כשזה מגיע לצאצאיהם של אותם ידוענים, הכללים משתנים ולרוב לא יפורסמו תמונות של ילדים מבלי לטשטש את פניהם לפני כן, או מבלי לקבל על כך אישור מהוריהם.

 

ג'יג'י חדיד (26), דוגמנית מצליחה ואמא טרייה, מודעת לעובדה שיש הרבה ביקוש לתמונות של קאי, בתה בת ה-9 חודשים עם הזמר זאיין מאליק, ובצעד לא שגרתי פרסמה הבוקר (ג') מכתב ארוך בסטורי, ובו ביקשה מהתקשורת, מצלמי הפפראצי ומדפי המעריצים שלה - לא לפרסם או לשתף תמונות של התינוקת בהן פניה חשופות.

חדיד ובתה התינוקת קאי (צילום: אינסטגרם)
חדיד ובתה התינוקת קאיצילום: אינסטגרם

 

"בעוד שבתנו גדלה, אנחנו מבינים שלא נוכל להגן עליה כפי שאנחנו רוצים וכפי שעשינו בזמן שהייתה קטנה יותר", כתבה חדיד. "היא אוהבת לראות את העולם ובביקורינו האחרונים בניו יורק, לא הבינה למה אנחנו מכסים אותה, או מפני מה אנחנו רוצים להגן עליה. גם אני רוצה שהיא תראה את העיר המדהימה ביותר בעולם ואת האנשים היפים והשונים שצועדים ברחובות ניו יורק, ללא הלחצים של הקרקס התקשורתי שמגיע עם הורים שהם דמויות ציבוריות.

 

"אתם יודעים שמעולם לא חשפנו באופן מכוון את פניה של בתנו ברשתות החברתיות. אנחנו רוצים שהיא תהיה זו שתבחר איך לשתף את עצמה עם העולם כשתגדל, ושתהיה לה ילדות רגילה ככל האפשר מבלי שתיאלץ לדאוג לגבי תדמית פומבית שלא היא בחרה".


"אנחנו רוצים שהיא תהיה זו שתבחר איך לשתף את עצמה עם העולם כשתגדל" (צילום: אינסטגרם)
"אנחנו רוצים שהיא תהיה זו שתבחר איך לשתף את עצמה עם העולם כשתגדל"צילום: אינסטגרם

 

חדיד ממשיכה וכותבת: "חשוב לנו כל כך, שבזמן שניקח את בתנו לראות את ניו יורק ואת העולם, בבקשה בבקשה בבקשה טשטשו את פניה, אם וכשהיא תצולם. אני יודעת שזה מאמץ, אבל כאמא טרייה, אני רוצה את הטוב ביותר עבור התינוקת שלי, כמו שכל הורה רוצה, ואני מקווה שזה ימשיך את הדיון סביב הגנת קטינים בתקשורת, גם אם הם מגיעים ממשפחות ידועות".

 

בסיום המכתב חדיד מודה לכל אותם צלמים שכיבדו את רצונותיה עד כה ומסבירה: "עבור ילד, אני מתארת לעצמי שמפגש דרמטי או סוער עם הפפראצי יכול להיות קשה או מטריד. זה עדיין כך גם עבור מבוגרים שמבינים ומתמודדים עם זה לעיתים תכופות".

 

בתם של חדיד ושל מאליק נולדה בספטמבר 2020, ומאז שיתפו השניים מספר תמונות שלה, אך פניה היו מוסתרות בכולן. יש לציין שמאליק, שפעיל ברשתות החברתיות הרבה פחות מבת זוגו, לא שיתף בינתיים את הבקשה של בת זוגו בחשבון שלו.

"מקווה שזה ימשיך את הדיון סביב הגנת קטינים בתקשורת, גם אם הם ממשפחות ידועות". חדיד וזאיין מאליק (צילום: Gettyimages)
"מקווה שזה ימשיך את הדיון סביב הגנת קטינים בתקשורת, גם אם הם ממשפחות ידועות". חדיד וזאיין מאליקצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018