רכילות+

נטלי דדון: "אם הייתי קצת פחות כוסית, היו נכנסים בי פחות"

קרוב לשני עשורים שנטלי דדון היא אחת הכוכבות הבולטות בביצה ולא מפסיקה לעשות כותרות. אבל האם היא מושכת אש בכוונה או שהציבור פשוט לא יכול לסבול אישה יפה עם דעות? ריאיון ללא פילטרים

 

 

"אנשים לא מבינים שלא יפה לי בגדים", אומרת נטלי דדון על סט צילומי השער שלה, ולמרות שזה נאמר בבדיחות דעת, אתם יודעים איך זה - בכל צחוק יש גם שמץ של אמת. "אני לא יודעת אם בחרתי תמונות שיהיו חשופות בכוונה, אבל אני כן יודעת להגיד שאני לא אתכופף למען דעה כזו או אחרת של מישהו, כלומר, זה לא מה שיגרום לי להתלבש או לא להתלבש".

 

אבל את אשת עשייה, יוצאים תחת ידייך המון פרוייקטים, ובכל זאת, כשגוללים באינסטגרם שלך רואים בעיקר ביקיני.

"אני טוענת שאישה יכולה להיות גם אמא וגם אשת עסקים, בחליפה או בביקיני. זה לא סותר. אני יכולה להיות הכי צנועה באופי שלי והכי מוחצנת בלבוש. ואם מה שלקחת מהאינסטגרם שלי זה עור חשוף - זה שלך. אני חושבת שיש שם מכלול של עולמות, החל מאימהות ועד לזה שעוד שנייה הייתי שרת החוץ. באמת, עולם תוכן עשיר ומלא, וכן הוא מלא גם בביקיני, אבל ממש לא רק".

 

 (צילום: חלי פרידמן )
צילום: חלי פרידמן

  

דדון היא שם מוכר בתעשייה כבר קרוב ל-17 שנה. דריכת הרגל הראשונה שלה בעולם הזוהר הייתה בשנת 2002, כשהשתתפה בתחרות "מלכת היופי". בשנת 2008 לקחה חלק בתוכנית הריאליטי "הדוגמניות" אבל אם תשאלו אותנו, עיקר הפרסום שלה הגיע בעקבות צוות ה"בכיפיות" של התוכנית "לילה בכיף" מ-2009.

 

מאז הספיקה להשתתף ב"הישרדות", להיות דיירת מן המניין בבית "האח הגדול" ובין לבין להפוך לאושיית רשת ואשת עסקים עם שלל מיזמים משלה, שאם למנות רק חלק: קווינס קלאב (קופסאות הפתעה מעולמות הביוטי והלייף סטייל), מכונות מיצוק וחיטוב מאיטליה, בושם לשיער והרשימה עוד ארוכה. הסיבה לכך ברורה מאוד בעיניי דדון, אך עלולה להפתיע את מי שלא מכיר אותה: "העסקים שלי נשענים על תודעה ופירסום, אבל מהר מאוד בחיי הבנתי שאני לא יכולה לסמוך על אף אחד אחר. אני נושקת ל-40, אני לא נהיית יותר צעירה ובכלל, נשים יפות יש מלא. משם בא הצורך שלי לבסס את אשת העסקים שאני", היא אומרת בהיגיון בריא שלפעמים שוכחים שיש לה. "יש לי עולם תוכן של עסקים שגם אם מחר אף אחד לא יריב איתי שנה - אני אהיה בסדר, אני לא צריכה לייצר את זה ואני לא זקוקה לזה כדי להתקיים".

 

"לקרוא לי צומי? זו לא הגדרה שתגרום לי לרוץ הביתה ולבכות". נטלי דדון (צילום: חלי פרידמן )
"לקרוא לי צומי? זו לא הגדרה שתגרום לי לרוץ הביתה ולבכות". נטלי דדוןצילום: חלי פרידמן

 

ופה בעצם הגענו לנקודה השנייה שמעוררת אנטגוניזם בקרב מלעיזיה של דדון - נדמה כי מדי שבוע השם שלה עולה לכותרות. בין אם זה ויכוח עם מפורסם כלשהו, תמונה פרובוקטיבית או כל סיבה אחרת. היא מבחינתה, טוענת שהיא לוקחת אחריות על מעשיה, אבל גם חושבת ש"להיכנס בה" הפך לספורט הלאומי בישראל. "אני קמה בבוקר ויש כבר בדיחה בבית, 'מאמי, שמת שכפ"צ?', אין לי מושג מי ייכנס בי באותו יום אבל איכשהו אני מגיעה לזה כבר מוכנה. פעם זה היה מרסק אותי, אבל היום אני חושבת שלא סתם זו אני. ספגתי המון והתחזקתי דרך זה ואפילו בורכתי באיזשהו מקום". דדון ממשיכה ומודה: "זה קשה. לא קל להיות זו שכל הזמן נכנסים בה". היא חושבת עוד רגע ואז אומרת בהשלמה: "יש טרנד חדש כזה שמי שרוצה לצאת עליי אבל לא עד הסוף, כותב 'אישה לאישה', במרכאות. כאילו 'אבל לא דיברתי עלייך'. קוראים לי נטלי, נטלי דדון. לפחות תרשמו את השם שלי כדי שידעו".

 

אז תסבירי לנו, למה דווקא את?

"זה קצת שחצני להגיד מקנאה, כי אתה יודע – לא כולם באמת מזהים בתוך עצמם משהו שהם רוצים. אני חושבת שאני אישיות שתוקעת יתד ומובילה דרך, גם אם מרימים גבה בפעם הראשונה כשאני עושה משהו. כשפתחתי את האינסטגרם כולם שאלו 'מה?' והיום כולם שם. כשחשפתי את הפצעים שלי כולם כתבו 'מה היא רוצה, תשומת לב?', וכולם היום מדברים על זה, מראים את סימני המתיחה. יש בי הרבה מרכיבים שלא ברורים לאנשים ואני למדתי לחיות עם זה, למדתי להיות אני".

 

"קשיים בזוגיות יש לכולם, אני יותר חשופה אז יודעים על ה'און-אוף'" (צילום: חלי פרידמן )
"קשיים בזוגיות יש לכולם, אני יותר חשופה אז יודעים על ה'און-אוף'"צילום: חלי פרידמן

 

כאמור, עמוד האינסטגרם של דדון פופולרי מאוד, עם 775 אלף עוקבים, והיא טוענת שהכל בזכות האותנטיות שלה. "אין לי פיד שמפוצץ בכל המינוסים שלי אבל אני עוצרת לומר לאותן נערות שעוקבות אחריי - 'סטופ', זו לא האמת. וזה קצת מציק לאנשים, אין מה לעשות. כשאתה עושה משהו ראשון, כשאתה מצטיין במשהו וכל פעם ממציא את עצמך מחדש - אני מרגישה שאיפשהו אני דורכת להרבה אנשים על המקום שלהם, לא במכוון כמובן".

 

לאחרונה, היא נקלעה לסכסוך ברשת עם עדי ליאון, שחלק איתה זמן מסך בביצת "האח הגדול". הוא פרסם פוסט ובו טען ש"העצמה נשית זה ההפך מלהעלות תמונות לא צנועות", והיא השיבה בכעס ואף העלתה תמונות של שיר פוגעני שכתב בנו. "הבטחתי לעצמי לפני הריאיון שאזכיר את השם שלו פעם אחת וזהו", היא אומרת בחיוך. כשאנחנו מעמתים אותה עם הדברים שהוא אמר עליה, למשל שהיא "גברת צומי", היא ממש לא נרתעת. "זה יהיה צבוע לומר שאני וכל אדם שעוסק בתחום הזה לא אוהב את תשומת הלב. אז לקרוא לזה 'צומי' כמשהו מעליב? לא. אני לא רואה בזה משהו מעליב. אני אוהבת את הפידבקים החיוביים, פחות את הלא טובים, אבל אני יודעת לנתב את הביקורת ומה כדאי לקחת ולהתייחס אליו", היא אומרת בכנות. "אנחנו ניזונים מהקהל, אנחנו חיים את זה, אז להגיד לי צומי? זו לא הגדרה שתגרום לי לרוץ הביתה ולבכות. אתה יודע, הפוסל במומו פוסל. לא סתם הוא כתב את הפוסט הזה, הוא חיפש תשומת לב לעצמו באיזשהו אופן".

 

"אני לא נהיית יותר צעירה ונשים יפות יש מלא. משם בא הצורך שלי לבסס את אשת העסקים שאני" (צילום: חלי פרידמן )
"אני לא נהיית יותר צעירה ונשים יפות יש מלא. משם בא הצורך שלי לבסס את אשת העסקים שאני"צילום: חלי פרידמן

 

את אומרת שזה לא גרם לך לבכות, מה כן?

"אחד הדברים הבאמת קשים זה שאני לא בזכות עצמי, לאנשים לא נתפס בכלל שאישה יכולה להחזיק את המכלול הזה. אין את ההבנה שיש כאן אדם שעובד קשה באמת ובתמים והשיג דברים בעשר אצבעות. לא נתפס לאנשים שאישה - וזה עצוב לי כי אנחנו בשנת 2021 - יכולה להצליח בזכות עצמה".

 

זה קשור גם למראה שלך? מעריכים אותך פחות בגלל שאת נראית ככה?

"אני יודעת שאם הייתי אומרת את כל מה שיש לי לומר והייתי אולי קצת פחות כוסית אז פחות היו נכנסים בי, בוא נגיד את זה ככה. גם הבדיחה הזו שתפסה - מי דמיין בכלל שאני אגיד 'התעוררתי בת 38 ואני עדיין כוסית – כל השאר בונוס', תעשה כל כך הרבה רעש? זאת בדיחה! לא דמיינתי שאנשים ייקחו את זה ברצינות. אם זה היה נאמר מפי כל אישה אחרת, זה לא היה נלקח באותה רצינות, אתה מבין? זה כאילו משהו שלי אסור לומר ואצל אחרים זה יתקבל בברכה".

 

"גם אם מחר אף אחד לא יריב איתי שנה - אני אהיה בסדר" (צילום: חלי פרידמן )
"גם אם מחר אף אחד לא יריב איתי שנה - אני אהיה בסדר"צילום: חלי פרידמן

 

סיבה נוספת לכך ששמה של דדון שב ומופיע במדורי הרכילות, קשורה לחיי האהבה שלה וליתר דיוק לזוגיות האון-אוף שלה עם אבי בנה, עמית פרליס. נכון לכתיבת שורות אלה הם ביחד, אבל מי יודע מה יקרה עד יום חמישי. דדון מסכימה במובן מסויים: "בוא נגיד שהסיפור שלנו התחיל הפוך, מכל הבחינות. יש פה שני עולמות שהם שונים לגמרי - אני נמצאת בעולם מאוד חשוף, הוא לא אוהב את זה. נכנסנו לזוגיות ממקום של קושי ולאט לאט מצאנו את המקום הזה שלנו והייתה לנו דרך קצת שונה מלאחרים". עם זאת, חשוב לה להבהיר כי היא לא שונה מכל אחת אחרת. "קשיים בזוגיות יש לכולם, אני יותר חשופה אז יודעים על ה'און-אוף'".

 

במה הזוגיות שלכם כיום שונה ממה שהיא הייתה בעבר?

"ניקיתי רעשי רקע, אני נמצאת איפה שטוב לי ואיפה שנכון לי לאותו הרגע".  

 

"כשאת ממציאה את עצמך מחדש כל פעם, איפשהו זה דורך להרבה אנשים על המקום שלהם" (צילום: חלי פרידמן )
"כשאת ממציאה את עצמך מחדש כל פעם, איפשהו זה דורך להרבה אנשים על המקום שלהם"צילום: חלי פרידמן

 

נזכיר כי בחודש ינואר האחרון שיתפה דדון את עוקביה בכך שהיא ופרליס נפרדו כיוון שהיא רוצה עוד ילדים. "בלב פצוע לתפארת החלטתי שאני עולה על הדרך... הדרך לעוד ילד. אז לפני שיגישו את זה עקום אניח את זה כאן ישר. אני רוצה עוד ילד, הוא לא", כתבה באינסטגרם שלה וחשפה כי החלה בתהליך הקפאת ביציות. אלא ששבועות ספורים אחרי, היא פרסמה תמונה זוגית עם פרליס והבהירה כי הם שוב ביחד. "הסיבה שבגללה נכנסתי לתוך התהליך הזה של הקפאת ביציות היא כדי לתת לעצמי זמן, לראות איך הקשר נבנה, שיהיה לי זמן להחליט וזה מה שרציתי והשגתי".

 

למה הכוונה השגת?

"השגתי לעצמי זמן. אנחנו כנשים יש לנו שעון חול מעל הראש".

 

אז את אומרת שיהיה לריף אח או אחות?

"יהיה אח לריף".

 

זה יהיה במסגרת משפחתית יחד עם עמית?

"זה של בורא עולם".

 

ואם כבר אנחנו מציקים עם שאלות של אמא פולנייה, אי אפשר שלא לשאול על חתונה. "אני אשקר אם אגיד שאני לא חושבת על זה", היא אומרת ומבהירה: "זה לא החלום להיות בשמלת כלה, זה אחרת, אפשר לחגוג מסיבת אהבה. קצת התמוסס לי כל המוסד הזה בגלל איך שגדלתי, הוא קצת איבד מערכו אז איפשהו אני פחות מתעוררת בבוקר וחולמת על הרגע הזה. מבחינתי, זה שאנשים קמים בבוקר ובוחרים להיות יחד אחד עם השנייה - זה עולם. כל השאר בונוס".

 

אם עמית בא מחר עם טבעת את אומרת כן?

"תשאיר אותו סקרן".

  

"לא נתפס לאנשים שאישה יכולה להצליח בזכות עצמה" (צילום: חלי פרידמן )
"לא נתפס לאנשים שאישה יכולה להצליח בזכות עצמה"צילום: חלי פרידמן

"אנשים קמים בבוקר ובוחרים להיות יחד אחד עם השנייה - זה עולם. כל השאר בונוס" (צילום: חלי פרידמן )
"אנשים קמים בבוקר ובוחרים להיות יחד אחד עם השנייה - זה עולם. כל השאר בונוס"צילום: חלי פרידמן

"יהיה אח לריף" (צילום: חלי פרידמן )
"יהיה אח לריף"צילום: חלי פרידמן

 

ייצוג נטלי דדון: אפרת נחום הלפרין

צילום: חלי פרידמן לסוכנות סולו

סטיילינג: אייל חג'בי לסוכנות סולו

איפור: אלה רוקח

שיער: פדור וישניאקוב

 

לבוש:

חולצה שחורה מכופתרת: עמנואל, חצאית: retrofete, מגף: אוסף פרטי

ג'קט עור: מייקל קורס לפקטורי 54, טופ: סיון בוטיק, מכנסיים: דיזל, נעליים: אוסף פרטי

חליפה: שלומית אזרד, נעליים: Saint Laurent

Top: דיזל

גופייה: בוטיק עמנואל, מכנסיים: בוטיק עמנואל, נעליים: אוסף פרטי

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018