רכילות+

יהודה לוי: "שלומית ואני נפרדנו הכי בטוב שיש"

לראשונה מאז שנודע כי השחקן ואשתו, שלומית מלכה, הפרידו כוחות אחרי 7 שנים, לוי מגיב: "מערכת היחסים פשוט שינתה צורה, במקום רומנטית, זה הפך לחברות". צפו

 

ביום חמישי האחרון התקיימה הפרמיירה של הסדרה החדשה והמדוברת "מעילה" (yes), שמגוללת את פרשת אתי אלון והמעילה בבנק למסחר. אבל עם כל הכבוד לסיפור הענק שטלטל את המדינה לפני כמעט עשרים שנים, את תשומת הלב בהשקה משכו הכוכבים שלה - יהודה לוי ודאנה איבגי.

 

השניים הגיעו לאחר דרמות אישיות בחייהם הפרטיים: יהודה לוי ואשתו שלומית מלכה הטילו פצצה על הביצה בחודש שעבר, כשהודיעו שהם נפרדים אחרי שבע שנות זוגיות, מתוכן ארבע כזוג נשוי. מאז שלומית עזבה לניו יורק למטרות עבודה, ואילו לוי נמנע מהתקשורת. כעת כאמור הוא הגיע לאירוע, והודה שזה לא בא לו בקלות. "בטח שהיו חששות להגיע", הוא אומר: "כל מה שקרה, כל השאלות, כל העניינים... אבל זו העבודה שלי ואנחנו צריכים להתגבר, ובסוף זו חגיגה וצריך ליהנות מהחלק הזה בחיים. החיים הם מורכבים, וזה מה שיפה בהם".

 

שלומית מפרגנת?

"הכי מפרגנת בעולם. סימסה אפילו להגיד לי בהצלחה. נפרדנו הכי בטוב שיש, אנחנו באמת חברים, מערכת היחסים פשוט שינתה צורה - במקום רומנטית זה הפך להיות חברות והיא תמיד הייתה שם וזה תמיד יישאר ככה".

 

בניגוד לקולגה לוי, שהכין תשובה פוליטית מראש, איבגי, ששמה עלה לכותרות בעל כורחה כשאביה, השחקן משה איבגי, הורשע במעשים מגונים ותקיפה - העדיפה לשמור על שתיקה ורק הבהירה: "אם הייתי מעדיפה להישאר בבית, הייתי נשארת", אמרה והוסיפה כי מעבר לזה, היא מעדיפה לשמור על ענייניה הפרטיים - פרטיים.

 

כוכבי הסדרה "מעילה". דאנה איבגי ויהודה לוי (צילום: אמיר מאירי)
כוכבי הסדרה "מעילה". דאנה איבגי ויהודה לויצילום: אמיר מאירי

שמו לכם קצת אלכוהול במים?  (צילום: אמיר מאירי)
שמו לכם קצת אלכוהול במים? צילום: אמיר מאירי

 

עוד הגיעו להשקה החגיגית השחקנים שני קליין שמגלמת בסדרה את אשתו של מקסימוב, שלום אסייג שמגלם את מנהל הבנק, חנן סביון בתפקיד שלומי אלון, אור בן מלך, מיטל גל-סויסה, קארין עליה והיוצרים שירה פורת ויותם גנדלמן. בנוסף, הגיעו החברים הטובים נלי תגר שבאה לתמוך באיבגי, אנחל בונני בצד של לוי ועוד שלל מפורסמים. ומה חשבתם על מה שהם לבשו? הצביעו והשפיעו בסקר שיק או שוק.


נראות אש! הילה סעדה, שני קליין ונלי תגר (צילום: אמיר מאירי)
נראות אש! הילה סעדה, שני קליין ונלי תגרצילום: אמיר מאירי

הקאסט הגאה (צילום: אמיר מאירי)
הקאסט הגאהצילום: אמיר מאירי

הילה סעדה ונעמי לבוב מפרגנות (צילום: אמיר מאירי)
הילה סעדה ונעמי לבוב מפרגנותצילום: אמיר מאירי

לא ידענו כמה התגעגענו אליכם עד עכשיו. לוי ואסייג (צילום: אמיר מאירי)
לא ידענו כמה התגעגענו אליכם עד עכשיו. לוי ואסייגצילום: אמיר מאירי

שני קליין דופקת הופעה לפנתיאון (צילום: אמיר מאירי)
שני קליין דופקת הופעה לפנתיאוןצילום: אמיר מאירי

"יאללה גבר, צלם ורד ממני" (צילום: אמיר מאירי)
"יאללה גבר, צלם ורד ממני"צילום: אמיר מאירי

 

 

 

 

צילום: אמיר מאירי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018