ריחו"ל

התינוק שגנב למיליארדר את ההצגה

אילון מאסק הציג מצגת חדשה של SpaceX בזמן שבנו יושב על ברכיו. X Æ A-Xii הקטן, כנראה הבין שעם שם כזה אין לו ברירה אלא להיות אקסטרה חמוד, עשה פרצופים וקולות מצחיקים למצלמה וגנב לאביו את כל תשומת הלב

 

 

במאי 2020 אילון מאסק ובת זוגו דאז גרימס (כן, היא כבר הספיקה להפוך ל-לשעבר), הביאו לעולם את בנם המשותף שזכה לשם X Æ A-Xii. ואין ספק שהתינוק הקטן הבין שעם שם כזה - הדרך היחידה שלו לשרוד בעולם הזה היא להיות אקסטרה מתוק. ובכן, זה בהחלט הצליח לו.

 

ביום רביעי האחרון פרסם המיליארד מצגת וידיאו של SpaceX כשבנו יושב על ברכיו. את המצגת הציג מאסק בפני האקדמיה הלאומית למדעים, הנדסה ורפואה אך מהר מאוד הוא שם לב שכל תשומת הלב מופנית ל-X Æ A-Xii, שעשה פרצופים משעשעים וקולות רקע בזמן שאביו ניסה לשמור על רצינות. מאסק הבין שכל עוד הבן שלו בסביבה המצגת לא תתקדם לשום מקום ותוך פחות מדקה מתחילה הפרזנטציה מישהו נכנס לתוך החדר כדי לקחת את X Æ A-Xii.

 

מתיקות שיא. אילון מאסק ובנו  (צילום: אינסטגרם)
מתיקות שיא. אילון מאסק ובנו צילום: אינסטגרם

 

"זה בגלל השם שבחרת לתת לי" (צילום: אינסטגרם)
"זה בגלל השם שבחרת לתת לי"צילום: אינסטגרם

 

מוקדם יותר השנה התראיין מאסק ל"ניו יורק טיימס" וסיפר כי גרימס הייתה הרבה יותר פעילה לאחר הולדת בנם. "תינוקות רק אוכלים ועושים צרכים, כרגע אין הרבה מה לעשות. לגרימס יש תפקיד גדול יותר משלי כרגע. כשהילד יגדל גם התפקיד שלי יגדל". עוד הוסיף במהלך הריאיון כי הוא מתייעץ עם חמשת ילדיו הגדולים מדי פעם בכל הנוגע לאיך להתחבר יותר ל-X Æ A-Xii הקטן.

 

נזכיר כי ימים ספורים לאחר שמאסק וגרימס הביאו את בנם המשותף לעולם השניים חשפו את השם המאוד לא שגרתי שבחרו להעניק לו - X Æ A-12, והסבירו: "ה-X מייצג משתנה לא ידוע, Æ הוא איות של AI (אהבה/בינה מלאכותית) והסיומת של השם, A-12, הוא התייחסות למטוס שנבנה עבור ה-CIA בשנות השישים. A-12, כלומר Sr-17, שזה המטוס החביב עלינו. בלי נשק, בלי אמצעי הגנה, רק מהירות. נהדר בקרב אך לא אלים".

 

למזלו של התינוק הקטן, כמה ימים לאחר מכן נודע לשניים כי על פי חוקי המדינה אין אפשרות לשלב ספרות בשם פרטי ולכן השניים נאלצו לשנות את השם של בנם ל-X Æ A-Xii, כלומר, פשוט החליפו את הספרות 12 בספרות הרומיות בעלות אותן משמעות.

 

"אתה נראה לי כמו X Æ A-Xii" (קרדיט: Gettyimages)
"אתה נראה לי כמו X Æ A-Xii"קרדיט: Gettyimages

 

בחודש ספטמבר האחרון ואחרי שלוש שנים של זוגיות הודיעו מאסק והזמרת הקנדית כי הם נפרדים. "נפרדנו אך אנחנו עדיין אוהבים זה את זו, נפגשים לעיתים קרובות ושומרים על יחסים מצוינים. זה קרה בעיקר בגלל שהעבודה שלי ב-SpaceX וב'טסלה' מחייבת אותי להיות לרוב בטקסס ולטוס הרבה לחו"ל, בעוד שגרימס עובדת בעיקר בלוס אנג'לס". מאסק הדגיש כי השניים נמצאים עדיין ביחסים טובים.

 

בימים הטובים שלהם יחד (קרדיט: Gettyimages)
בימים הטובים שלהם יחדקרדיט: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018