ריחו"ל

האקסית של יו הפנר על הלילה הראשון באחוזה: "דחפו אותו עליי, הייתי מזועזעת"

הולי מדיסון הייתה בת זוגו של מייסד מגזין "פלייבוי" במשך שבע שנים, אך הדייט הראשון שלהם הסתיים בסקס שהפך לחוויה טראומטית: "הייתי שיכורה מאוד, היינו עם עוד אנשים ולא הרגשתי בנוח"

הזוגיות התחילה במיטה, לעיני כולם. הולי מדיסון ויו הפנר (צילום: GettyImages)
הזוגיות התחילה במיטה, לעיני כולם. הולי מדיסון ויו הפנרצילום: GettyImages

 

הדוגמנית וכוכבת הריאליטי הולי מדיסון הייתה בת זוגו של מייסד מגזין "פלייבוי" המנוח יו הפנר במשך שבע שנים, אך הלילה הראשון שבילו יחדיו היה טראומתי עבורה, כך סיפרה השפנפנה לשעבר כשהתארחה בפודקאסט "כוח: יו הפנר", שעוסק בחייו.

 

בשנת 2001, מדיסון, אז בת 22, הייתה בחובות כספיים ומרוששת כמעט לחלוטין, כששמעה שאחת השפנפנות שהתגוררו עם הפנר באחוזתו עזבה. היא קיוותה לקבל ממנו הזמנה להיכנס במקומה. בערב הראשון שבו נפגשו, מדיסון יצאה עם הפנר ומספר שפנפנות נוספות למועדון, וכשסיימו לבלות חזרו כולם ביחד לאחוזה. היא מספרת שכשהגיעה לשם, לא ידעה בדיוק למה לצפות: "לא ידעתי מה קורה שם מבחינה מינית. ידעתי שבוודאי מתרחשים שם דברים והייתי מוכנה לכך, אבל לא הייתי מוכנה למה שקרה בסופו של דבר".

הדייט הראשון לא התפתח כצפוי (צילום: GettyImages)
הדייט הראשון לא התפתח כצפויצילום: GettyImages

 

מה שקרה היה שמדיסון מצאה את עצמה בסיטואציה מינית עם הפנר, למרות שלדבריה לא תכננה לעשות זאת: "לא באמת ציפיתי לקיים איתו יחסי מין באותו לילה, חשבתי שזה יהיה יותר כמו פגישה ראשונה, למרות שמן הסתם זה לא היה דייט ראשון טיפוסי. חשבתי שאגיע ואראה מה קורה מסביב ואיך הדברים מתנהלים, ואם לא ארגיש בנוח לא אאלץ לעשות כלום ואוכל להחליט בהמשך אם אני מעוניינת בדייט נוסף או לא".

 

אך כמו שאומרים – השפנפנה מתכננת ויו הפנר צוחק, שכן הערב לא בדיוק התפתח כפי שציפתה מדיסון והשניים אכן קיימו בסופו של דבר יחסים: "הייתי שיכורה מאוד ודחפו אותו עליי", סיפרה. "אחרי שזה קרה הייתי מזועזעת ונבוכה, והייתה לכך השפעה רגשית הרבה יותר חזקה ממה שחשבתי שתהיה". מדיסון הוסיפה שהיא הייתה מזועזעת ממה שקרה, לא מכיוון שקיימה איתו יחסי מין אלא בגלל שכל הנוכחים באחוזה ידעו מה קרה ביניהם. "חשבתי שהוא מאוד חכם, הערצתי אותו ולכן חיבבתי אותו. זה לא שנגעלתי מהמחשבה על לעשות איתו סקס. אני יודעת שהרבה אנשים לא יבינו ויחשבו לעצמם 'הוא אדם זקן, זה מגעיל'. הבעיה הייתה שהיינו עם עוד אנשים ולא הרגשתי בנוח. כולם ידעו מה קרה. הרגשתי שעכשיו כולם ידעו עליי וזה הפחיד אותי".

 

למרות החוויה הלא נעימה, מדיסון החליטה להישאר באחוזה באותו הלילה ולא לעזוב לביתה: "הרגשתי שאי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור, אז לפחות אעשה את מה שלשמו הגעתי". מטרתה הייתה כאמור לקבל הזמנה מהפנר לעבור להתגורר איתו באחוזה, ולשמחתה – זה אכן קרה: "בבוקר שלמחרת שאלתי אותו אם אוכל לעבור לשם והוא הסכים".

השיגה את המטרה: חדר באחוזה ובן זוג עשיר (צילום: אינסטגרם)
השיגה את המטרה: חדר באחוזה ובן זוג עשירצילום: אינסטגרם

לאחר שנכנסה לאחוזה, מדיסון הפכה לשפנפנה המובילה של הפנר ולאחת מבנות זוגו. היא אף רצתה להינשא לו ולהביא עמו ילדים, אך הוא לא היה מעוניין לקחת את הקשר ביניהם לצעד הבא. הם נפרדו בשנת 2008 ומדיסון סיפרה לאחר מכן שהפנר שלט בכל הכנסותיה, אסר עליה לעבוד מחוץ לאחוזה והורה לה לאן ללכת ובאיזו שעה לחזור. הפנר הלך לעולמו בשנת 2017 בגיל 91.

 

מדיסון, כיום גרושה ואמא לשניים, הפכה לכוכבת ריאליטי וכתבה על ימיה כשפנפנת פלייבוי בשני ספרים אוטוביוגרפיים. היא לקחה חלק בסדרת הדוקו "הסודות של פלייבוי" שתשודר בחודש הבא בערוץ האמריקני A&E, ובטיזר ששוחרר היא מספרת: "אני זוכרת שבמהלך השנים הראשונות בהן הייתי שם, הרגשתי שאני לוקחת חלק במעגל של דברים מגעילים, ולא ידעתי מה לעשות". היא גם מגדירה את ההחלטה להיכנס לעולמו של הפנר כ"בחירה מסוכנת".


זוג מנצח (צילום: GettyImages)
זוג מנצחצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018