רכילות+

"לא מכניסה את עצמי להגדרות. הייתי עם נשים, הייתי עם גברים, נהניתי מהכל"

בר מיניאלי רק בת 21, אבל עם ותק של 15 שנים בתעשייה - היא מדברת כמו שחקנית ותיקה. על הכל. מאחורי הקלעים של סט צילומי קמפיין חדש היא מנסה לנרמל את השיח על סטיגמות, מחזור והעדפות מיניות. צפו

 

 

השחקנית בר מיניאלי רק בת 21, אבל כבר יש לה ותק של 15 שנה בתחום המשחק ורזומה מרשים בסדרות לילדים ונוער כמו "פלמ"ח", "צפוף", "סקיי", "קופיקו", "אחותי קפצה כיתה" ועוד. השנה היא גם השתתפה לראשונה בפסטיגל, ואם זה לא מספיק בשביל לסמן אותה ככוכבת, היא גם משתתפת בקמפיין חדש של מותג ההיגיינה הנשית Kotex.

 

מיניאלי הצעירה שייכת לדור שלא עושה עניין מכלום, גם לא מהיותה פרזנטורית של "מחזור". "תהליך החיים ומחזור החיים זה דבר יפה, זה נשיות, מה יותר יפה מלהיות אישה?" היא שואלת, ומתייחסת לפרסומות עבר של מותגי היגיינה נשית, שהציגו נשים רצות על הגבעות לבושות בגדים לבנים: "יש המון סטיגמות של מה בחורה צריכה להיות, מה היא צריכה לעשות, מה היא צריכה לאהוב... הרבה מאוד נשים, נערות וילדות מרגישות שהן צריכות לעמוד בסטנדרט הזה ואנחנו כאן כדי לשבור את זה. כמו שאנחנו שונות ואוהבות דברים שונים, לכל אחת מגיע מוצר שמתאים לה".

 

הקלילות בה השחקנית מדברת על נושאים שנחשבו לטאבו עד לפני כמה שנים, ממשיכה איתה גם מעבר לסט הצילומים. מיניאלי הצהירה בעבר כי היא ביסקסואלית, ומודה שזה לא מעסיק אותה ביומיום. "לא יודעת למה, אף פעם לא התעסקתי בזה. גם אף פעם לא יצאתי מהארון. מי ששואל אותי אני אגיד לו 'כן'. אף פעם לא הייתי כזה 'תקשיבו, אני צריכה להגיד לכם משהו'".

 

עם זאת, היא מודעת היטב לכוח הציבורי שלה ככוכבת ילדים ולהשפעה החיובית שיש לה על בני נוער להט"בים במצוקה. "אני חושבת שבזה שאני דמות ציבורית, אני נותנת לילדים שמרגישים שהחיים שלהם הולכים להיהרס... אני אומרת להם תאהבו. מה יותר מדהים מאהבה? למה שלא כולם יחוו אהבה?"

 

"אני תמיד הייתי גם בקטע של בנים וגם בקטע של בנות, אני חושבת שההגדרה ביסקסואלית היא לאו דווקא נכונה, כי אני לא מכניסה את עצמי להגדרה ספציפית. יצא שנמשכתי לנשים, הייתי עם נשים, הייתי עם גברים, נהנתי מהכל ואהבו אותי ואהבתי בחזרה והיה לי כיף ומדהים".

 

זו בדיוק הגישה של הדור שלך. זה לא אישיו, את לא מספרת, את פשוט חיה את זה.

"כן, וזה בכל דבר. זה האינטימיות, זה המיניות, זה המחזור, זה לנרמל את הדבר, זה נון אישיו, להתקדם מזה".


ותיקה בתחום, אך עדיין מהדור החדש. בר מיניאלי (צילום: רפי דלויה)
ותיקה בתחום, אך עדיין מהדור החדש. בר מיניאליצילום: רפי דלויה

מאוד עדין הסאבטקסט האדום (צילום: רפי דלויה)
מאוד עדין הסאבטקסט האדוםצילום: רפי דלויה

 

מעמיסה כמה חבילות הביתה (צילום: רפי דלויה)
מעמיסה כמה חבילות הביתהצילום: רפי דלויה
 

 

צילום: רפי דלויה

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018