ריחו"ל

סופי טרנר על הפרעות האכילה מהן סבלה: "הייתה מטפלת שחיה איתי ודאגה לי"

הכוכבת סיפרה בריאיון למגזין Elle על השנאה העצמית שחוותה ועל הדרך שבה הצליחה להתגבר - לא מעט בזכות מחיקת האפליקציה של אינסטגרם. וגם - למה ג'ו ג'ונאס והיא לא מגיעים להרבה אירועים הוליוודיים יחד, איך שומרים על שפיות בזוגיות מתוקשרת כל כך ומדוע הם לא חושפים את בתם ווילה למצלמות

סופי טרנר (צילום: GettyImages)
סופי טרנרצילום: GettyImages

 

סופי טרנר היא אחת הכוכבות הבולטות בהוליווד ונשואה לאחד הגברים הנחשקים של התעשייה – ג'ו ג'ונאס, אבל בריאיון חדש למגזין Elle היא מדברת על הצדדים הפחות נעימים שהגיעו ביחד עם הקריירה הפורחת שלה.

 

טרנר רק בת 26, אבל עם ותק של יותר מעשור בתחום ורזומה מרשים שכולל תפקיד מרכזי בסדרת הלהיט "משחקי הכס", בו החלה לככב כשהייתה בת 15 בלבד. "אני צריכה לפעמים להזכיר לעצמי שאני באמצע שנות ה-20 שלי. אני ילדה", היא מודה. "המפיקים, המנהלים והשחקנים גידלו אותי יחד עם ההורים שלי, אבל הם גידלו אותי במובן העסקי, להיות אישה עצמאית עובדת. זו הייתה תקופה שמאוד עיצבה אותי, בגיל 16 כבר הייתי בוגרת לחלוטין".

 

ההתבגרות לעיני המצלמות ולעיני כל העולם לא הייתה פשוטה והשאירה בה חותם לא נעים במיוחד: "יש לי יחסי אהבה-שנאה עם הרשתות החברתיות", היא מספרת. "אני מסתכלת על התגובות באינסטגרם וחושבת 'לעזאזל, כולם חושבים עליי ככה'. וזה משתלט עלייך".

 

בעוד שזו התחושה שיש כנראה לרבים מאיתנו בכל הנוגע לרשתות החברתיות, המקרה של טרנר הוא קצת קשה יותר: "במשך תקופה ארוכה התמודדתי עם הפרעות אכילה והיה לי סיוע צמוד. הייתה מטפלת שחיה איתי ותפקידה היה לוודא שאני לא עושה משהו שאינו בריא עם הרגלי האכילה שלי". היא נזכרת: "לילה אחד חשבתי ללא הפסקה על תגובה אחת שראיתי באינסטגרם ואמרתי לעצמי 'אני כל כך שמנה, אף אחד לא רוצה אותי'. זה יצא משליטה. היא אמרה לי, 'את יודעת, לאף אחד לא באמת אכפת. אני יודעת שזה מה שאת חושבת, אבל אף אחד אחר לא חושב על זה. את לא חשובה עד כדי כך'. המשפט הזה שינה לחלוטין את דרך החשיבה שלי, זה היה הדבר הטוב ביותר שמישהו יכול היה להגיד לי".

"את לא חשובה עד כדי כך" (צילום: GettyImages)
"את לא חשובה עד כדי כך"צילום: GettyImages

 

טרנר מספרת שהחליטה למחוק את האינסטגרם מהטלפון שלה, וכיום היא נכנסת לאפליקציה מדי כמה ימים לכמה דקות בלבד. מבט בחשבון האינסטגרם שלה מעלה שלטרנר יש כמות עוקבים מכובדת של 14.8 מיליון גולשים, אך היא אכן ממעטת להעלות פוסטים בחשבון שלה, במיוחד בהשוואה לסלבס אחרים. "שמתי לב שהרשתות החברתיות מלחיצות אותי ואני מנסה להתרחק מהן. מאוד עוזר לי שאין לי אותן בטלפון שלי, זה הבדל גדול מאוד. תחיו את החיים האמיתיים, הם הרבה יותר מהנים", היא מייעצת. 

 

למרות השיפור במצבה והדרכים החדשות והחיוביות שמצאה להסתכל דרכן על החיים, טרנר עדיין משקיעה ומטפלת בבריאותה הנפשית: "אני הולכת לטיפול כל שבוע ולפעמים יוצאת לנופש כדי לטפל בעצמי. עדיין יש לי ימים שבהם אני חשה דיכאון או לחץ. אני יודעת להתמודד איתם, יש לי את הכלים. אני יודעת מה טוב עבורי ומה לא, אני יודעת מה לעשות כדי להביא את עצמי למצב טוב יותר. זה כבר לא משתק, אני יודעת איך להוציא את עצמי מזה".

 

 

טרנר וג'ונאס, שחגגו לפני כשבוע שלוש שנות נישואים וכבר הורים לילדה אחת בת שנתיים, מצפים בימים אלו לילדם השני והיא מספרת: "הדבר הנהדר ביותר בחיים הוא לראות את הבת שלי מתבגרת. אנחנו כל כך מתרגשים להרחיב את המשפחה, זו הברכה הגדולה ביותר שיש".

 

בשנים האחרונות היא הספיקה להיות מועמדת לאמי על תפקידה ב"משחקי הכס" ולהשתתף בין היתר בשני סרטי "אקס מן": "אפוקליפסה" ו"הפניקס האפלה". בימים אלו עולה ב-HBO Max סדרה חדשה בכיכובה, "המדרגות", בו היא מככבת לצד קולין פירת', טוני קולט וז'ולייט בינוש.

 

העובדה שהיא ובעלה הם שני כוכבים בעלי פרופיל גבוה לא מקילה על הרצון שלהם להפוך את חיי בתם הקטנה לרגילים עד כמה שיותר, אבל הם מנסים ככל יכולתם: "אני מאוד מגוננת על החיים שבנינו לנו", היא מספרת. "בכל פעם שאני וג'ו צועדים על השטיח האדום, אנחנו מוודאים שזה מהסיבה הנכונה ונכון עבור הקריירות שלנו. אנחנו לא רוצים להציג את עצמנו כזוג של סלבס, זה לא לעניין".

לא זוג סלבס. סופי טרנר וג'ו ג'ונאס (צילום: GettyImages)
לא זוג סלבס. סופי טרנר וג'ו ג'ונאסצילום: GettyImages

 

טרנר הרחיבה על כך כשהתראיינה לאחרונה בתוכניתו של ג'ימי פאלון, אחרי אירוע המט גאלה בו נכחו היא ובעלה. טרנר צחקה על כך שהיא כלל אינה רואה בעצמה כוכבת ומוזר לה שמכלילים אותה בעולם הזה: "בכל פעם שאני פוגשת מישהו מפורסם, אני עושה או אומרת משהו מטופש, עד כדי כך שלאחרונה כל פעם שמישהו מפורסם מדבר איתי, אני משתיקה אותו וכאילו אומרת 'אני לא רוצה לדבר איתך בכלל'", סיפרה בחיוך וחשפה שקנדל ג'נר שאלה אותה אם תרצה להצטרף אליה למסיבה קטנה אחרי האירוע. "היא כל כך יפה והייתי המומה מהיופי שלה. היא אמרה לי שהן עורכות אחר כך מסיבה קטנה ושאלה אותי אם ארצה לבוא, ומיד אמרתי לה, 'לא, לא אני לא רוצה'. רגע לאחר מכן אמרתי 'למה אני עושה את זה לעצמי?'. אחר כך בבית ישבתי במיטה, אכלתי פסטה וחשבתי 'הייתי יכולה להיות במקום אחר כרגע'".

 

ואכן נראה שבני הזוג מצאו לעצמם נוהל הוליוודי שעובד עבורם: עובדים באופן שוטף והולכים לאירועים נבחרים, אך מצד שני שומרים בקנאיות על חייהם הפרטיים ולראיה - גם בהיריון הנוכחי וגם בזה הקודם, הם לא טרחו להוציא על כך הודעה מסודרת ואפילו לא פוסט אינסטגרם נרגש, אלא נתנו לציבור להבין את העניין לבד מתמונות הפפראצי שתיעדו את בטנה התופחת של טרנר. הפעם הראשונה שבה טרנר דיברה בפומבי על כך שהיא בהיריון, הייתה בריאיון הנוכחי: "אנחנו כל כך מתרגשים להרחיב את המשפחה. זו הברכה הגדולה ביותר שיכולה להיות", אמרה.

"רגע, היא בהיריון?" - הפפראצי שחשף את הבשורה המשמחת (צילום: Mega)
"רגע, היא בהיריון?" - הפפראצי שחשף את הבשורה המשמחתצילום: Mega

 

את הרצון שלה לשמור על פרטיות וחיים נורמליים עד כמה שניתן היא מסבירה: "הבת שלי לא ביקשה את כל זה", היא אומרת. "אני יודעת מה התעשייה הזו יכולה לעשות לבריאות הנפשית, כשמצלמים אותך כל יום וכשאת חשופה לתגובות. אני לא רוצה שהיא תתמודד עם זה, אלא אם היא תגיד בעצמה שהיא רוצה את זה. אנחנו מאוד מקפידים על כך. נעודד אותה לעשות מה שהיא תרצה אבל אני לא חושבת שניתן לה להיכנס לעסק הזה באופן מקצועי עד שתהיה בת 18. מאוד חשוב לי שבתי לא תהפוך להיות ילדה של פרוטקציות".

סופי טרנר (צילום: GettyImages)
סופי טרנרצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018