רכילות+

יוצר "חזרות" ארז דריגס התחתן עם בת זוגו

דריגס שעלה לכותרות בעקבות הסדרה, התחתן עם עדי גורל באירוע מצומצם שניסה למשוך כמה שפחות תשומת לב תקשורתית. מזל שאנחנו פה בשביל לעדכן

ניסית להסתיר מאיתנו? לא יפה. ארז דריגס ואשתו עדי (צילום: אינסטגרם)
ניסית להסתיר מאיתנו? לא יפה. ארז דריגס ואשתו עדיצילום: אינסטגרם

 

ביום שישי האחרון, אחרי למעלה משנתיים של זוגיות, השחקן ויוצר הסדרה "חזרות", ארז דריגס (40), התחתן עם בת זוגו עדי גורל (30), באירוע מצומצם שכלל בני משפחה וקולגות, בהם החברים מהסדרה המצליחה - אגם רודברג שכנראה ממש אוהבת אותו אם היא באה לחתונה 10 ימים אחרי לידת בתה השנייה, איתי תורג'מן וכמובן הבסטי נועה קולר.

 

"הכרנו אחד את השנייה לפחות שנתיים לפני שהתחלנו לצאת", סיפר דריגס למוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות" בינואר 2021. "היא עברה לגור לידי, נתקלנו ברחוב ולא הפסקנו לדבר, בקורונה כבר עברנו לגור ביחד".

 

נזכיר כי בחודש פברואר אשתקד, נחשפו ברשת התכתבויות בעלות אופי מיני שניהל השחקן עם נשים עשור קודם לכן, ועוררו סערה תקשורתית גדולה. בהמשך התנצל דריגס בפוסט בפייסבוק והודה כי הוא מכור למין. "התמכרות היא לא תירוץ לפגוע באחרים. היא גם לא אליבי. אני לא מסתתר מאחורי ההתמכרות שלי, היא לא הסיבה לכל דבר לא טוב שעשיתי או אעשה בחיי. אבל היא הובילה אותי לחיות אורח חיים כזה שכלל גם לא מעט פגיעה בעצמי ובאחרים".

 

בעל ואישה! (צילום: אינסטגרם)
בעל ואישה!צילום: אינסטגרם

 

מתחת לראדר (צילום: אינסטגרם)
מתחת לראדרצילום: אינסטגרם

 

אורחת כבוד. אגם רודברג (צילום: אינסטגרם)
אורחת כבוד. אגם רודברגצילום: אינסטגרם

נושאים דברים, בקהל נועה קולר, אגם רודברג ואיתי תורג'מן (צילום: אינסטגרם)
נושאים דברים, בקהל נועה קולר, אגם רודברג ואיתי תורג'מןצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018