אורטל עמר סופרת את הימים ואת השעות מאז שבן־אל תבורי ראה בפעם האחרונה את בנם, תו פרינס. כרגע זה עומד על ארבעה חודשים. זמן ארוך בלי ביקורים, בלי פגישות, בלי סופי שבוע יחד של אבא עם בנו. האם ובת הזוג של תבורי לשעבר, מתקשה להאמין שזה באמת קורה. "הוא חזר מארצות־הברית עם סטטיק והיה בינינו ריב בהודעות, ריב מאוד קשה. כתבתי לו שיבוא והוא הסביר שהוא רק נחת, היו לו עיסוקים שכנראה יותר חשובים. עקצתי אותו ואמרתי לו שזה הדבר הראשון שהוא צריך לעשות, אחרי שחזר מעבודה של שלושה שבועות בארצות־הברית".
עוד כתבות למנויים:
הוא הסכים?
"לא ממש. הטונים עלו והתחלנו לריב. היו הודעות קשות מאוד, ועדיף שאני אשאיר את התוכן שלהן אצלי כי אני מתביישת להגיד את מה שהוא כתב בקול רם. ומשם התחיל כדור שלג. הייתי שואלת אותו, 'אתה מגיע? אתה רוצה לבוא?' ובכל פעם הוא היה מוצא הסברים. עד שבסוף שיחררתי ואמרתי לעצמי, שאם הוא ירצה לבוא, הוא פשוט ייצור קשר".
לא ניסית לשכנע אותו להגיע בכל זאת?
"לא, אבל מאז הוא לא יצר קשר, גם לא דרך גורם שלישי. ככה עברו להם ארבעה חודשים".
6 צפייה בגלריה
אורטל עמר. ''מתביישת להגיד את מה שהוא כתב לי בקול רם''
אורטל עמר. ''מתביישת להגיד את מה שהוא כתב לי בקול רם''
אורטל עמר. ''מתביישת להגיד את מה שהוא כתב לי בקול רם''
(צילום: משה נחומוביץ)
ניסית לדבר עם חברים שלו או עם אמא שלו אביבה?
"נשארו לנו כמה חברים משותפים שיודעים מה קורה, אבל הם די מיואשים. אני בטוחה שהם ניסו לדבר איתו, אבל לא הצליחו. גם אמא שלו היא לא הכתובת לפתרון, היא צריכה לגונן עליו גם אם היא יודעת שהוא טועה, והיא יודעת שהוא טועה. דיברתי איתה כמה פעמים, היא אמרה שזה אגו ושזה יעבור. איך אפשר להגיד אגו כשזה קשור לבן שלך? אני לא מצליחה להבין. מה זה אגו? תו הוא לא אותו ילד שהיה לפני ארבעה חודשים. הוא בן שנה ושבעה חודשים. אין בן־אדם שיכול להשפיע עליו, מאוד קשה להשפיע על בן־אל, אני חושבת שאני הייתי היחידה שהצליחה".
עברו ארבעה חודשים, למה לדעתך הוא עדיין לא בא?
"אני שואלת את עצמי כל יום את השאלה הזו וכל יום יש לי תשובה אחרת. אני לא באמת יודעת. אני לא חושבת שיש לזה תשובה, כי אין שום היגיון מאחורי התנהגות כזו. יש דברים שלא נתפסים במוח האנושי, כמו זה. בתור אמא אני פשוט לא מצליחה לקלוט את זה וכל מי שאני מספרת לו גם לא מצליח להבין. בן־אל מפסיד כל כך הרבה. הייתי שמחה אם בן־אל היה דופק לי ולתו בדלת, בא לאכול ארוחת ערב, היינו משחקים במטבח הקטן של תו ופותחים דף חדש. אבל זה סיפור שמתאים רק לאגדות, לא ריאלי למציאות שאנחנו נמצאים בה. הוא עטוף ביועצי אחיתופל שממלאים לו את הראש".
מיהם היועצים?
"כל מיני חברים שלו. אני מכירה אותם. הם התחילו למלא לו את הראש עוד כשהיינו ביחד. כנראה שנוח להם שהוא רווק".
סיפור האהבה היפה והמתוקשר של עמר ובן־אל - כולל מגורים משותפים במגדל בתל־אביב - הסתיים רק חודש וחצי אחרי הלידה של תו. גם לאחר הפרידה המשיכו הדרמות הרגשיות לזרום ממדורי הרכילות. פעם אחת תבורי הזמין פורץ כדי להיכנס לדירה אחרי שעמר החליפה צילינדר בדלת והמשטרה הגיעה; בפעם אחרת הם תועדו בדרך לבית המשפט. מאז נכנסו החיים למעין שגרת פרידה, אבל מדי פעם זירת האינסטגרם מארחת עוד סכסוכון בין השניים. מאחר שלטענת עמר תבורי לא חולק את הטיפול בילד, היא נעזרת יותר ויותר בהוריה שגרים בפתח־תקווה, ומשתדלים להגיע בתדירות גבוהה לדירתה ברמת־גן כדי להיות עם הנכד. "ההורים שלי התחילו להראות לתו טלוויזיה, למרות שאני מעדיפה שלא. הוא ילד מוזיקלי שכל הזמן רוקד, ממש חולה מוזיקה. לא שירי ילדים, שומע קארדי בי, דרייק ונועה קירל, וגם את אבא שלו וסטטיק כמובן, והוא מאוהב בשירים שלהם. בכל פעם כשהיה שומע שיר של סטטיק ובן־אל, הוא היה אומר ישר 'אבא'. ככל שהזמן עבר שמתי לב שהוא לוקח את השלט ואומר 'אבא' בלי קשר לאיזו מוזיקה הוא שומע. גם אם אני שמה לו את סטפן בטלוויזיה, נניח, הוא אומר 'אבא'. ואז הבנתי שהמילה מוזיקה היא היום אבא מבחינתו".
איך את מבינה את ההתנהגות שלו?
"כל הזמן אומרים לי ברחוב, כותבים לי באינסטגרם, 'עזבי, בן־אל כמו אבא שלו, זה גנטי'. אולי הם צודקים. איך בן־אדם שעבר כזו ילדות בעייתית עם הוריו, אחרי שהוא עצמו דיבר על זה ואמר את זה, מתייחס ככה לבן שלו במקום לעשות תיקון. זה לא ייאמן".
מה אומר שימי תבורי? הוא בתמונה?
"שימי ניסה לדבר איתי כמה וכמה פעמים אחרי הפרידה, רצה לראות את תו. אבל בן־אל התנגד ואני לא רציתי להיות באמצע ולא התערבתי. שימי כתב לי, 'אורטל, אני מטלפן ואת לא עונה לי. אני רוצה לראות את תו. את יכולה לענות לי מתוך נימוס לסבא, בכל זאת זה גם הנכד שלי. תטלפני אליי בבקשה ואל תפחדי מבן־אל'. אבל זו החלטה של בן־אל".
מה ענית לו?
"לא עניתי. זה של בן־אל, זו החלטה שלו וזה אבא שלו. ברור שאני רוצה קשר עם הסבא של תו. הדלת שלי פתוחה בפני שימי וכמובן עדיין לבן־אל. אבל בנושא הזה, זה בין אבא לבן שלו והם צריכים לפתור את זה בעצמם".
מערכת היחסים עם אביבה תבורי, אמא של בן־אל וסבתא של תו, שהייתה טובה בעבר, הידרדרה בתקופה האחרונה. לפני שבוע תבורי התראיינה וסיפרה שעמר כעסה שפירסמה באינסטגרם תמונה שלה לובשת חולצה עם תמונתו של תו. עמר הכחישה, ותבורי בתגובה הציעה לה לנטול ציפרלקס. "בהתחלה היה בינינו קשר ממש סביר. לאביבה יש את היכולת לקרב ביני לבין בן־אל, והיא לא עושה את זה. גם היא לא ראתה את תו מעל חמישה חודשים, ואם הייתי במקומה, הייתי לוקחת את תו לבן־אל בעצמי, עוזרת לו במה שצריך, ישנה אצלו מדי פעם, אם צריך, הכל כדי לעזור לו להיות אבא. אבל זה לא קורה. שאלתי אותה למה היא לא באה לבקר, והיא אמרה לי, 'תקפיצי לי אותו'. פעם הצעתי שאני אבוא והיא ענתה, 'היום לא מסתדר'. זה לא רציני".
היא תקפה אותך באופירה וברקו. החזרת לה ואז היא פירסמה פוסט תגובה שאת צריכה לקחת כדורים.
"על זה שאני לא מסכימה להראות תמונות של תו ברשתות, כשהיא יודעת שלי אין שום בעיה לחשוף את תו, הוא ילד כמו כולם, והייתי שמחה להראות כמה הוא חתיך ויפה, אבל זה דווקא בן־אל שלא מסכים. לפי חוק, אסור לפרסם פנים של קטין בלי הסכמה של שני ההורים. והוא לא מסכים. אביבה יודעת את זה ובכל זאת עמדה אצלו בבית עם תמונה של תו על החולצה, והעלתה לאינסטגרם. ואחרי זה היא טענה שאני כעסתי והשתוללתי על התמונה, כשאני אפילו לא פניתי אליה בנושא".
6 צפייה בגלריה
בן אל תבורי ואורטל עמר בתקופה טובה יותר
בן אל תבורי ואורטל עמר בתקופה טובה יותר
בן אל תבורי ואורטל עמר בתקופה טובה יותר
(צילום: אמיר מאירי)
מי עוזר לך?
"אני קמה אליו בלילה אם צריך, אני קמה בבוקר, מאכילה, מקלחת, גרעפס, מחתלת, לוקחת לגני שעשועים, באה למסיבות בגן, הכל לבד, אין מטפלות. אתה יודע כמה עולה מטפלת בחודש? המטפלות היחידות הם השכנים. יש לי שניים באותה קומה, דוד רביבו, אח של חיים, ואופק כהן, כוכב ילדים בעצמו. הוא מאוהב בהם ודופק אצלם על הדלתות בבוקר. הם עוזרים לי אם אני צריכה לעשות ציפורניים או ללכת למכולת, ולפעמים יורדים איתו למטה עם הטרקטורון. הם ממש ממלאים לו חלל".
ומה את מרגישה בימים האלה?
"כאב בלב בכל יום מחדש, סכין שכל יום מסובבים אותה עוד קצת. אני לא בחרתי להיות אם חד־הורית, לא הלכתי לבנק הזרע כי רציתי לגדל ילד לבד. בחרתי להביא ילד לעולם בצורה מושכלת עם בן זוג שאהבתי מאוד והבטיח לי הרים וגבעות".
תו נולד בנובמבר 2018, מהיריון לא מתוכנן, אחרי כשלוש שנות זוגיות. "בן־אל רצה את זה מאוד וגם אני. בן־אל אמר לי שאני אוכל להמשיך בקריירה שלי, שתהיה לנו עזרה, שהוא יהיה שם לצידי, אבא נוכח, ואז בום".
מה זה אומר בום?
"הוא טס לארצות־הברית והצטלם עם איזו בחורה שלא היה בעיניי כבוד גדול להביא אל ההורים, וזה אנדרסטייטמנט. אם אתה מסתכל באינסטגרם שלה, אתה מבין מה מעסיק אותה".
והסתכלת?
"נו ברור. אתה מכיר בחורה שחודשיים אחרי שהיא ילדה רואה ברשת סרטון של בן הזוג שלה מלקק אוזן של בחורה אחרת, ולא הייתה בודקת באינסטגרם?"
מה עבר לך בראש?
"איך הוא עושה לי דבר כזה, איך הוא משפיל אותי ככה. שלחתי לו הודעה אחרי שראיתי את זה. אמרתי לו, מה נראה לך? הוא אפילו לא הבין על מה אני מדברת. וזהו, חסמתי אותו בווטסאפ. באינסטגרם לא, אני לא כזו ילדותית. תראה, היה קושי לפני שהוא יצא מהארץ, היה בלגן. לא היינו בטוב. אכלנו כאפה אחרי הלידה, קיבלנו את זה מאוד קשה. שנינו לא ידענו איך להתמודד והיו בינינו הרבה ריבים. אבל גם בן־אל לא האמין שלא נחזור להיות ביחד, אחרי שהוא נסע בזמנו לארצות־הברית. בכל מקרה, זה בוודאי לא אומר שאתה יכול להימרח על בחורות אחרות, ובטח לא מול כל העולם".
ההמשך היה כבר בליווי המשטרה.
"בן־אל חזר לארץ, היינו אמורים לעבור לדירה יותר גדולה. סגרנו חוזה. הוא עבר לבד לדירה הזו, ואני נשארתי בדירה שלנו עם תו. החוזה היה אמור אז להסתיים בעוד שבעה חודשים, ובן־אל הודיע לבעלים של הדירה שהוא מבטל את החוזה, שהוא רוצה למצוא מישהו חדש, והם פשוט ביקשו להעיף אותי מהדירה. אמרתי להם שאני צריכה חודש־חודשיים כדי לחפש דירה אחרת, והם נתנו לי"
הלכו לקראתך.
"תודה רבה באמת. ואז החלפתי צילינדר, כי התחלנו לריב על דברים כל כך מטומטמים כמו מי ייקח את הספה, והיה לי יצר הישרדות, חששתי ממה יהיה, אמרתי, 'אוקיי, אני אחליף צילינדר, כדי שבאמצע הלילה הוא לא ייקח לי את כל הבית. ואז הוא גילה שהחלפתי צילינדר, אולי ניסה לפתוח את הדלת כשלא הייתי, ופשוט הזמין פורץ ולאחר מכן באה המשטרה. אני יושבת בסלון ומישהו קודח לי את הדלת כדי להיכנס. תאר לך את הסיטואציה".
למה לא פתחת?
"לא רציתי לפתוח. זה נורא מלחיץ. נפתחה הדלת, והחלפתי שוב צילינדר. בן־אל לא לקח כלום חוץ מהמחשב שלו. ארזתי לו את כל הבגדים המצועצעים, הוצאתי לו משלוח. את הספה לקחתי. עכשיו אנחנו צוחקים על זה פה, אבל באותו רגע זה לא היה מצחיק בכלל. תאר לך בני זוג שהיו כל העולם אחד של השנייה, שלא היו מוכנים לישון לילה אחד לבד? אם הוא היה נוסע לאילת, הייתי באה. גם לחו"ל. לא נסעתי עם חברות בלעדיו. היינו בלתי נפרדים, ופתאום אנחנו רבים ויש משטרה. הזוי. יש חבל דק בין אהבה לשנאה, אצלנו הוא נקרע".
איפה היו הטעויות שלכם כזוג?
"שלוש שנים היינו זוג ובחיים לא יצא משהו רע, אף אחד לא ידע עלינו יותר מדי חוץ מזה שאנחנו מתלבשים מוזר. אחרי הלידה התחלנו לריב. הייתי יושבת בסלון, הוא היה עם המחשב שלו, פתאום אני רואה סטורי שלו באינסטגרם, 'חופשי ומאושר'. אני נכנסת לחדר שלו, אומרת לו, אתה יודע שאני גרה איתך, אני פה בסלון, ואתה כותב 'חופשי ומאושר', תמחק את זה. הוא לא מחק. אנשים מתחילים לשאול מה יש, מה קורה לכם, וככה הוא היה משחרר כל מיני נורות אזהרה. זו הייתה הטעות העיקרית. כי גם אם לא טוב בינינו, ורבים, תנסה להשאיר את הכביסה המלוכלכת בבית. נכשלנו במשימה".
אבל איפה החלק שלך?
"לא חושבת שיכולתי לעשות משהו אחר. נכנסתי לדיכאון אחרי לידה. רציתי לצאת, רציתי לנשום אוויר, רציתי שהחיים שלי יימשכו כמו לפני הלידה, אבל זה לא יכול לקרות. הייתי אומרת לבן־אל, 'אתה תשמור על תו עכשיו, אני רוצה לצאת'. פתאום אתה מרגיש שאתה צריך את העזרה של בן הזוג שלך כדי לעשות דברים. ואם הוא לא פה, ועובד, הנטל נופל עליך".
אבל בן־אל אמר בראיון פה: איך אורטל אמרה שהיא הייתה בדיכאון אחרי לידה, אבל רצתה לצאת כל הזמן?
"זו בדיוק הבעיה. זו הייתה הבריחה. רציתי להרגיש שאני יכולה לחזור לחיות ושזה שאני אמא לא אומר שנגמרו לי החיים. והוא, במקום להבין שזה יעבור, חשב שזה יישאר ככה כל הזמן. אם הוא היה נשאר איתי, אני מאמינה שהיינו מסתדרים. היום היינו כבר הורים לשניים. אמרתי לו את זה, אבל זה כבר היה מאוחר מדי".
6 צפייה בגלריה
''שימי רצה לראות את תו. אבל בן־אל התנגד ואני לא רציתי להיות באמצע ולא התערבתי''
''שימי רצה לראות את תו. אבל בן־אל התנגד ואני לא רציתי להיות באמצע ולא התערבתי''
''שימי רצה לראות את תו. אבל בן־אל התנגד ואני לא רציתי להיות באמצע ולא התערבתי''
(צילום: מוטי לבטון)
לפני חצי שנה נראה היה שהדברים בין עמר לתבורי מקבלים טוויסט טוב. היא הגיעה לאולפן 'הכוכב הבא לאירוויזיון' ובן־אל הפתיע אותה בשיר 'תודה לך', סצנה שכיכבה גם בפרומואים לתוכנית והבליטה את עמר בוכה מהתרגשות. עמר מתקשה לצפות בקטע מהתוכנית. דמעות עולות בעיניה, והיא מבקשת לעצור. "הוא דיבר יפה שם והאמנתי לו לכל מילה. אמר שאני אמא מדהימה, שגם כשאנחנו פרודים אני דואגת לו, וזה מדויק אגב. היה דיבור בינינו על לחזור ואפילו דיבורים שאולי נביא עוד ילד. אבל זה לא היה שם. כבר הרסנו את הכל, לא באמת היינו יכולים לחזור אחורה והיו רגשות, ויהיו תמיד רגשות. היינו בקשר טוב תקופה, עד לפיצוץ האחרון, לפני ארבעה חודשים, כשהוא חזר מארצות־הברית. הוא דיבר בצורה כזו שאחריה לא יכולתי לסלוח לו".
השיר היה רעיון שלו?
"אני מניחה שב'קשת' ידעו, אבל זה היה רעיון של בן־אל. אני הייתי רק אמורה לבוא להתארח, בעמדה של אסי ורותם, והוא החליט להפתיע אותי בשיר. אבל החיים הם לא ריאליטי".
עמר הכירה את בן־אל לפני עשור, ביום ההולדת של היחצן משה זיו, בין השאר הדובר של סטטיק ובן־אל כיום. היא הגישה תוכנית ב'רדיו ירושלים' לצד ירון אילן, הוא כיכב באותה תקופה בדוקו־ריאליטי 'גולסטאר' וחיפש את הפריצה כזמר. בהמשך הפכו לידידים והזוגיות החלה לאחר שראיינה את סטטיק ובן־אל ל'ערב טוב עם גיא פינס'. עמר ותבורי גילמו את הזוג המושלם לכותרות מסביב להצלחה של סטטיק ובן־אל: שניהם מוחצנים מאוד, פרופיל אירועים גבוה, אושיות רשת, תמהיל נכון מאוד עד למינוף בדמות חיקויים יוקרתיים ב'ארץ נהדרת'. אלא שהווליום הגבוה במהלך שנות הזוגיות התהפך לרעתם בצמתים שאחרי הפרידה הרועמת. הפרטים לא דלפו, הם הודלפו לאינסטגרם בפרקים נרחבים בסטוריז. התקרית האחרונה הייתה לפני מספר שבועות. המצלמות מצאו את עמר פותחת תיק בהוצאה לפועל נגד בן הזוג לשעבר.
למה ישר הוצאה לפועל ולא לדבר איתו?
"נראה לך שעורכי דין שלי לא פנו אל שלו? ברור שכן. אבל הכסף לא עבר והדרך הכי הגיונית וחוקית זה ללכת להוצאה לפועל. מה אתה חושב שלכל אחד פותחים תיק בהוצאה לפועל? נראה לך שכשנכנסתי לשם אמרו, 'את אורטל עמר, איזה יופי, בואי נעשה חגיגה?' לא. יש מסמכים, הוכחות, זה תהליך. עובדה שאחרי זה בן־אל שילם, אבל חבל שצריך להשתמש בדרכים האלה".
כתבו לך על זה ברשתות שאת גולדיגרית, שאת גרה במגדל יוקרה ודורשת סתם כספים.
"זו דירה סבירה, הראשונה שמצאתי אחרי הבלגן עם בן־אל. זה יותר זול מתל־אביב. נכון שיש נוף יפה, אבל דירת יוקרה זה לא. מה אנשים מצפים? שאני אוותר על מה שמגיע לי? ממש לא. הכסף הזה לא הולך אליי, אני לא הולכת עם הכספים לקניון כדי לקנות בגדים. הכסף הולך רק לתו. אם מישהו כותב לי גולדיגרית, שיחשוב פעמיים. אם הייתי כזו, הייתי מחפשת לי איזה ספונסר".
בצד של בן־אל טוענים שהדלפת שהלכת להוצאה לפועל.
"המנהל שלו, יואב גרוס, חיפש את מי להאשים, והכי קל זה להאשים אותי. אני עובדת בתקשורת, מכירה את המנטרה: הדרך הכי טובה זה להתקיף. אבל ללכת להוצאה לפועל זה דבר מאוד משפיל. תאמין לי שלא הייתי רוצה שאף אחד יתעד את זה".
ניסית אולי באמת לדבר עם המנהלים שלו?
"ברור שכן. אני אחסוך ממך את התשובות שהם נתנו לי. לדעתי יש להם דולרים בעיניים ומעניין אותם רק כסף, המוצר, לא מעניינים אותם הרגשות של האמנים. חייתי עם בן־אל שלוש שנים. קודם כל זה העסק. אני מאמינה שמה שעניין אותם זה לרמוס אותי מבלי להתחשב ברגשות שלי ושל בן־אל. כל העניין הזה ביני לבן־אל לא עושה להם טוב לעסקים, לכסף. מה הם צריכים אותי על הראש שלהם? הם היו יכולים לפתור את זה, אבל אתה רואה שלא. הם מעדיפים להוציא הודעות מטופשות לתקשורת על הדלפות ושטויות".
6 צפייה בגלריה
יואב גרוס (השמאלי). ''חיפש את מי להאשים''
יואב גרוס (השמאלי). ''חיפש את מי להאשים''
יואב גרוס (השמאלי). ''חיפש את מי להאשים''
(צילום: ראובן שניידר)
סטטיק ובן־אל הם גם חברים טובים?
"כן, אני לא איתם כמעט שנתיים ולא יודעת מה קורה היום, אבל כשאני הייתי שם, הם היו חברים טובים. אני ממש אוהבת את סטטיק, הוא מאזן טוב מאוד את בן־אל. אני לא בקשר איתו מאז הפרידה, אבל כן בהודעות עם ארוסתו שרית. בן־אל וסטטיק מוכשרים ביחד בטירוף, בעיניי, יש ביניהם משהו מאוד מיוחד. הם היו עולים על הבמה והייתי אומרת לעצמי, הם וואו, משוגעים".
מה מצב הקריירה שלהם היום, לדעתך?
"אני חושבת שנראה כאילו המנהלים שלהם הורידו רגל מהגז וקצת משקיעים באמנים אחרים במקום לשים עליהם דגש. סטטיק ובן־אל הם הבייבי הגדול שלהם, ולא יכול להיות למשל שהם לא מובילים קמפיין גדול כבר הרבה זמן. השירים באמת טובים, גם החדשים, אבל לדעתי הם לא מוציאים מספיק. הפרשי הזמן בין שיר לשיר יותר מדי ארוכים. אני בטוחה שהם עושים חישוב מסלול מחדש כמו כולם, אחרי הקורונה".
ממה שאת יודעת, הם בכיוון הנכון בארצות־הברית?
"אני בטוחה שהם יצליחו בארצות־הברית. פגשתי את חיים סבן, היינו אצלו בבית. עד שהשירים שלהם לא יצליחו, הוא לא ינוח. הוא יוציא עוד שיר ועוד שיר ועוד שיר עד שזה יתפוס, ויש לו גם את המשאבים".
הם יחזיקו יחד עוד הרבה שנים?
"אין לי ספק, הם סוסים מנצחים ביחד".
מאז הפרידה מבן־אל, לפני יותר משנה וחצי, עמר לא ניהלה מערכת זוגית כלשהי, למרות כמה שמות שנקשרו בשמה במהלך אותו זמן. "בהתחלה היה לי ממש קשה, לא רציתי להכניס אף אחד לחיים שלי. ממש פחדתי מזה. גם לא הייתי מוכנה שייגעו בי, הרגשתי לא נוח עם הגוף שלי אחרי הלידה. אז נתתי לעצמי להחלים מהפרידה, התעסקתי בעצמי. הנפש שלי הייתה פצועה. הייתי בוכה כל לילה, מלא. לקחתי כדורי הרגעה תקופה כדי להתאושש. ואז חזרתי לעצמי לאט־לאט. התחלתי לצאת עם בחורים".
ו....
"שום דבר לא רציני. אני אשמה, לא נותנת לאף אחד הזדמנות אמיתית. עם כל אחד שאני יוצאת, אני מסתכלת על זה כגבר שיצטרך להתמודד עם החבילה הזו שלי, ויש לי חבילה. זה מתוקשר וסיפור מוכר ויש ילד קטן בתמונה. אם הייתי רווק, לא הייתי נכנסת בקלות למערכת יחסים עם מישהי כמוני. אבא שלי מת שאני אלך ל'חתונה ממבט ראשון', אמרתי לו שאחשוב על זה אבל זה לא ריאלי. הוא פשוט אוהב את התוכנית ובטוח שאמצא שם אהבה".
שמך נקשר באחרונה בדוגמן בן 24, אריאל בן עטר.
"הוא באמת חתיך מאוד, והייתה לנו כימיה מהממת על הסט אבל מפה ועד זוגיות, המרחק גדול".
נולדה בשנת 1990 וגדלה בפתח־תקווה, אבא מהנדס בתעשייה האווירית, אמא מורה. סיימה תיכון במגמת כימיה ותלמוד. שירתה בצה"ל כרס"פית גיוס במיטב ולאחר השחרור פנתה ללימודי תואר ראשון בכלכלה, במכללה למינהל. את הקריירה בתקשורת החלה בגיל 20, ככתבת של אתר ONE תחת אופירה אסייג. "הייתי בת טיפוחיה. היא שמה עליי עין והדריכה אותי". היא משמשת ככתבת וחברת המערכת של 'ערב טוב עם גיא פינס' בשש השנים האחרונות, מגישה כבר שבע שנים עם ירון אילן את התוכנית 'נוסטלגיה' ב'רדיו ירושלים', בימי חמישי, מופיעה בפאנל של תוכנית הבוקר ב'קשת' עם ניב רסקין, מובילה קמפיין להלבשה תחתונה של 'אודליס' וקמפיין של חברת הקוסמטיקה 'מד אופ אסתטיק'. בקרוב תשתתף בסדרת הילדים 'קסם של ילד'.
"את קמפיין ההלבשה התחתונה לא הייתי יכולה לעשות כשהייתי בזוגיות עם בן־אל. אין סיכוי. הוא לא היה מסכים בחיים, הוא לא אוהב חשוף ובטח לא היה מסכים שאצטלם בצורה כזו. אני במקומו הייתי דווקא גאה בזה. גוף האישה זה דבר מהמם. מה, באיזו שנה אנחנו שיש בעיה שאישה תדגמן הלבשה תחתונה?"
6 צפייה בגלריה
סטטיק ובן אל. ''הם סוסים מנצחים ביחד''
סטטיק ובן אל. ''הם סוסים מנצחים ביחד''
סטטיק ובן אל. ''הם סוסים מנצחים ביחד''
(צילום: יוגב שוורץ)
מה הצעד הבא בקריירה?
"אני ממש רוצה פריים־טיים, להוביל תוכנית ריאליטי הכי גדולה שיש, שיא הרייטינג. אני בטוחה שאני יכולה לעשות את זה. אני גדלה במקום הכי טוב בטלוויזיה. תראה כמה כוכבים יצאו מ'ערב טוב עם גיא פינס'".
ניתוחים פלסטיים, בעד או נגד?
"אין לי בעיה. יש לי חזה מסיליקון מגיל 19, אבל אולי אוציא, זה נהיה טרנד, לחזור לטבעי. אמא שלי תשמח, היא לא אהבה את זה. אני עדיין לא צריכה להזריק בוטוקס כי אין לי קמטים, אני חצי תימנייה. כתבו לי שהשתלתי ריבועים בבטן. איזה חוצפנים. בן־אדם עובד כל כך קשה, עושה ניקוי רעלים, מתאמן שלוש־ארבע פעמים בשבוע, לא אוכל פחמימות, מוריד מוצרי חלב ואז אנשים כותבים לו שהוא השתיל ריבועים. כל ריבוע וריבוע שלי הוא בזכות".
מה עם עוד ילדים? זה על הפרק?
"אני רוצה עוד ילדים, כמה שיותר, חייבת היריון עם תאומים. הייתי היום אצל רופא הנשים והוא אמר לי שיש מלא זקיקים, שהמצב טוב מהבחינה הזו".
לדעתך את ובן־אל עוד יכולים לחזור?
"אנחנו זה כמו הקורונה. אי־אפשר לדעת מה יהיה איתנו מחר. גם לזה עוד לא מצאו חיסון".
ממנהליו של תבורי, גאגא בוקינג, נמסר בתגובה: "דברי הבלע והטענות שעולות מדבריה של עמר משוללות יסוד ומדיפות ריח רע של בצע כסף והוצאת דיבה. הניהול של הצמד סטטיק ובן-אל הוא ניהול מחבק ומשפחתי. הראיה הבולטת לאופי הניהול של הצמד היא ההישגים חסרי התקדים בזירה המקומית והבינלאומית, תוצר של עבודה קשה ומסורה של האמנים ומנהליהם. על עמר ליטול קורה מבין עיניה כשהיא מדברת על 'דולרים בעיניים' שכן נראה שכל עיסוקה מונע מתאוות כסף בלתי נשלטת ומניסיונות בלתי פוסקים להטיל בבן-אל ולציירו באור שלילי כאדם וכאבא, ולא נהסס למצות איתה את הדין על כך. נראה שיצר הנקם הבלתי נשלט של עמר גורם לה להשתלח בצורה חסרת רסן בכל מי שנקרה בדרכה בניסיון לסחוט סכומי כסף שאינם מגיעים לה".
עורכי הדין המייצגים את בן-אל תבורי, ד"ר רונן דליהו ועמרי דליהו מוסרים בתגובה: "הדיונים בבית המשפט לענייני משפחה חסויים על פי חוק, ואין בכוונתנו לפרוס בפני הציבור את העובדות. חבל שעמר מעדיפה לכבס את הכביסה המלוכלכת בפומבי מתוך רצון והנאה להשיג פרסום, יחסי ציבור וטובות הנאה. עמר שוכחת כי היא זו שבחרה בזמנה להיות בזוגיות עם בן-אל כפי שהוא בחר בה. פרסומיה והדלפותיה אינם מרשתים את טובתו של בנם הקטין של הצדדים. ניסיונותיה של עמר לפגוע בשמו הטוב של בן-אל תבורי באמצעות כותרות סנסציוניות, שבינן לבין המציאות הקשר מקרי, מהוות פגיעה בשמו הטוב של בן-אל ומוציאות דיבתו רעה. עמר כבר הוזהרה לא פעם ולא פעמיים בעניין זה. מתוך רצון למנוע הסלמה נמנע עד כה בן-אל מלהגיש תביעה בגין הנזקים שהיא גורמת לו, אולם לא יהסס לעשות זאת בעתיד ככל שתמשיך בדרכה השגויה, המתלהמת והפוגענית".
6 צפייה בגלריה
אביבה תבורי: ''עשיתי הכול כדי לפייס ביניהם''
אביבה תבורי: ''עשיתי הכול כדי לפייס ביניהם''
אביבה תבורי: ''עשיתי הכול כדי לפייס ביניהם''
(צילום: אמיר מאירי)
אביבה תבורי מסרה בתגובה: "בשלושה מחמשת החודשים לא יכולתי להגיע בגלל הקורונה. בחודשיים שאחרי העדפתי שלא להגיע עד שאורטל ובן-אל לא מסדרים את העניינים שלהם כדי לא להיכנס באמצע. העדפתי לא להגיע כדי לא לשמוע אותה מדברת על הבן שלי, כאשר כל תשובה שלי שבאה להרגיע יוצאת מהקשרה. באה לברך, יוצאת מקללת וזו לא אני. ברגע שיסתדר, מאוד ארצה להגיע לראות את תו. לגבי התמונה, הועלתה בטעות ברגע של פיזור דעת. וממילא, תמונה דומה של החולצה הועלתה בעבר באינסטגרם של בן-אל. אני האחרונה לתפוס טרמפ בנושא. עשיתי ככל יכולתי לפייס בין אורטל לבן-אל וכך עוד אעשה. מקווה שנגיע לפיוס כזה".