רכילות+
כתבת השער

שידוך משמיים: אורי גוטליב וירון ברובינסקי מתאחדים

שניהם מצחיקים (למרות שאחד מהם טוען שהוא לא), מוצלחים ורווקים (שמתנגדים בתוקף לתוספת "מושבעים"), מה שאומר ששניהם די מושלמים כצמד מנחי "בייב מגנט", שעשועון השידוכים החדש שמאגד ביניהם על המסך

 

 

הרגע הרציני היחיד בפגישה המשולשת שלי עם ירון ברובינסקי ואורי גוטליב היה הרגע שבו ברובינסקי החליט לנגן את ״איילת אהבים״ של שלישיית גשר הירקון בזמן שגוטליב מסביר את הבעייתיות בשיטה המונוגמית. חבל שלא הייתם שם. תוכלו להתנחם בכך שעכשיו, כשהשניים משתפים פעולה בשעשועון השידוכים החדש של ערוץ קומדי סנטרל ב־HOT, "בייב מגנט", תזכו לראות עוד הרבה מאלה בזכות הכימייה הקומית המשובחת שביניהם, זו שנשענת על האנרגיה המאנית של ברובינסקי ועל המוזרות הטבעית וההגשה היבשה של גוטליב. ובכל זאת ברובינסקי סבור כי הוא לא "מצחיקן בטבע שלו", ושעיקר האחריות ברמה הזו נחה על כתפיו של חברו המכסיף. ״אתה המנחה, אני רק באתי לעזור״, מצטנע גוטליב, וברובינסקי מתפנה להסביר לי על מה אנחנו מדברים: "זה שעשועון שידוכים, שאני לא יודע באמת אם משתדכים שם, ואני המבוגר האחראי".

גוטליב: "אני המבוגר הלא אחראי. אני יועץ ואמן פיתוי ואני עוזר לנשים בעיקר, כאחד שבא מתוך המון אופציות למערכות יחסים והוא מבין איך מפתים את הצד השני, אבל רק בזה, לא בלהחזיק מעמד אחר כך".

 

לעוד רכילות כנסו לעמוד הפייסבוק שלנו!

 

אתה יכול לפתות גם מי שלא רוצה להתפתות?

גוטליב: "אפשר לפתות גם את מי שממש לא בעניין, אלא אם הוא שונא אותך. אם תשנאי אותי ממש, לא אצליח לפתות אותך".

ברובינסקי: "לי זה לא קרה אף פעם".

גוטליב: "שלא הצלחת לפתות?".

ברובינסקי: "מי שממש רציתי".

גוטליב: "טוב, זה בגלל המראה שלך".

ברובינסקי: "מי יכול לשנוא אותי? על מה? מי שחשבה אולי לפני זה שאני מגעיל, משמועות".

גוטליב: "העניין עם ירון שהוא לא צריך יותר מדי לפתות. בחורות מתפתות אליו".

ברובינסקי: "אתה חושב שאליך בחורות לא מתפתות?".

גוטליב: "אני צריך לתת פוש קטן".

 

מה חשוב יותר - חוש הומור או לוק?

גוטליב: "תלוי איזה לוק. יש אנשים מאוד דוחים ומאוד מצחיקים".

ברובינסקי: "אני חושב שציון ברוך מצחיק ונראה טוב. כשאני אומר עליו שהוא ג׳וני דפ ישראלי אנשים אומרים לי ׳פחח׳".

גוטליב: "הוא די יפיוף".

ברובינסקי: "הוא גם מפתה וגם מצחיק. אולי לא אותי, מפתה".

גוטליב: "ולא אותי, מצחיק".

 

ממגנטים. גוטליב וברובינסקי (אוהד רומנו)
ממגנטים. גוטליב וברובינסקיאוהד רומנו

 

ההיכרות ביניהם עמוקה ורבת שנים. טוב, אולי לא רבת שנים אלא משהו כמו שנתיים, אבל היא בהחלט עמוקה ונינוחה, מספיק כדי שירגישו לגמרי סבבה לפטפט זה עם זה בעודם מפילים מתמודדים ממגנטים עצומים, או מזמינים פועל כדי שיסחוב אותם החוצה על מלגזה. ברובינסקי (39) בכלל פגש בגוטליב (44) בשעשועון אחר שהנחה. "זה היה 'לעוף על המיליון' או 'ליפול ממאה מטר'?", תוהה גוטליב. "'לעוף על המיליון'", עונה ברובינסקי, "בלי שהכרנו התחלת לספר לי דברים. קטע מוזר".

 

מעבר להיותו רווק תכול עיניים, רב צ'ארם ורב ביקוש, ברובינסקי הפך בשנים האחרונות גם לכוכב טלוויזיה, בעיקר בתפקידי הנחיה כמו ב"דייט בחשכה", "לעוף על המיליון" וגם הפלופ "נבחרת ישראל בטלוויזיה" בערוץ 10. גוטליב, מצידו, עדיין מצולק מכמה פלופים שלו, ביניהם "שבוע סוף" ו"קצר משפחתי", ומשתדל להתרחק מהטלוויזיה ולהתמקד בלעשות דברים אחרים, כמו להיות הבעלים של בר־מסעדה מצליח בשוק הפשפשים ולעבוד על מופע סטנד־אפ משלו. הליהוק ל"בייב מגנט", אם כך, הולם את הנקודה הנוכחית בקריירה שלהם: ברובינסקי שוב מנחה תוכנית שדורשת ממנו לא לקחת את עצמו ברצינות יתרה, וגוטליב מוותר על המושכות ומעדיף, כאמור, להיות הסייד קיק. "אמרתי שאני רוצה אותו איתי", משחזר ברובינסקי.

 

גוטליב: "ואז הם הסכימו".

ברובינסקי: "דווקא לא, בהתחלה הם אמרו, 'מה, גוטליב? הוא כבר לא בטלוויזיה, הוא בוחר את הדברים שלו בפינצטה'".

גוטליב: "זה מסוג המצבים שלא צריך לחשוב על זה יותר מדי. גם קומדי סנטרל וגם ירון".

בגדול, אתם מרוצים מהמקום שבו הקריירה שלכם נמצאת?

גוטליב: "אני לא".

ברובינסקי: "אני כן. כמו שאני לא יודע מה אני רוצה בזוגיות ומשפחה, אני לא יודע מה אני רוצה להיות כשאהיה גדול. זה לא שבחרתי איזו דרך ואני מרגיש שאני סוטה ממנה והחיים מתנכלים אליי, בסך הכל בסדר לי. אני מנהל את זמני בצורה מסוימת. באופן כללי אני לא מרוצה מהעולם, העולם לא מספיק אמיתי, התעשייה לא מספיק אמיתית. אבל בסך הכל אני סולח למה שקורה, ולא רע לי, נחמד לי. מאוד נחמד לי".

גוטליב: "אחת השאיפות שלי זה לעמוד על הבמה ולעשות דברים מאוד מצחיקים, אבל זה קשה בטירוף, אז לא בטוח שזה יצליח".

ברובינסקי: "אני גם שואף לשם, אני מודה. בשבועות האחרונים התחלתי לשבת לחשוב. זה בטח ייקח המון זמן כי אני פחות מצחיקן בטבע שלי".

 

אורי, היית יכול לעשות את מה שירון עושה?

גוטליב: "בחיים לא, עם המראה הזה? לא הייתי יכול לעשות את זה, ולראיה - כל התוכניות שהנחיתי לא היו כל כך מוצלחות. ׳הכל טוב׳ היה פספוס רציני, תוכנית שעשיתי ברשת אחרי שזכיתי פעמיים ברציפות בתואר מצחיקן השנה. נתנו לי תוכנית במקום יאיר לפיד, אבל הייתי ממש לא טוב בה, והתרסקתי. אבל טוב שהתרסקתי. טוב במקצוע הזה להתרסק, זה עושה לך משהו".

ירון: "אני חושב שאחת הסיבות שאני עושה את זה בנינוחות, את ההנחיה, זה כי זה לא המיין־אישיו בחיים שלי. צריך אופי מאוד ספציפי בשביל שזה יהיה טוב וסבבה. גם לעשות את זה סבבה, וגם להרגיש את זה נוח. באופי שלך, אורי, להיות מנחה כמו ב'קצר משפחתי', זה פחות הקטע שלך. אני מרגיש נוח עם זה".

אורי: "זה מסוג הדברים שצריך כימייה עם המוצר. לי אין. בלהיות סייד קיק יש לי את זה. השאיפה שלי זה להצחיק הרבה מאוד אנשים ולקבל על זה אחלה כסף. אני מחמם כרגע כל מיני סטנדאפיסטים, ויש לי הופעה ביום שישי הקרוב".

ירון: "אני יכול לבוא להופעה ביום שישי?".

אורי: "זה בחיפה".

ירון: "אה, אז שכח מזה".

 

מאחר שאנחנו דנים בבחירות קריירה, כמה צריך לשלם לכם בשביל שתשתתפו בריאליטי VIP כלשהו?

גוטליב: "זה יכול לקרות רק במצב שאהיה בחובות מאוד מאוד גדולים לשוק האפור".

ברובינסקי: "אם זה יהיה סכום מאוד מאוד גדול, אעשה את זה".

גוטליב: "גם אם זה יהיה סכום מאוד מאוד מאוד גדול, לא אעשה את זה".

ברובינסקי: "שני מיליון שקל".

גוטליב: "לא אעשה".

ברובינסקי: "סתום ת׳פה רגע. שני מיליון שקל, שלושה שבועות, 'המרוץ למיליון'. תוריד מס, תוריד סוכן, נשאר לך מיליון שקל נטו".

גוטליב: "לא עושה את זה".

ברובינסקי: "שקרן, רמאי! אתה עושה את זה וקונה

דירה מיד".

גוטליב: "לא עושה את זה ולא קונה דירה".

ברובינסקי: "למה?".

גוטליב: "לא בא לי".

 

צמד חמד (אוהד רומנו)
צמד חמדאוהד רומנו
  

 

>> את הראיון המלא תוכלו לקרוא בגיליון החדש של פנאי פלוס

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018