רכילות+
צהוב עולה
בכבוד: יאיר נתניהו והחברה חוגגים עצמאות
בזמן שאתם צפיתם בטקס הדלקת המשואות הישר מסלון ביתכם, סנדרה לייקאנגר, הידועה יותר בתור "החברה של יאיר נתניהו", עשתה את אותו הדבר בדיוק, רק מיציע הכבוד. דרכון זר מעולם לא היה קרוב יותר

אם הסממן המובהק ביותר לכך שהזוגיות שלכם יציבה הוא ארוחת ערב עם ההורים, אז סנדרה לייקאנדר בת ה-25 זכתה בכל הקופה כאשר התמקמה לה ביציע הכבוד של טקס הדלקת המשואות בהר הרצל, לצדו של בן זוגה בארבעת החודשים האחרונים, יאיר נתניהו.

 

מה זו הצורה הזאת? לאפה? יאיר וסנדרה מפענחים (צילום: מוטי קמחי)
מה זו הצורה הזאת? לאפה? יאיר וסנדרה מפענחים


הרומן הבלונדיני של לייקאנגק הנורבגית ויורש העצר הישראלי נחשף בחודש ינואר האחרון כאשר ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש בדאבוס עם ראש ממשלת נורבגיה וסיפר בראיון לעיתון הנורבגי "Dagen" על כך שבנו הבכור נופש בצפון נורבגיה עם בת הזוג המקומית שלו. 

 

הדגל שלי כחול ולבן (צילום: מוטי קמחי)
הדגל שלי כחול ולבןצילום: מוטי קמחי


לייקאנגר, שנולדה וגדלה בגרימסטד - עיירה קטנה בדרום נורבגיה המונה כעשרים אלף תושבים בלבד - נטשה את המדינה השלווה ועברה לישראל, כאן היא לומדת תקשורת במרכז הבינתחומי בהרצליה.

 

חשיפת הרומן גררה גלי התנגדות מצד גורמים שונים, שלא ראו בעין יפה את העובדה שבנו הבכור של ראש הממשלה יוצא עם נערה לא יהודיה. הגדיל לעשות יו"ר תנועת ש"ס, אריה דרעי, שיצא נגד הרומן ואמר: "אוי לנו אם זה נכון. אם זה נכון, לו ולשרה יש כאב לב גדול". יש כאבים גדולים מאלה. בכבוד!

 

טוב, מתי אייל גולן עולה? (צילום: מוטי קמחי)
טוב, מתי אייל גולן עולה?

מה, זה רק 4 שעות טקס?? (צילום: מוטי קמחי)
מה, זה רק 4 שעות טקס??

הושיבו אותנו בגולדן רינג של הר הרצל
הושיבו אותנו בגולדן רינג של הר הרצל

היום עצמאות אצלנו פחות מרים (צילום: מוטי קמחי)
היום עצמאות אצלנו פחות מרים

 

 

צילום: מוטי קמחי

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018