ריחו"ל
נוטינג קיל

ג'וליה רוברטס על האחות למחצה: "גאה שהתאבדה"

השחקנית המוערכת נשאה הספד הזוי באזכרה של אחותה שהתאבדה, ואמרה שהיא מעריצה אותה על המעשה האמיץ ועל כך שהיה לה את הכוח לסיים את חייה. וואו

השחקנית ג'וליה רוברטס הספידה את אחותה למחצה שהתאבדה, ננסי מוטס, בטקס האשכבה שהתקיים ב-3 במאי, בצורה שהרימה הרבה גבות מסביב לקבר. רוברטס, מתברר, אמרה היא מעריצה את ננסי על מה שעשתה - על שלקחה את חייה בעצמה, כן? - ומקור אף טען כי רוברטס התעקשה ש"אחותה לקחה אחריות וסיימה את כאבה כאשר נגמרו לה הכלים להתמודד איתו" והוסיפה שהיא "מעריצה את העובדה שהיה לה כח לעשות את מה שעשתה, לסיים את הכאב שלה".

 

ג'וליה רוברטס בהלוויה של אחותה ננסי. אנחנו רואים דמעה שם בזווית העין? (splashnews)
ג'וליה רוברטס בהלוויה של אחותה ננסי. אנחנו רואים דמעה שם בזווית העין?splashnews

 

להזכירכם, בפברואר השנה מוטס נמצאה בביתה ללא רוח חיים, ולאחר שנמצא מכתב שהשאירה, מותה הוגדר כהתאבדות.  האחות בת ה-37 הותירה מכתב בן 5 דפים המפרט את נסיבות מותה, ומקורבים מוסרים כי 3 דפים נוספים מהמכתב - בהם מוטס פירטה על ההתעללויות הנפשיות שהשחקנית המפורסמת העבירה אותה, ואף הבהירה שרוברטס היא למעשה הסיבה העיקרית כי היא בחרה לסיים את חייה - נעלמו באורח פלא, ורוברטס חוששת מהיום בו יתגלו. 

 

ממש מספר ימים לפני ההתאבדות, מוטס רשמה בטוויטר שלה "אז 'אחותי' אמרה שעם כל החברים והמעריצים שיש לה, היא לא צריכה עוד אהבה. רק שכולכם תדעו, המותק של אמריקה היא כלבה!". בנוסף, היא צייצה "אתם רוצים להיות מעריצים של מישהי כ"כ אכזרית? היא אפילו לא שחקנית כזו טובה. שמחה שלגמרי דפקת אותי?". אנחנו ממש מקווים שמדובר באי הבנה.

 

וואו ג'וליה, וואו. רוברטס (צילום: Imagebank - Gettyimages)
וואו ג'וליה, וואו. רוברטסצילום: Imagebank - Gettyimages

  

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018