רכילות+
אפידורל

מזל טוב: נינט טייב בהריון!

עכשיו הכל ברור: מי שתהה איך מקבלים הצעת נישואים אחרי שבעה חודשי זוגיות, הנה התשובה - מקורבים מספרים שנינט טייב בהריון: "זה ודאי, אפשר לאחל לה מזל טוב"

לא מעט גבות הורמו כאשר יוסי מזרחי הסתפק בשבעה חודשי זוגיות בלבד, על מנת להציע נישואים לנינט טייב. היה מי שסבר כי מדובר באהבת אמת והיה גם מי שנשבע בחדרי חדרים שיש סיבה קצת יותר רצינית שמחייבת החלפת טבעות ומלמולי "איי דו" בהקדם האפשרי.

 

השמועה לא אושרה בזמנו, אבל אחרי שהכוכבת וארוסה המזוקן דיווחו על החדשות למספר מקורבים, היום כבר מותר לגלות: טייב ומזרחי נמצאים בחודש הרביעי.

 

מזל טוב אימוש. נינט טייב בהריון (צילום: שוקה כהן)
מזל טוב אימוש. נינט טייב בהריוןצילום: שוקה כהן

  

רק לפני שנה הזמרת יצאה ממערכת יחסים בת שמונה שנים עם יהודה לוי, ומקורבים לשניים סיפרו שאחת מהסיבות לפרידה המתוקשרת, היתה הרצון של לוי במשפחה בריאה, ונטולת אמא רוקיסטית.

 

למרות הכחשות נחרצות של בני משפחתה של הזמרת, מקורבים מספרים שרק קומץ מצומצם של בני משפחה קיבלו דיווח על ההריון המרגש.

 

בקרוב עם עגלה. טייב מרימה במצעד הגאווה (צילום: כפיר בולוט )
בקרוב עם עגלה. טייב מרימה במצעד הגאווהצילום: כפיר בולוט

 

"זה לא יפתיע אף אחד מהחברים שלה", סיפר לPplus, מקורב לזמרת. "זה משהו שהיא תמיד רצתה לעשות, אבל בתנאים שלה". מקורב אחר לזמרת כבר נשמע בטוח יותר: "אני יכול לאשר לך את הידיעה", סיפר אך העדיף להישאר בעילום שם. מקורבת נוספת לזמרת הוסיפה: "זה ודאי, אפשר לאחל לה מזל טוב".

 

טייב הופיעה בסוף השבע האחרון במצעד הגאווה בתל אביב, ולפי עדי ראייה מאחורי הקלעים, הכוכבת חובבת האלכוהול והסיגריות, נמנעה מכל דבר שעשוי להזיק לאישה בהריון.

 

 

רותם ואחניש, המנהלת האישית של נינט, מסרה בתגובה: "אני שמחה ששלומה של נינט ממשיך לעניין אתכם מדי יום ביומו. שיהיה שבוע טוב".

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018