ריחו"ל
מעוררת שדים
צא בחוץ: קים קרדשיאן חושפת חזה
כוכבת תוכנית הטראש החליטה שחם לה מדי ולכן לבשה רק ג'קט פתוח שמתחתיו כלום. ויש גם סרטון שמוכיח: מעתה הישבן הוא כבר לא הנכס הכי מוכר שלה

ככוכבת טראש, חשוב לקים קרדשיאן לשמור על מעמדה ולחשוף חזה או ישבן לפחות פעמיים בשבוע. הפעם זכה לכבוד החלק העליון של גופה, שנחשף כמעט כולו כאשר הקרדשיאנית בת ה-33 יצאה לרחוב הניו יורקי כדי לאסוף את בתה נורת', שחגגה השבוע יום הולדת שנה.

 

 

 

מרוב חיפזון שכחה הכוכבת, שנישאה לפני חודש לקניה ווסט, ללבוש חולצה או חזייה, והחליטה שמה זה משנה, היא לא גנבה כלום מאף אחד ולא נורא אם היא תלבש קצת פחות בד. במקרה הזה מדובר בהרבה פחות בד, אבל אם זה גורם לעניין בקרב צלמי הפפראצי - זה בסדר גמור.

 

חינוכית במיוחד. קים קרדשיאן (צילום: ספלאש)
חינוכית במיוחד. קים קרדשיאןצילום: ספלאש

 

מהתמונות די ברור שגם קימי הרגישה קצת לא נוח עם המחשוף המטורף, והיא מנסה לסגור אותו בכל הזדמנות. טו לייט, חומד, את הבגד סוגרים לפני שיוצאים מהבית.

 

אופסי. קים קרדשיאן (צילום: ספלאש)
אופסי. קים קרדשיאןצילום: ספלאש

 

ובאופן מפתיע, הניתוח הפלסטי המדובר ביותר בנוגע לקים בתקופה האחרונה הוא לא מה שחשבתם. על פי הצהובון "סטאר", קים ביצעה ניתוח פלסטי באפה לפני החתונה: "לקים היה ניתוח סודי בשעה 4 אחה"צ, מספר שבועות לפני טקס נישואיה. היא אובססיבית לגבי האף המושלם של שרליז ת'רון ורצתה אחד דומה", סיפר מקור למגזין. בכתבה גם נטען שהקרדשיאנית הסתירה את המאורע מקניה ווסט, מכיוון שהראפר נגד ניתוחים פלסטיים, לאחר שאימו מתה מניתוח כזה. מצד שני, אחד מדובריה של קים מסר שהמידע אינו נכון, כמו שהיינו מצפים מדובר מסור לעשות, אז פשוט תאמינו למה שנראה לכם.

 

אז מה החלק המנותח? קים קרדשיאן (צילום: ספלאש)
אז מה החלק המנותח? קים קרדשיאןצילום: ספלאש

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018