ריחו"ל
רובופריק

שחקן, בהפרעה: שיה לה-באף איבד את זה סופית

השחקן נאסר לאחר שהפריע באמצע המופע "קברט", עישן באולם, צרח וקילל את המאבטחים. מוקדם יותר באותו יום רדף אחרי הומלס ולפני חודש סולק ממסעדה לאחר שהשתין על קיר. קשים הם חיי הזוהר

כוכב "רובוטריקים" שיה לה-באף, שמוכר כאחד שאוהב לחולל מהומות, נעצר ביום חמישי בניו יורק, לאחר שהתנהג בגסות במופע "קברט". לה-באף סטר (!!) לישבנו של השחקן אלן קאמינג, צרח באמצע הסולו של מישל וויליאמס, עישן בתוך האולם ואף התנהג באלימות כשהתבקש לעזוב את המקום במהלך ההפסקה.

 

 

 

לפי התלונה שהוגשה נגד השחקן, המאבטחים סיפרו שלה-באף קילל אותם ושאל "אתם יודעים משהו על החיים שלי? אתם יודעים מי אני, לעזאזל?". אמא'לה.

 

שיה לה באף במעצר (צילום: גטי איאמג'ס)
שיה לה באף במעצרצילום: גטי איאמג'ס

 

המשטרה אישרה שהכוכב בן ה-28 נעצר בסטודיו 54, שם נערך המופע, ונלקח משם על ידי המשטרה, תוך כדי שהוא צועק על השוטרים "אני אפרק לכם את הצורה". הוא יצא מבית המשפט בחולצה קרועה אל עשרות הצלמים שחיכו לו ולא ענה לשאלות שלהם, אולם נמסר כי משפטו נקבע לחודש הבא. רק בתחילת השנה הכריז לה-באף שהוא "פורש מהחיים הציבוריים", לאחר "התקפות על היושרה האמנותית שלי", שהגיעו בעקבות חשיפה כי סרט קצר שביים נגנב מיצירת קומיקס. לה-באף פרסם התנצלות, אך קיבל ביקורת ולעג מאנשים כשהתגלה חלק ממנה מועתק גם כן.

 

שיה לה באף יוצא באמצע מסיבת עיתונאים (צילום: גטי איאמג'ס)
שיה לה באף יוצא באמצע מסיבת עיתונאיםצילום: גטי איאמג'ס

 

אבל הטירוף של לה-באף במופע החל מוקדם יותר באותו יום: ה"ניו יורק פוסט" טוען שהשיג תמונות של השחקן, כשהוא רודף אחרי הומלס בטיימס סקוור ודורש ממנו שיעביר לו שקית של מקדונלד'ס. "הוא ממש רצה את מה שנמצא בתוך השקית", סיפר עד ראיה לעיתון, "אם היה צ'יפס בשקית, אולי הוא ממש רצה לאכול אותו. הוא דחף אנשים וצעק 'היי, בוא הנה!'. נראה שהוא היה במשימה. זה היה ממש מוזר". לעומתו, אתר TMZ טוען שהכוכב רדף אחרי ההומלס לאחר שהאחרון גנב ממנו את כובעו, והוא צעק לו "היי, זה אני, שיה, תחזיר לי את הכובע". וכן, גם זה מוזר מספיק. זה לא חדש, לה-באף רגיל לעשות דברים מוזרים: בפברואר השנה הוא יצא ממסיבת עיתונאים בברלין, לאחר שקידם את סרטו האחרון "נימפומנית", והגיע לפרימיירת הסרט כשהוא חובש שקית נייר חומה על ראשו, עליה כתוב "אני לא מפורסם יותר".

 

וזה לא הכל: בעקבות הפרשייה פורסם גם כי לפני חודש סולק לה באף ממסעדה בלוס אנג'לס ואינו רשאי לחזור אליה, לאחר שהשתין בפומבי על קיר במגרש החנייה של המסעדה.

 

שיה לה באף עם השקית על ראשו (צילום: גטי איאמג'ס)
שיה לה באף עם השקית על ראשוצילום: גטי איאמג'ס

 

בימים טובים יותר. שיה לה באף (צילום: גטי איאמג'ס)
בימים טובים יותר. שיה לה באףצילום: גטי איאמג'ס

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018