רכילות+
מצב האומה

אורנה בנאי: "אני שמאלנית הזויה שאוהבת ערבים"

השחקנית אורנה בנאי, התארחה אמש במשדר חדשות ולא חסכה את דעתה על המצב. מהסוכנת שלה נמסר: "היא לא פוליטיקאית, היא קומיקאית שהגיבה על המצב בקריצה". צפו

 

 

בזמן ששאר אמני ארצנו נמנעים מלהביע עמדה פוליטית ברורה, השחקנית והקומיקאית אורנה בנאי לא ממש טורחת לשמור דברים בבטן. אמש (ד'), התארחה בנאי במשדר מיוחד של חדשות 10 עם אושרת קוטלר ורביב דרוקר והוכיחה לנו שוב מדוע היא נחשבת לאחת הסלבריטאיות היותר דעתניות בסביבה.

 

"אני שמאלנית הזויה" אורנה בנאי (צילום: יח"צ)
"אני שמאלנית הזויה" אורנה בנאיצילום: יח"צ

 

בנאי, פעילה ידועה למען זכויות בע"ח, נשאלה איך עברה את האזעקה השכם בבוקר וסיפרה כי נכנסה למקלט יחד עם כל השכנים, בנה אמיר ושני הכלבים שלה, ברונו וסופי. בתגובה לכך, תהה דרוקר כיצד בזמן כזה לחוץ היא מכניסה גם את הכלבים למקלט, ובנאי השיבה בחיוך: "בוודאי. אני שמאלנית הזויה כזאתי, שאוהבת בעלי חיים וערבים".

 

בהמשך הראיון, כאשר נשאלה כיצד לדעתה יוצאים מהמצב המדיני אליו נקלענו אמרה בנאי: "אני חושבת שגם אצלנו וגם אצלם סובלים מהמצב הזה ומה לעשות שאין התקדמות אצל המדינאים שלנו. אני חושבת שגם אצלנו וגם אצלם אימפוטנטים ולא עושים שום דבר".

 

המנהיגים אימפוטנטיים. בנאי (צילום: רפי דלויה)
המנהיגים אימפוטנטיים. בנאיצילום: רפי דלויה

 

ממשרד זוהר יעקובסון המייצג את אורנה בנאי נמסר בתגובה: "אורנה בנאי היא לא פוליטיקאית, היא קומיקאית שהגיבה על המצב בקריצה ובמבט סאטירי. בברכת שלום עולמי, זוהר ואורנה".

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018