ריחו"ל
הפסקת אש?

צייצה וברחה: ריהאנה נגד ישראל

הזמרת הפרובוקטיבית החליטה לנקוט עמדה נגד ישראל והעלתה ציוץ בטוויטר, רק כדי למחוק אותו פחות מ-10 דקות מאוחר יותר

הזמרת הכי שערורייתית על הפלנטה החליטה שלא מספיקות לה הפרובוקציות שהיא עושה בשגרה - כשהיא מצטלמת בלי חולצה בכל מקום - עכשיו היא עוברת ממעשים למילים. וכך, בשעה 09:14 בבוקר, שעון לוס אנג'לס (אצלנו זה 10 שעות קדימה, כלומר בשעה 19:14), צייצה ריהאנה בטוויטר האישי שלה את צמד המילים FreePalestine#.

 

 

ההאשטאג הפוליטי שרד בטוויטר שלה 8 דקות בדיוק לפני שהגברת מחקה אותו, אבל בזמן הזה הוא הספיק לצבור מאות תגובות - כנראה מספיק בשביל שרירי תבין שאין לה בשביל מה להיכנס לקרביים של המזרח התיכון בזמן הקרוב, ועדיף לה להתעסק בדברים שהיא מבינה בהם, כמו מוסיקה או סלפי עם סלבס אחרים.

 

באותו יום בו הפסקת האש קורסת לנגד עינינו וזמן לא רב אחרי שנשמעה אזעקה בכל חלקי הארץ, קצת קשה לקבל את הציוץ של ריהאנה, ולהתייחס אליו באהדה או אפילו בסלחנות. לקהל הישראלי יש חשבון פתוח עם הגברת ריהאנה, אחרי ההופעה המביכה שנתנה באוקטובר האחרון וכפי שזה נראה כרגע, הצ'ק רק גדל.

 


ריהאנה, עדיף שתמשיכי לשיר (gettyimages)
ריהאנה, עדיף שתמשיכי לשירgettyimages


 

ומה לגבי תגובה מהזמרת? אתר TMZ מפרסם שמקור מקורב לכוכבת טוען שהיא לא התכוונה לשלוח את הציוץ: "ריהאנה מחקה את המשפט בגלל שהיא מעולם לא התכוונה שהוא יפורסם", אומר המקורב. "היא אפילו לא שמה לב שהיא צייצה אותו עד שהיא התחילה לקבל תגובות מהמעריצים שלה".

 

לדבריו, ריהאנה קראה על המשבר במזרח התיכון ולחצה על לינק כלשהו, וכמה דקות לאחר מכן היא שמה לב שהמעריצים שלה בטוויטר שואלים אותה למה היא פרו-פלסטינית. "ריהאנה לא פרו-פלסטינית או פרו-ישראלית", הסביר המקור, "היא בעד שלום. היא לא רוצה שאנשים חפים מפשע ימותו".

 


או להתפשט. אין לנו בעיה עם זה (צילום: גטי אימאג'ס)
או להתפשט. אין לנו בעיה עם זהצילום: גטי אימאג'ס

 

 

 

בהכנת הכתבה השתתפה צביה בלום
תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018