ריחו"ל
התקווה

ריהאנה מתחרטת: "יש תקווה לשלום?"

לאחר שאמש צייצה הזמרת בעד שחרור פלסטין והתחרטה, העלתה ריהאנה ציוץ חדש עם תמונה של ילד דתי מחובק עם ילד ערבי וכתבה: "בואו נתפלל לשלום". עכשיו הכל בסדר

ריהאנה חוזרת בה: לאחר שצייצה FreePalestine# בטוויטר שלה ומחקה את הציוץ אחרי שמונה דקות, העלתה הזמרת לטוויטר ציוץ חדש - שאמור להיות מקובל על כולם.

 

תנו צ'אנס לשלום
תנו צ'אנס לשלום

 

כזכור, אמש (ג') כתבה ריהאנה בטוויטר שלה את המילים "FreePalestine#", אולם החליטה למחוק את הציוץ לאחר מספר דקות, מן הסתם בעקבות גל של

תגובות ביקורתיות שהופנו כלפיה. מקור מקורב אליה סיפר לאתר TMZ שהכוכבת בכלל לא התכוונה לצייץ שום דבר, היא פשוט לחצה על לינק כלשהו שהיה אמור לספק מידע בנוגע לסכסוך במזרח התיכון, ופתאום היא מצאה את עצמה מוצפת בתגובות של מעריצים מהטוויטר ששאלו לפשר הציוץ הפרו-פלסטיני.

 

סיפור הציוץ שנעלם התפרסם במגוון אתרי חדשות בחו"ל, כשחלק מהם פקפקו באמיתות התירוץ המוזר - חייבים להודות - על הציוץ שנשלח מאליו. באתר TMZ הוסיפו לכתבה סקר ששואל "האם אתם מאמינים לסיפור של ריהאנה? כן/לא", ועל פי התוצאות נראה שרוב הגולשים סבורים שהתירוץ אינו אמין.

 

הציוץ המחוק של ריהאנה
הציוץ המחוק של ריהאנה

 

ב"ניו יורק מגזין" נכתב בנוגע להסבר של הזמרת, "הם אפילו לא ניסו את התירוץ של ההאקר", בעוד ב"אקזמינר" נכתב: "המצייצים מביניכם יודעים שזה לא כל כך פשוט להעלות ציוץ לטוויטר בלי להקליד מסר, למרות שלפעמים כתבה או וידאו יכולים להתפרסם בטוויטר שלכם בעקבות לינק שלחצתם עליו. אבל אפילו אז אתם חייבים ללחוץ על 'צייץ'!".

 

כדי להרגיע את הרוחות, העלתה ריהאנה לטוויטר שלה מספר שעות אחרי המאורע ציוץ חדש, המלווה בתמונת ילד חובש כיפה וילד בעל כאפייה, וכתבה "בואו נתפלל לשלום ולסיום מהיר של הסכסוך הישראלי-פלסטיני! האם יש תקווה?". את הציוץ הזה, נכון לעכשיו, היא לא מחקה.

 

נלחץ בטעות. ריהאנה (צילום: MCT)
נלחץ בטעות. ריהאנהצילום: MCT

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018