רכילות+
השקט שנשאר

אורנה בנאי: "סערת הרוחות השאירה אותי המומה"

אחרי שבוע סוער במיוחד, השחקנית מגיבה לראשונה על הסערה התקשורתית שבעקבותיה הודחה מתפקיד הפרזנטורית ומחקה את חשבון הפייסבוק שלה. בנאי: "לא הובנתי כראוי, לא התנסחתי באופן מוצלח"

אורנה בנאי שוברת שתיקה: שבוע וחצי אחרי שהתראיינה לחדשות ערוץ 10 (בו צוטטה אומרת בבדיחות: "אני שמאלנית הזויה שאוהבת ערבים") ומספר ימים לאחר הראיון השערורייתי ב"ידיעות תל אביב-יפו", הקומיקאית החליטה לשגר מכתב אישי למערכות התקשורת בארץ.

 

"מחוברת בכל נימי ליבי, אין לי בית אחר"

 

"בימים האחרונים נאלצתי להתמודד מול גל של תגובות ברשתות החברתיות, שכללו נאצות, קללות ואיומים עלי ועל ילדיי", כך פותחת בנאי את מכתבה לכלי התקשורת. "סערת הרוחות ברשת השאירה אותי אילמת והמומה, אחרת הייתי אומרת מיד את האמת: לא הובנתי כראוי, לא התנסחתי באופן מוצלח וחלק מדבריי גם הוצאו מהקשרם".

 

"אהבת הארץ וטובת המדינה היא נר לרגליי, היא זאת שפועמת בי, היא זאת שמנחה אותי והיא זאת שמגדירה אותי", ציינה הקומיקאית. "אני ישראלית, דור שמיני בארץ, שותפה לשמחה ולכאב של העם שלי, מחוברת בכל נימי ליבי ואין לי בית אחר. לפני שהמבצע הקרקעי החל, כשהתראיינתי באולפן הטלוויזיה ובעיתון, עדיין קיוויתי שניתן להימנע מעימות כואב".

 

"אין לי בית אחר". בנאי (צילום: רפי דלויה)
"אין לי בית אחר". בנאיצילום: רפי דלויה

 

עוד הוסיפה השחקנית: "היום אני מבינה, יותר מבעבר, שאנחנו לא מתמודדים מול העם הפלשתינאי, אלא שאנחנו במלחמה צודקת מול ארגון טרור אכזרי, המתייחס לעם שלו באותה דרך בלתי אנושית בה הוא מתייחס לאויב שלו. ארגון טרור המוכן להקריב את עמו, גברים, נשים וילדים, למען מטרתו היחידה והיא לגבות מחיר כואב מהעם שלי, מהמדינה שלי".

 

"אולי אני נאיבית, אבל אני עדיין מאמינה שיש לשאוף ליום בו נוכל לייצר דו-שיח עם העם הפלשתינאי, גם אם התקופה האחרונה הבהירה לי שהיום הזה התרחק מאיתנו. כמו כולם אני חרדה לשלום אזרחי המדינה, ומתפללת שכל חיילינו יחזרו לבתיהם בשלום. שלכם - אורנה".

  

רק בישראל. אורנה בנאי (צילום: דור מלכה)
רק בישראל. אורנה בנאיצילום: דור מלכה

 

כזכור, לאחר אותו ריאיון בחדשות 10, פורסם הראיון ב"ידיעות תל אביב-יפו" שהצליח לעורר סערה נוספת סביב השחקנית, בעקבותיה בנאי התבשרה כי בחברת "מנו ספנות" החליטו להפסיק את העסקתה כפרזנטורית. בנוסף, סיפרה בנאי כי בימים האחרונים היא קיבלה איומים על חייה ועל חיי ילדיה, שבגינם אף החליטה לסגור את חשבון הפייסבוק הפרטי שלה.

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018