ריחו"ל
מלכה!

ג'ואן ריברס: "לישראל הזכות להגן על עצמה"

הקומיקאית בת ה-81 נשאלה על ידי עיתונאי מה דעתה על המצב בארץ והיא לא חסכה את דעתה: "אם ניו-ג'רזי היו חופרים מנהרות ויורים טילים על ניו יורק, היינו מוחקים את ניו-ג'רזי". ויש לה גם מה להגיד על סלינה גומז

ג'ואן ריברס, אולי הקומיקאית היהודיה עם הפה הגדול בעולם, בסך הכל רצתה לעלות על טיסה כשלפתע עיתונאי סלאש צלם פפראצי סקרן, של אתר הרכילות TMZ, החליט לברר איתה מה היא חושבת על המצב בארץ.

 

במקום תשובה מכובסת על שלום, אהבה ומזרח תיכון חדש, הכוכבת פצחה במניפסט משכנע ופטריוטי במיוחד; "אם ניו-ג'רזי היו חופרים מנהרות ויורים טילים על ניו-יורק, היינו מוחקים את ניו-ג'רזי", היא צווחה בנחישות, "אני לא רוצה לשמוע יותר 'נעשה שביתת נשק חלקית'! הפלסטינאים לא יכולים לירות טילים ולצפות מאנשים לא להגן על עצמם".

 

 

המראיין, שכבר הבין שהוא יושב על מכרה זהב, לא ויתר וברר עם ריברס איך היא מסבירה את נפגעים האזרחיים, "אז שלא ישימו חומרי נפץ ארורים בבית שלהם! אני מצטערת, אל תערמו כלי נשק בבתים פרטיים, בטח שאנחנו נעשה את זה".

 

"אז לאן האזרחים צריכים ללכת?", שאל הצלם והצליח לעורר חמתה של ריברס באופן סופי, "זה לא מעניין אותי!", היא נבחרה, "הם התחילו את זה! כולכם משוגעים! הם התחילו את זה! ישראל לא ירתה טילים עליהם, זה נמשך כבר חודשים ככה! אני יודעת כי הייתי שם!".

 

מלכה. ריברס למען ישראל (gettyimages)
מלכה. ריברס למען ישראלgettyimages

 

"הלוואי וכולם היו יודעים מה קורה שם", המשיכה ריברס, "בי.בי.סי צריכים להתבייש בעצמם, סי.אן.אן צריכים להתבייש בעצמם ותפסיקו כבר!".

 

כשסיימה את נאום ההסברה הטוב בעולם, ריברס הפנתה להגיב על העובדה שאפילו סלינה גומז בעד הפלסטינאים, "סלינה גומז? בוגרת הקולג' הזו?, קודם תבדוק אם היא יודעת בכלל לאיית את המילה 'פלסטינאי'".    

 

זו לא התפרצות הזעם הראשונה של ריברס: לפני מספר שבועות התראיינה הכוכבת לרשת CNN, ונטשה את הראיון לאחר שהמראיינת שאלה אותה, לטענתה שאלות מרגיזות במיוחד. קצת אחרי, צלם פפראצי שאל אותה מתי יהיה לארצות הבית נשיא הומוסקסואל. הכוכבת השיבה שכבר יש אחד כזה; קוראים לו אובמה ומישל היא בכלל טראנס-סקסואלית.

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018