רכילות+
נשמות

דודו אהרון ומאיה בוסקילה מתגייסים

אחרי שלא מעט כוכבים התגייסו למען העלאת המוראל של חיילינו בדרום, הגיע תורם של דודו אהרון ומאיה בוסקילה, לבקר פצועים ולעשות ללוחמינו קצת טוב על הלב. צפו

בין נחיל הכוכבים שמדרים לשטחי האש על מנת לבקר פצועים, ויממה אחרי שאייל גולן, חברם, עשה את אותו הדבר בדיוק, הגיעו הבוקר הזמרים מאיה בוסקילה ודודו אהרון אל בית החולים 'ברזילי' באשקלון כשהם מלווים במנהלם האישי עופר מנחם.

 

אהרון, ששבר את רגלו לפני שבועיים במהלך משחק כדורגל, דידה את דרכו אל מיטות החיילים, שם שר, שוחח ושיעשע את הסובבים כשהוא חמוש בקביים ומצלמות. בהמשך היום, עבר הרווק בדימוס גם אל מיטות הפצועים בבית החולים "סורוקה" שבבאר שבע.

 

 

רוצה לשכב לנוח קצת?
רוצה לשכב לנוח קצת?

 

וואו דודו, הלכת לשמח פצועים למרות הרגל השבורה?!

"היה לי מאוד חשוב לרדת ולהגיע לבקר את הפצועים האמיצים והמרגשים הללו שהותירו אותי נפעם מכוח הרצון הנדיר שיש להם, הסיפורים המרגשים ששמעתי נכנסו לליבי ונגעו בי. אני גאה מאוד בכל החיילים והתושבים שפגשתי, שמחתי לראות עורף חזק ואנשים נחושים. מאוד רציתי להגיע לכאן לפני אך בשל השבר והגבס ברגלי לא התאפשר לי לעשות זאת, באתי לתת תמיכה ואהבה לכולם ומצאתי לב ענק של חיילים ותושבים באתי לחזק את התושבים ויצאתי מחוזק מהם. יש לנו עם חזק, אני גאה להיות ישראלי. מכאן אני יוצא אל בית החולים סורוקה בבאר שבע, גם שם אני בטוח שאשמע סיפורים מרגשים ואפגוש תושבים וחיילים נפלאים ואמיצים". ריספקט.

 

 

כאמור, גם בוסקילה לא ויתרה על התענוג והחליטה שהגיע הזמן להגיע לדרום הארץ, ולעודד את חיילי גולני האמיצים.

 

מאיה איך היה בשטח? לא פחדת?

"עכשיו כשאני אמא, אני מזוהה עם החרדות של האמהות שהילדים שלהם משרתים בצבא, היה חשוב לי לרדת לשטח ולהיות איתם, רציתי שחיילי צה"ל ידעו כמה אנחנו סוגדים להם, גולני זה משהו שאי אפשר לתאר במילים, אם הם היו נכנסים לאח הגדול לא היה קורה שם כלום ואף אחד לא היה יוצא מרוב שהם מאוחדים".

 

מזכיר לך את ימי הצבא?
מזכיר לך את ימי הצבא?

 

עושה שרל'ה שרון סטייל, בוסקילה
עושה שרל'ה שרון סטייל, בוסקילה
 


איפה מאיה? הבוסקילה בהסוואה
איפה מאיה? הבוסקילה בהסוואה

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018