ריחו"ל
המלכה האם

ג'וליה רוברטס: "המדיה החברתית מטונפת"

הכוכבת חשפה בראיון מה דעתה על הרשתות החברתיות, למה היא לא הרשתה לילדיה לראות את הסרט בו שיחקה ועם איזה כוכב היא הייתה הכי רוצה לשחק. בונוס: וידאו קורע שלה חוטפת כדור לפרצוף. חובה לצפות

שנה לא פשוטה עברה על ג'וליה רוברטס: אחותה למחצה התאבדה והאשימה את רוברטס ואת אמה שמיררו לה את החיים. הרשתות החברתיות סערו והשחקנית בת ה-47 זכתה לגינויים מפה ועד להודעה חדשה בעקבות הסיפור. בשבוע שעבר התראיינה לתוכנית "טודיי", ובמהלך השיחה חשפה כמה דברים מעניינים על חייה, על ילדיה ומה דעתה על הרשתות החברתיות.

  

 

כשנשאלה רוברטס על הצורה בה ילדיה, תאומים בני 10 וילד בן 7, מתמודדים עם העובדה שאימא שלהם מפורסמת, ענתה השחקנית: "כשהם היו צעירים יותר, אם מישהו ברחוב היה אומר לי "היי ג'וליה", והייתי עונה לו בחזרה "היי", הם היו שואלים "אימא, איך את מכירה את האיש הזה", והייתי ממציאה "אה, הוא היה גר פעם בשכונה שלי. היום הם מבינים שיש אנשים שאני לא מכירה אבל מכירים אותי".

 

אסרה על ילדיה לצפות בסרט שלה. ג'וליה רוברטס (צילום: gettyimages)
אסרה על ילדיה לצפות בסרט שלה. ג'וליה רוברטסצילום: gettyimages

 

אבל לא תמיד זה עבר חלק: כשיצא הסרט "מראה מראה, הסיפור האמיתי", בה כיכבה בתור המלכה המרושעת, היא אסרה על ילדיה לצפות בסרט. "כל הילדים בכיתה שלהם ראו את זה, ואני לא הרשיתי להם לצפות בסרט, והם הרגישו שהם נענשים בגלל שהם הילדים שלי. אמרתי 'ובכן, אני לא ממש נחמדה בסרט, ואני מושכת בשיער של לילי קולינס, ויש מצב שגם סטרתי לה מספר פעמים. ואני לא רוצה להפחיד אתכם'". אבל מצד שני, היא לא יכולה לחכות שבתה הייזל תהיה מבוגרת מספיק כדי לשבת לצידה ולצפות ב"החתונה של החבר שלי": "אני חושבת שהסרט מצחיק בטירוף", אמרה. גם אנחנו חושבים ככה.

 

רוברטס גם נשאלה על הרשתות המדיה החברתיות, שדנות בפרטים הכי אישיים של המפורסמים, ושלא במפתיע, מתברר שהיא לא ממש מחבבת אותן. לדבריה, אם היא הייתה צריכה להתחיל היום את דרכה בעולם הבידור, היא לא הייתה מחזיקה מעמד. "לא הייתי שורדת", אמרה, הודות למדיה החברתית שמעבירה כל אדם מפורסם בדיקה קפדנית. "זה מטונף מדי. זה ספורט מכוער. הייתי יוצאת מזה, לא היה לי את האומץ להישאר בעולם הבידור. אני כל כך שמחה שכשאני התחלתי את דרכי בתעשייה הכל עבד בשבילי נפלא". חבל שלא שאלו מה היא חושבת על סיקרט.

 

לא אוהבת רשתות חברתיות. ג'וליה רובטרס (צילום: gettyimages)
לא אוהבת רשתות חברתיות. ג'וליה רובטרסצילום: gettyimages

 

ולמרות שעברו 24 שנים מאז הסרט הנצחי "אישה יפה", ו-15 שנים מאז "נוטינג היל", רוברטס עדיין זוכרת את השורות בעל פה. "את טוחנת שורות כל כך חזק, עד שאת מתחילה להרגיש שאלו בעצם המחשבות שלך", סיפרה. והיא גם יודעת בדיוק עם מי היא הייתה רוצה לשחק: "אנט בנינג, קייט בלנשט, אמה ת'ומפסון, אנת'וני הופקינס - בגלל שאני דלוקה עליו, מי עוד? ג'ורג' קלוני, בראד פיט. אני חושבת שעשיתי יותר סרטים עם בראד מאשר עם כל אחד אחר. אז הייתי ממשיכה לעשות איתו סרטים". אנחנו לגמרי בעד. 

 

רוצה לשחק עם בראד פיט. ג'וליה רוברטס (צילום: gettyimages)
רוצה לשחק עם בראד פיט. ג'וליה רוברטסצילום: gettyimages

 

ועוד רגע של נחת:

בשבוע שעבר התארחה רוברטס בתוכניתו של ג'ימי פאלון, במהלכה שיחקו השניים במשחק שבתרגום חופשי נקרא: "כדור לפנים", בו המנחה והאורחת מטיחים זה בזו כדור גומי שקוף ישר לפרצוף. עזבו אתכם הקדמות, פשוט צפו בתגובות של ג'וליה ותקרעו מצחוק:

 

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018