ריחו"ל
מיתון?
מעושרת: סנדרה בולוק הכי מרוויחה בהוליווד
הכוכבת נמצאת בראש דירוג רשימת "השחקניות הכי מרוויחות" ועקפה את סקרלט ג'והנסון וג'ניפר לורנס. לא תאמינו איפה ממוקמת אנג'לינה ג'ולי ומי השחקן הכי מרוויח. כל הפרטים בפנים

הפתעה: סנדרה בולוק היא השחקנית שמרוויחה הכי הרבה כסף בהוליווד, כך על פי מגזין "פורבס", שפרסם רשימה המכסה את התקופה שמיוני 2013 עד יוני 2014. על פי הערכות, בולוק הרוויחה בשנה החולפה כ-51 מיליון דולר. בשנה שעברה כיכבה בראש הרשימה אנג'לינה ג'ולי, ואילו בולוק הסתפקה "רק"

במקום השביעי. השנה נבעטה ג'ולי למקום החמישי, ביחד עם קמרון דיאז, עם הכנסות צנועות של 18 מיליון דולר כל אחת.

 

יחד עם זאת, לצערנו, גם בשנת 2014, כשנשים משחקות בתפקידים ראשיים, הן מרוויחות פחות משחקנים גברים באותם תפקידים. עשרת השחקנים המרוויחים קיבלו 419 מיליון דולר במהלך שנה, ואילו עשר השחקניות המובילות הרוויחו 226 מיליון דולר בלבד. ברשימה משותפת של השחקנים והשחקניות, בולוק התמקמה לה רק במקום השלישי.

 

בזכות כוח המשיכה. סנדרה בולוק (צילום: gettyimages)
בזכות כוח המשיכה. סנדרה בולוקצילום: gettyimages

 

אבל אל תרחמו עליהן: כוכבת "כוח המשיכה" הצליחה לעקוף את ג'ניפר לורנס, שפרצה לחיינו כשכיכבה בתור קטניס אוורדין ב"משחקי הרעב", וכמיסטיק ב"אקס מן", ונמצאת במקום השני ברשימת המרוויחות. לורנס קיבלה בשנה החולפת עבור הסרטים בהם כיכבה תלוש משכורת חביב של כ-34 מיליון דולרים.

 

לא תהיה רעבה בקרוב. ג'ניפר לורנס (צילום: gettyimages)
לא תהיה רעבה בקרוב. ג'ניפר לורנסצילום: gettyimages

 

עוד ברשימה: ג'ניפר אניסטון התברגה במקום השלישי עם 31 מיליון דולר, גווינית' פאלטרו במקום הרביעי עם הכנסה של 19 מיליון בזכות "איירון מן", וכאמור את המקום החמישי חולקות שתיים - קמרון דיאז ואנג'לינה ג'ולי.

 

כשמרוויחים 31 מיליון, מפסיקים להסתרק? (צילום: gettyimages)
כשמרוויחים 31 מיליון, מפסיקים להסתרק?צילום: gettyimages

 

באופן מפתיע, סקרלט ג'והנסון לא נכנסה אפילו לעשירייה הפותחת, עם הכנסות זעומות של 17 מיליון דולר בשנת 2013, אבל אל תדאגו לה, היא נמצאת במקום הרבה יותר טוב מאיימי אדאמס ונטלי פורטמן שהרוויחו  סכומים מביכים של 13 מיליון דולר, ומקריסטן סטיוארט ששילשלה לכיסה 12 מיליון דולר בשנה שעברה. אנחנו ניקח את השכר מינימום שלנו ונבכה בשקט בחושך.

 

לא בעשירייה. סקרלט ג'והנסון (צילום: gettyimages)
לא בעשירייה. סקרלט ג'והנסוןצילום: gettyimages

 

ומצד שני: בראש רשימת השחקנים המובילים נמצא בפעם השניה כוכב "איירון מן", הסרט שגרף את הסכום הגבוה ביותר בקופות לשנת 2013, רוברט דאוני ג'וניור, עם 75 (!!) מיליון דולר. שזה כלום לעומת מה שחברת "מארבל", האחראית על סרטי "הנוקמים" גרפה לכיסה. עניין של 4 מילארד דולר, הרבה בזכותו. במקום השני נמצא דווין "דה רוק" ג'ונסון, עם 52 מיליון דולר, כשאחריו ממוקמים בראדלי קופר, ליאונרדו דיקפריו וכריס האמסוורת' עם מיליונים בודדים.

 

הודחה מהמקום הראשון. אנג'לינה ג'ולי
הודחה מהמקום הראשון. אנג'לינה ג'ולי

 

איש הברזל. דאוני ג'וניור (צילום: gettyimages)
איש הברזל. דאוני ג'וניורצילום: gettyimages

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018