ריחו"ל
הבה נגילה

מועדים לשמחה: גווינת' פאלטרו מתגיירת

על פי דיווחים הכוכבת החליטה לעבור גיור חשאי לאחר הפרידה מהבעל, כריס מרטין. אביה היה נצר לשושלת רבנים, ואילו אמה - נוצרייה

יהודייה כשרה: על פי מדור הרכילות הנחשב "פייג' סיקס", השחקנית גווינת' פאלטרו החליטה שהיא מתגיירת לאחר הפרידה מבעלה כריס מרטין. הגיור נעשה בחשאי, לאחר שנים רבות שבהן היא לומדת קבלה וחברה טובה של הרב מייקל ברג, מנהל "מכון הקבלה" בלוס אנג'לס. דוברה של פאלטרו טרם הגיב לשמועות.

  

מתרגלת לשמלות. גווינת' פאלטרו (צילום: gettyimages)
מתרגלת לשמלות. גווינת' פאלטרוצילום: gettyimages
 

 

אביה של פאלטרו, ברוס, היה יהודי וצאצא למשפחת רבנים, בעוד אמה, השחקנית בליית' דאנר, הגיעה ממשפחה נוצרית קווייקרית. באחד מראיונותיה לתקשורת סיפרה השחקנית שהיא "גדלה כיהודיה וכנוצריה", וזה "היה נחמד לגדול ככה".

 

בשנת 2011 הופיעה פאלטרו בתוכנית "מי אתה חושב שאתה?" ששודרה ב-NBC וחקרה אחרי שורשיהם של המפורסמים, וסיפרה כי היא נצר לשושלת ארוכה של משפחת רבנים. ב-2006 סיפרה פאלטרו בראיון שאביה היה נצר לשושלת רבנים רוסית, ואף אמרה "17 דורות של רבנים – אתם רואים, אני באמת נסיכה יהודית".

 

הרב ברג הרשה לך ללכת ככה? גווינת' פאלטרו (צילום: gettyimages)
הרב ברג הרשה לך ללכת ככה? גווינת' פאלטרוצילום: gettyimages

 

במהלך אירוע צדקה בלונדון מטעם ארגון "The CST" המייצג את הקהילה היהודית, סיפרה השחקנית שהיא מעוניינת לגדל את בתה אפל בת ה-10 ובנה מוזס בן ה-8 באווירה יהודית, למרות שאביהם, כריס, הוא נוצרי. בשנה שעברה, בזמן שקידמה את ספר הבישול שלה, הכריזה שהיא "האימא היהודית המקורית", מכיוון שהיא כל כך נהנית לבשל לאנשים. כדאי שמישהו יספר לה שזה כולל עוד כמה דברים, לפני שיהיה מאוחר מדי.

 

ככה יותר הולם. גווינת' פאלטרו (צילום: gettyimages)
ככה יותר הולם. גווינת' פאלטרוצילום: gettyimages

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018