שיק או שוק
בואי כלה

שיק או שוק: מצעד שמלות הכלה של השנה

מה חשבתם על שמלת הכלה של נינט? או של מיכל אמדורסקי? בעקבות החתונינה, אספנו את כל שמלות הכלה של המפורסמות שהתחתנו השנה ואתם יכולים לבחור את אלו שאהבתם ואלו שממש לא. וברור שלא שכחנו גם את החתנים השווים

אחרי פסטיבל החתונינה שהתקיים השבוע ושמלת הכלה המדוברת של נינט טייב, החלטנו לבחון מחדש את כל החתונות המהממות שהיו לנו בשנה האחרונה, וחשוב מכך, את שמלות הכלה. אז קבלו את מצעד השמלות הלבנות של המפורסמות: מי הכי שיק, מי די שוק, ומי הפכה להיות שמלת החלומות שלכן?

 

 

אז מה היה לנו השנה?
אז מה היה לנו השנה?

 

עדי הימלבלוי - 14.7.14

התחתנה בשמלה של מרדכי אברהם

 

דבר המעצב(נ)ת: הימלבלוי בחרה בגזרה שהולמת אותה להפליא, מדובר בבחורה קומפקטית ולכן שמלה ארוכה שצמודה במותניים יוצרת אשליה של רגליים ארוכות. החזה אחוז היטב במחשוף שלא שופך את תכולתו החוצה (חשוב כשמשתוללים על רחבת הריקודים) ואפילו המפה הסרוגה שעל כתפיה חיננית - ממש עושה למעצב(נ)ת חשק להתחתן.

 

 (צילום: יוני רייף)
צילום: יוני רייף

 

 

 

דנה גרוצקי - 10.10.13

התחתנה בשמלה של דני מזרחי

 

דבר המעצב(נ)ת: החלום של כל אחת הוא להיות נסיכה וליום אחד, בחתונה, היא יכולה להגשים את זה. אבל למה לעשות סיוטים לכל האחרים? המעצב(נ)ת מתה על שמלות מפונפנות עם טולים ושיפונים והחלק התחתון של השמלה מהמם, אבל המחשוף נראה כמו חלק ממחטב שפשוט שכחו להוסיף לו את החלק העליון של השמלה - החזה מקבל תפנית לא מרשימה ועל הצוואר חסר קישוט. יש פוטנציאל, אבל הוא ממש לא ממומש.


 (צילום: עידו ארז)
צילום: עידו ארז


 

ג'ניפר סנוקל - 02.06.14

התחתנה בשמלה של ריקי דלאל

 

דבר המעצב(נ)ת: במילה אחת - לא. ובהרבה מילים - ההינומה היא הדבר הראשון ששמים לב אליו, היא מוגזמת, היא קצת סתמית והיא פשוט מסתירה את כל השמלה. אז נכון שאחרי החופה היא מוסרת, אבל למה לא להפוך אותה לחלק מהשמלה ולקצץ את השאריות המיותרות? מצד שני, יש מצב שהיא עוזרת להימנע מהמפגע שסנוקל קוראת לו שמלת כלה. המחשוף לא מתפקד כראוי והשיפונים והתחרה לא עושים חסד עם השמלה. עדיף כבר היה שכולה תהיה כמו החלק התחתון, אולי איזה מחשופון נוסף באזור המותניים שיכול לשפר, בכל מקרה, לא.

 

 (צילום: ענת מוסברג)
צילום: ענת מוסברג

 

 

מיכל אמדורסקי - 15.05.14

התחתנה בשמלה של גלית לוי

 

דבר המעצב(נ)ת: טוב, לא הייתם מצפים למשהו אחר כשזה מגיע למיכל אמדורסקי, אבל אין ספק שזו שמלת החתונה הטראשית ביותר שהמעצב(נ)ת ראתה עד כה. לפחות השנה. שקופים, חיתוכים ויותר מדי בדים מבריקים - אמדורסקי מגבבת לתוך שמלה אחת את כל הדברים הנוראיים ביותר ויוצאת לחיים חדשים. כאמור, לא מפתיע בכלל, והמעצב(נ)ת מודה שהיתה מאד רוצה לראות את אמדורסקי דווקא בשמלה נסיכתית יותר, לבדוק אולי יש שם איפשהו שיק שמסתתר מתחת לשוק.


 (צילום: ענת מוסברג)
צילום: ענת מוסברג

 

ליאת אשורי - 28.12.13

התחתנה בשמלה של יוסף

 

דבר המעצב(נ)ת: אין ספק שמדובר בשמלה מיוחדת, המעצב(נ)ת לא ראתה יותר מדי שמלות כל כך צנועות בחתונות, ודאי לא לאור מה שמתרחש כאן. הצווארון הגבוה חביב ביותר, אבל את השובל אפשר היה לקצר וגם להדק מעט יותר את השרוולים. ומה נסגר עם השיער?


 (צילום: ענת מוסברג)
צילום: ענת מוסברג

 

קורין אלאל - 10.6.14

התחתנה בשמלה. מה זה משנה של מי

 

דבר המעצב(נ)ת: אכן מרגש שאלאל בשמלה, אבל השמלה היתה צריכה להיות או קצרה יותר או ארוכה יותר, שמלה שחותכת את השוק יוצרת אשליה של רגליים קצרות ומלאות יותר. הגזרה עצמה, גזרת A, מאד מחמיאה - המעצב(נ)ת היתה הולכת על בד קצת פחות מבריק שהופך את אלאל לשקופה יותר מבחינת גוון העור ומארגנת זוג נעליים נוצצות בכסף ולא זהב.


 (צילום: ראובן שניידר)
צילום: ראובן שניידר

 

שרי גבעתי - 5.9.14

התחתנה בשמלה של אניה פליט

 

דבר המעצב(נ)ת: גבעתי, כחברתה הימלבלוי, בוחרת גם היא בגזרה הולמת גזרה וחזה. המעצב(נ)ת לא סובלת את חיתוכי הבד בחלק התחתון שנראים כמו וילונות באוניית רפאים ועדיף שהיו באורך אחיד. חוץ מזה שהכפכפים מצאו חן בעיניה - לא תמיד חייבים להשקיע בנעליים שלעולם לא ננעל שוב. פשטות, לפעמים, היא הדבר הכי יפה.


 (צילום: ראובן שניידר)
צילום: ראובן שניידר

 

 

הדר לוי - 1.04.14

התחתנה בשמלה גדי אלימלך

 

דבר המעצב(נ)ת: יחד עם זאת, ובהמשך למה שנאמר על גבעתי, פשוט מדי זה לא משהו בכלל. לוי נראית כאילו היא הולכת למסיבת חוף קלילה ולא לחתונה של עצמה. מצד שני, למה לקחת את חיי הנישואין בכובד ראש? אבל בהחלט אפשר היה להשקיע קצת יותר. אולי היא חשבה שזה מצחיק.


 (צילום: רפי דלויה)
צילום: רפי דלויה

 

 

אניה בוקשטיין - 17.9.13

התחתנה בשמלה של מירה וליהי צבילינגר

 

דבר המעצב(נ)ת: זו אולי מתאים לשמלה של אחרי החופה, אבל לא לטקס עצמו. יותר מדי פרטים, יותר מדי סגנון של "באתי לאירוע השקה", יותר מדי 'לא'. אם זו היתה שמלה שמורכבת כולה משכבות כמו החלק התחתון, כתפיות וארוכה עד לרצפה, זה היה מרשים יותר, כאן מפספסים לחלוטין את הגזרה היפייפיה של בוקשטיין וחבל.

 

 (צילום: ענת מוסברג)
צילום: ענת מוסברג

 

לירז דרור - 3.10.13

התחתנה בשמלה של טל כחלון

 

דבר המעצב(נ)ת: הנסיכה ממונקו ביקשה את השמלה שלה בחזרה, כלומר את הווילונות מחדר האורחים. דרור היא יפייפיה אמיתית, רק חבל שהיא בוחרת בגזרות שלא מתאימות לה - טוב, כבר הוכח שזה שאת דוגמנית לא אומר שאת יודעת להתלבש. וכן, הכוונה היא למחשוף שהופך אותה לשטוחה ונפולה. השובל סתם מנקה את הרצפה ולא עושה רושם על אף אחד ובקיצור, עוד חבל אחד גדול.


 (צילום: ענת מוסברג)
צילום: ענת מוסברג

 

יוליה פלוטקין - 1.10.13

התחתנה בשמלה של ליהי הוד

 

דבר המעצב(נ)ת: על מה חשבת כשבחרת בשמלה הזו, פלוטקין? על התעמלות קרקע ומכשירים? על ריקוד אמנותי על הקרח? על מה? העיקר שיש לך עם מה לנקות את הרצפה, שלא לדבר על זה שהבד נראה כמו טריקו, נקווה שאת נהנית יותר מהמעצב(נ)ת. יאללה, פליק-פלאק והביתה.


 (צילום: עידו ארז)
צילום: עידו ארז

  

נינט טייב - 9.9.14

התחתנה בשמלה של ויוי בלאיש וגדי אלימלך

 

דבר המעצב(נ)ת: ברוב הוד והדר מודיעה המעצב(נ)ת שהיא מצאה את סינדרלה של מאה שערים ושהיא חייבת מזגן ועכשיו כי חם לה רק מלראות את טייב נמסה בשמלה שיש בה כל כך הרבה בד, שתולעי המשי בטח ביקשו לצאת לחופשה מרוכזת אחרי מה שעשו להן. רבות נאמר על השמלה, המעצב(נ)ת רק רוצה לציין שטייב מאד מזכירה לה את אורסולה מ"בת הים הקטנה" ולו בגלל השיער והשרוולים הגבוהים, לא מעבר לזה. מה שכן, אורסולה היא הדמות החביבה על המעצב(נ)ת.

 

 (צילום: ראובן שניידר)
צילום: ראובן שניידר

 

ואל תחשבו ששכחנו את הגברים השווים של הביצה שהתחתנו השנה:

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018