רכילות+
נפרדנו כך

אוי לא: צופית ואברם גרנט נפרדו

לאחר יותר מ-20 שנות נישואים ושני ילדים משותפים, נפרדו השבוע אשת הטלוויזיה ומאמן הכדורגל

אשת הטלוויזיה הכי נועזת שאנחנו מכירים, צופית גרנט, ובעלה, מאמן הכדורגל אברם גרנט, נפרדו השבוע, לאחר שנים של זוגיות - כך מדווחת היום העיתונאית אופירה אסייג לאתר One.

 

שברתם לנו את הלב. צופית ואברם גרנט (צילום: יובל חן)
שברתם לנו את הלב. צופית ואברם גרנטצילום: יובל חן

  

לאחר שבועות רבים של חרושת שמועות, היום נודע כי בני הזוג החליטו להיפרד ברוח טובה וכחברים, למען ילדיהם המשותפים, רומי ודניאל.

 

צופית (49) התפרסמה בעקבות הפרובוקציות שעוררה בתכניתה "מילקשייק", ביניהן ישיבה באמבטיית ספגטי ושוקולד ושתיית השתן שלה. בהמשך הופיעה בתכניות רבות, ביניהן "מי מפחד מצופית גרנט?", "בועות", "כתב פלילי", "חשופים" ועוד. בשנים האחרונות התרכזה יותר בצד העיתונאי של המסך הקטן עם תכניתה "אבודים" שמקשרת בין בני משפחה שאיבדו קשר.

 

צופית סיפרה בעבר כי אברם הציע לה נישואין שלושה שבועות לאחר שהכירו, ואחרי שלושה חודשים בלבד כבר עמדו מתחת לחופה, במהלך שהרים גבות רבות בסביבתם. השילוב בין המגישה התוססת ומאמן הכדורגל הרציני לא היה אמור להאריך ימים, אך כנגד כל הסיכויים, בני הזוג נשארו יציבים ואוהבים.

 

מטעמם של אברם וצופית נמסר: "לאחר 22 שנות נשואין וחברות שבהן הקמנו ביח משפחה נפלאה, שני ילדים מדהימים דניאל ורומי, קיבלנו החלטה משותפת להיפרד בחיי הנישואין אך להמשיך ביחד כהורים וחברים לתמיד. מעולם לא הפסקנו לאהוב אחד את השני ובדרך שבה ניהלנו את הפרידה גם לעולם לא נפסיק". 

    

 

חולים עלייך צופית (צילום: ענת מוסברג)
חולים עלייך צופיתצילום: ענת מוסברג

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018